Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Takstar HF 580B / HI 3050


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.07.2019 o 23:51, marco-polo napisał:

Takstary doszły do 200$ Warte swojej ceny? 151 osób zamówiło i mówi że to te same drivery co Sandy Aiva ale nie ten sam dźwięk.

Tak są warte nawet pewnie i 300.

Dla mnie to takie dociążone hd600, naprawdę bardzo fajnie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, prolim napisał:

Dzięki!

Cena w porządku, wychodzi +- tyle co ich pierwotne 169$ a będą od ręki i bez ryzyka VAT.

Dam znać co myślę i czy zostają czy idą dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie kpina(przykre, niedopowiedzenie), że ktoś nie wspomina o tak poważnym "efekcie zakrycia ust" , ja musialem zrpbic moda,kupic hybrydy welurskora hm5, kupic opampy ad825 i do dac i do foruma,zeby to wreszcie zagralo bez "efektu"😁✌️

Tak,wiem ze na swojej aukcji nie wytkniesz wad produktu,no ale jednak, może będę dla kogoś przestroga..(albo kupowac i modowac,albo sie w to nie pchać)(albo ktoś się lubuje w "efektach"?)

Edytowane przez grabski5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grabski5 napisał:

To jest dla mnie kpina(przykre, niedopowiedzenie), że ktoś nie wspomina o tak poważnym "efekcie zakrycia ust" , ja musialem zrpbic moda,kupic hybrydy welurskora hm5, kupic opampy ad825 i do dac i do foruma,zeby to wreszcie zagralo bez "efektu"😁✌️

Tak,wiem ze na swojej aukcji nie wytkniesz wad produktu,no ale jednak, może będę dla kogoś przestroga..(albo kupowac i modowac,albo sie w to nie pchać)(albo ktoś się lubuje w "efektach"?)

Rozumiem ale taki efektowny koszt modowania to np. hm5 to 20$ jak nie więcej opampy ad825 5 sztuk 5$. plus koszty wysyłki 

Ja zastanawiam się nad daciem loxjie p20 tylko że tam są opampy  JRC 5532D 4 sztuki i zamiana na opa2134 da lepszy efekt i zmiana lamp na tesla  6cc42. Czy warte to jest modyfikacji czy podliczając w tej cenie można kupić coś lepszego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam XiangSheng da05b mam w nim Staccato na buforze i 2x ad825 na i/v , w forumie tez mam ad825 za same ad825= 110 zl ,bo one byly na tych przejsciowkach montowane, pady to dwie pary= 70zl, Staccato=265

 

Probowalem opa2134, ale na ad825 zakonczylem zabawe, byly tez lme49860=68 zl, ale je wlozylem po przemysleniu do zenka duo

Edytowane przez grabski5
Odpowiedz na pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2019 o 12:20, grabski5 napisał:

Ja mam XiangSheng da05b mam w nim Staccato na buforze i 2x ad825 na i/v , w forumie tez mam ad825 za same ad825= 110 zl ,bo one byly na tych przejsciowkach montowane, pady to dwie pary= 70zl, Staccato=265

 

Probowalem opa2134, ale na ad825 zakonczylem zabawe, byly tez lme49860=68 zl, ale je wlozylem po przemysleniu do zenka duo

opa1622 będę parował z   little bear B4x  ale w poprzednim modelu mam bursona 5vi doznania są lepsze po zmianie ne5532 ale podobno japońskie muse podobno też jest ok ten co podajesz to jest single opamp a ja potrzebuje dual.

XiangSheng to dobra marka z wieloletnią tradycją. Gratki za ustrzelenie dobrej marki.

xiang.png

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale dwa single na jednym stoliku,na gorze i dole 😁 polecam, serio 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czyli 100 pln taniej niż w preorderze? Faktycznie jak sobie doliczysz ew. opłaty to ciekawe ile taniej Cię wyniesie? No a polski sklep z gwarancją to fundacja charytatywna. Masakra.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, szwagiero napisał:

Czyli 100 pln taniej niż w preorderze? Faktycznie jak sobie doliczysz ew. opłaty to ciekawe ile taniej Cię wyniesie? No a polski sklep z gwarancją to fundacja charytatywna. Masakra.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

To jest oficjalny wątek odnośnie tych słuchawek. Znalazłem taką ofertę to się dzielę, nikomu nie karzę kupować ;) 

Odnośnie samej oferty za Ali to coś za coś. Może ktoś chce kupić te słuchawki kilkanaście dni wcześniej i nie czekać do października oraz ewentualnie zaoszczędzić te 115zł? Może nie przeszkadza mu czekanie i chce kupić z polskiego porządnego sklepu? Każdy oceni za siebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, THABAL napisał:

To jest oficjalny wątek odnośnie tych słuchawek. Znalazłem taką ofertę to się dzielę, nikomu nie karzę kupować ;) 

Odnośnie samej oferty za Ali to coś za coś. Może ktoś chce kupić te słuchawki kilkanaście dni wcześniej i nie czekać do października oraz ewentualnie zaoszczędzić te 115zł? Może nie przeszkadza mu czekanie i chce kupić z polskiego porządnego sklepu? Każdy oceni za siebie :) 

 

Mnie tam nie przeszkadza, ale żeby być dokładnym, to jest wątek przedsprzedażowy, nie ogólny o tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, all999 napisał:

 

Mnie tam nie przeszkadza, ale żeby być dokładnym, to jest wątek przedsprzedażowy, nie ogólny o tym modelu.

to możesz podlinkować ogólny? kliknąłem w jakiś, ale był w nim odnośnik do tego właśnie wątku, jako głównego. Też mnie to zdziwiło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kpt napisał:

Miałem okazję słuchać. 

Właśnie z tego powodu będę wystawiać moje He-400 na sprzedaż.

Takstary pozamiatały. I to mało powiedziane.  Taki krótki wniosek.

Masz stare HE400, czy HE400i / HE400s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kpt napisał:

HE400i - w zasadzie już nie mam :)

A, no to się nie dziwię, bo Takstary z racji dwustronnych magnesów w przetwornikach na pewno mają lepszą dynamikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coraz silniejsze wrażenie, że Takstar ma w tym modelu ogromny rozrzut produkcyjny. Albo rozbija się to wszystko o słuchane gatunki muzyczne. Jedno z dwojga.

Mój egzemplarz generalnie byłby niezły, gdyby nie ogromna dziura w paśmie na wyższej średnicy powodująca, że wokale brzmiały anemicznie i zza koca. Gitara basowa, perkusja, talerze, nawet gitary - w porządku, czysto i bardzo dynamicznie. Noga sama lata ;) Pewnie przy muzyce elektronicznej byłoby jeszcze lepiej, ale niczego nastawionego na wokal nie dało się słuchać z przyjemnością mając na podorędziu HE-4XX i HE-500. 

Po zabawie EQ było lepiej, ale nie na tyle żeby miały jakąkolwiek szansę u mnie zostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bez zabawy EQ czysty SAP10 jazz, blues, lekki rock od Al Jarreau przez Blues Brothers po AC-DC jedyne czego mi brakowało to lekkości. W wokalu nie miałem się do czego przyczepić, no może Aga Zaryan swój miała trochę nosowy w niektórych nagraniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Goras napisał:

Mam coraz silniejsze wrażenie, że Takstar ma w tym modelu ogromny rozrzut produkcyjny. Albo rozbija się to wszystko o słuchane gatunki muzyczne. Jedno z dwojga.

Mój egzemplarz generalnie byłby niezły, gdyby nie ogromna dziura w paśmie na wyższej średnicy powodująca, że wokale brzmiały anemicznie i zza koca. Gitara basowa, perkusja, talerze, nawet gitary - w porządku, czysto i bardzo dynamicznie. Noga sama lata ;) Pewnie przy muzyce elektronicznej byłoby jeszcze lepiej, ale niczego nastawionego na wokal nie dało się słuchać z przyjemnością mając na podorędziu HE-4XX i HE-500. 

Po zabawie EQ było lepiej, ale nie na tyle żeby miały jakąkolwiek szansę u mnie zostać. 

Nawet słynny Zeos o tej przykrytej średnicy wspominał :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności