Skocz do zawartości
  • 0

[100 - 250 zł] Słuchawki z priorytetem wygody, nauszne/wokółuszne.


devilx997

Pytanie

Krótki wstęp, chcę pomóc zrozumieć osobie czytającej czym się kieruję i czego szukam.

  1. Mam długie sesje kiedy słuchawki są cały czas założone, chcę korzystać z nich w pracy (8h-10h).
  2. Posiadałem słuchawki CAL, brzmiało dla mnie fajnie, ale były dla mnie nie wygodne. Cisnęły w małżowinę, ale co gorsza robiło mi się w nich gorąco w głowę a miejsce stykające się głowy z skórą syntetyczną pociło się. Budowa zamknięta to raczej nie to czego szukam.
  3. Korzystałem z słuchawek dokanałowych, jednak również przy dłuższych sesjach w moim przypadku powodowały one dyskomfort.
  4. Aktualnie korzystam z słuchawek takiej budowy zdjęcie, komfort ogólny zdecydowanie na plus, nie czuję żadnego zmęczenia kiedy z nich korzystam.

 

Najważniejszy jest dla mnie komfort/wygoda, chciałbym zminimalizować ucisk i grzanie w głowę. Następnie lubię brzmienie V.

W tej cenie nie orientuję się czy mogę więcej wymagać a to jest wystarczające minimum.

Wydaje mi się że szukam konstrukcji otwartej/półotwartej.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Może Oneodio większe Takie . Mogą sprawdzić się w twoim przypadku jeśli w piekarni nie pracujesz. Albo z Amazon.com Definitive Technology Symphony 1 z opłatami wyjdą ok 200$. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zobacz kossy porta ale to są nauszne, jakieś superluxy, nie wiem nie znam tego przedziału od dawna.

Czekaj na inne propozycje, moja rada byłą kup pinaki zbieraj na coś sensownego 500/600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To może spróbujesz Headroom MS16  z przesyłką ASS niecałe 8$. Dużo lepsze dźwiękowo od monków. Albo Oneodio Elysium za ok 25$.wygodne, składane, mają BT i całkiem dobre dźwiękowo. Kupiłem je z ciekawości ale długo się nie nacieszylem bo mi siostra do Niemiec zabrała. Wg warte sporo więcej 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Jaro54 Dokładnie mam dwie pary Headroom MS16 i spisują się, miałem również monki i podobne spostrzeżenia.

Te Oneodio Elysium, za tą cenę chyba i tak warto je sprawdzić. Patrząc na ich konstrukcję mam wrażenie że przy dłuższych sesjach słuchania może robić się w nich ciepło, ale mogę się mylić.

 

Jest szansa że jakiekolwiek słuchawki w konstrukcji wokółusznej nie będą grzały albo pociły się w miejscu gdzie stykają się z głową? Czy jednak jaka by to konstrukcja nie była to nie da sie aby było tak "przewiewne"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrobiłem dodatkowy research słuchawek które powinny być wygodne i nie grzać mocno w głowę.

Mogę prosić o wasze uwagi czy któreś z nich według was wpasują się w moje wymagania? Czyli wygodna i jak najmniej grzania > reszta ;)

  1. K240 Studio
  2. ISK HD9999
  3. SOMiC V2
  4. KOSS UR40
  5. ISK HP2011/ISK HP2010
Edytowane przez devilx997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety nie spełniające wymagań. Bosshifi B8 są bardzo wygodne, porządnie wykonane i z dobrym dźwiękiem ale latem grzeją. Raczej te Onedio Elysium lepiej się spiszą w beżowej wersji. Niezły dźwięk i baaardzo przyzwoita cena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności