Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowości CA - IO, Andromeda (2019) i Polaris (2019)


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

Niebawem zaprezentowane mają zostać nowości Campfire Audio na 2019 rok:

- Andromeda (2019) z nowym kabelkiem

- Polaris (2019) z nowym kabelkiem

- czerwone IO (2 BA) też z nowym kabelkiem

 

Szczegóły na Tokyo Headphone Festival 2019 Spring (27-28 kwietnia). Więcej na mix-wave.

 

Campfire Audio.jpg

 

 

Edytowane przez Methuselah
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mykupyku napisał:

ten kto słyszał ZEN2 wie do czego zdolne są dobrze zestrojone 2 armatury - jak IO zagra lepiej to mogą być nawet różowo-wiśniowe z podwędzanym kablem

Campfire pokazał, że potrafi sporo wycisnąć z 1 armatury, więc po cichu liczę, że będzie kozacko ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaiet napisał:

Campfire pokazał, że potrafi sporo wycisnąć z 1 armatury, więc po cichu liczę, że będzie kozacko ;)

 

z Cometami się nie polubiłem, wątpliwa ergonomia i mi nie zagrały i wyżej stawiam choćby er3xr

 

a tutaj w IO mamy identyczną budę jak w Andro, czyli będą ich systemy/czary mary, żeby dźwięk pracował i dwie armatury pozwalają ładnie zadbać o rozciągnięcie pasma

 

no i ten kolorek jest uroczy... kolor steka albo ust, mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst ze strony head-fi:

We are happy offer a updated Andromeda!!!

- new CNC shell

- new "smoky" litz cable

- new hand made leather zipper case

- new improved packaging

The same awesome sound (NO sonic changes have been made) The shell is more refined in appearance, which has the same geometry but is more refined in appearance. All new cable with no memory wire by popular demand. The new smoky litz cable does have a memory heat shrink that has a formed bend but om internal wire. The new leather case is more ergonomic and padded.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beh0lder napisał:

BTW czy czasem do starych Polarisów nie zalecali czystej miedzi bo srebro robiło brzydkie rzeczy z SQ? 


Tak było. Sam Ken tak twierdził  Być może poza warstwą wizualną zaktualizowali też strojenie, które lepiej pasuje do sreberka.

Zobaczymy jaki będzie feedback społeczności na nowy model. Może warto będzie się znów nad nimi pochylić.

Stare case'y prezentowały się IMHO sporo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie w sieci nt IO umiarkowane. Szkoda, bo miałem na nie chęć jako przedsmak Andromed. Ale wiadomo jak jest z opiniami. Trzeba poczekać na więcej albo samemu się przekonać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z Andromed byłem bardzo zadowolony, super brzmienie mimo średniej wygody... Ale rzadko ich słuchałem bo okazjonalnie, nie chciałem żeby coś podniszczały od eksploatacji na co dzień i nie chciałem aby tak wegetowały w szufladzie zwłaszcza że bogaty nie jestem... FH5 je zastąpiły ale też rzadko grają... Jakbym zmienił robotę na lepiej płatną, spędzał więcej czasu w MPK i kupił może jakiś DAP to już byłoby mi szkoda pozbywać się Andro...

 

Co do obudów - fakt wyglądają na prawdę super, może przypominają KZ ZS5/6 ale są wykonane dokładniej i to malowanie urzeka na każdym modelu :D Widziałem sporo tych słuchawek na ebayu itp gdzie farba była poobcierana i to jest chyba największy koszmar użytkowników zaraz za zawilgoceniem (chciałem im suszarkę kupić ale... się nie doczekały)...

 

edit: ano i kable CA są super, muszę sobie dorwać do FH5 taki kabel bo grały na nim na prawdę porządnie ale używkę ciężko złapać a 150$ za nowy nie jest mało, kiedyś była okazja za 99$ ale nie skorzystałem...

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rayfe napisał:

Z Andromed byłem bardzo zadowolony, super brzmienie mimo średniej wygody... Ale rzadko ich słuchałem bo okazjonalnie, nie chciałem żeby coś podniszczały od eksploatacji na co dzień i nie chciałem aby tak wegetowały w szufladzie zwłaszcza że bogaty nie jestem... FH5 je zastąpiły ale też rzadko grają... Jakbym zmienił robotę na lepiej płatną, spędzał więcej czasu w MPK i kupił może jakiś DAP to już byłoby mi szkoda pozbywać się Andro...

 

Co do obudów - fakt wyglądają na prawdę super, może przypominają KZ ZS5/6 ale są wykonane dokładniej i to malowanie urzeka na każdym modelu :D Widziałem sporo tych słuchawek na ebayu itp gdzie farba była poobcierana i to jest chyba największy koszmar użytkowników zaraz za zawilgoceniem (chciałem im suszarkę kupić ale... się nie doczekały)...

 

edit: ano i kable CA są super, muszę sobie dorwać do FH5 taki kabel bo grały na nim na prawdę porządnie ale używkę ciężko złapać a 150$ za nowy nie jest mało, kiedyś była okazja za 99$ ale nie skorzystałem...

 

Kable CA może i są super, ale i tak bardziej super są hybrydy od FAW. Generalnie bardzo superowsze są.

 

A to, że się obudowy obcierają to dobrze, bo ten zielony to mocno paskudny jest. Może oblezą całe i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Palpatine napisał:

Zgadzam się. Chyba była wersja w białym macie i pacific navy.

Zakładam ze wersje S tez odświerzą.

Zgadza się, wersja biała była chyba na Japonię natomiast niebieska najczęściej w USA chyba... Nie wiem czy się nie mylę ale zdaje się też że zrobili takie chromowane błyszczące Andro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności