Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałówki do 200zł - rock, metal


Lucjo

Pytanie

Witam, przeglądałem trochę propozycji po różnych tematach i przypadły mi do gustu dwie propozycje:

 

- Remax 800MD

- Fidue A65

 

Które z nich będą lepsze? Oprócz rocka, metalu, czasem posłucham jakiejś muzyki filmowej. Aktualnie miałem Brainwavz M1, a słuchawek używam do telefonu (Galaxy A50). Jeśli chodzi o mikrofon to nie jest mi potrzebny natomiast z tego co widziałem to nie ma wersji bez. Ewentualnie czy są jeszcze inne ciekawe propozycje w cenie do 200zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Masz tu ciekawą propozycję, promocja z $99 na $40, o ile się nie mylę to jak kupisz z podanego prze ze mnie linka to odejmie ci następne $10.
Ja kupiłem je w kampanii sprzed paru miesięcy i zastąpiły mi tin audio t2 jako słuchawki do miasta.
Jak przejdziesz do oferty, przed zatwierdzenie płatności powinien być naliczony rabat minus $10,jeśli nie będzie to daj znać, spróbuję uzyskać kod.
Oferta ważna 2 dni.


https://www.massdrop.com/buy/macaw-gt600s-iem?utm_source=linkshare&referer=UT45Z5

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Przy tych słuchawkach masz 3 wymienne metalowe filtry, które wykręcasz i wkręcasz, służą do personalizacji dźwięku, lub gatunku muzyki której słuchasz

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ludzie mówią THE BEST do $100

US $55.22 29%OFF | AK 2019 cyny Audio T3 w ucho słuchawka 1DD + 1BA Knowles hybrydowy HIFI bas słuchawki DJ Metal 3.5mm słuchawki słuchawki Headplug cyny T2
https://s.click.aliexpress.com/e/b3iMmNtA

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zapomniałem dodać że normalna cena to $69,tak że jest okazja

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
No wyglądają nieźle, dźwiękowo z tego co czytałem też bdb, tylko ta dostawa z ali, prawie 30 dni
Ja na Aliexpresie często kupuję i się przyzwyczaiłem, dodam że rzeczy w tej cenie zazwyczaj przychodzą w 2 tygodnie, na coś za parę dolców czekasz miesiąc i dłużej

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dzięki za linka, akurat to 10$ nie zadziała bo musi być minimum 50$ bez przeceny żadnej. A jak te słuchawki wypadają z tymi Tin audio t3? Bo w sumie jest trochę zabawy z wymienianiem tych filtrów.
Nie wiem jak wypadną względem t3, bo mam tylko t2, ale jak sam zauważyłeś te filtry to fajna rzecz, jak bym miał wybrać pomiędzy t3, a 600s to nie wiem czy jednak bym się nie zdecydował na 600s że względu na personalizację dźwięku lub doboru do danego gatunku muzyki, sama zmiana filtrów zajmuje minutę, t3 za to mają drogi?($20-$25) kabel fabrycznie dołączony. Inna sprawa że razem z 600 przyszło w zestawie skórzane etui.

A skąd wiesz że potrzebne zamówienie $50+, bo mi się nie wydaje.
Kliknij w link który ci przesłałam, kliknij kup, podaj adres i wyświetli się cena, nie musisz kupować.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności