Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Aune E1 - Takie rzeczy tylko w Polsce


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Spawn napisał:

@Vaiet z pracy Cie zwolnili? Sypiesz tymi recenzjami jakbyś na bezrobociu siedział :D

No niestety, ale te 8h dziennie 6 dni w tygodniu trzeba robić xD Niemniej to jest finish tego, że słuchawki na testy mam już prawie 4 miesiące, ale ogarnięcie 6 nowych produktów jednocześnie to jest jednak ostra orka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LuQi napisał:

Good job @Vaiet :)

 

Jak byś miał wybrać kompana do WM1A pomiędzy Ikko i Aune to wybrał byś...     ponieważ...  

Hmmm... Dobre pytanie. W sumie zależy do jakiej muzyki i czego bym oczekiwał, ale szczerze mówiąc chyba jednak wziąłbym Ikko. Na całe szczęście nie muszę takiego wyboru podejmować ;D

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LuQi napisał:

Czyli rozumiem, że obie pary masz na stanie. To też jest jakieś wyjście z sytuacji :D

 

 

Tak jest :D No i Finschi. Niby "tanie" doki, niby mam sprzęty prawie 8 razy droższe... A nie dało rady po prostu ich oddać :D

 

6 minut temu, jd1210 napisał:

Z recki wynika, że E1 całkiem dobrze zgrywa się z Pionkiem XDP? Nie jest za jasno i jazgotliwie ?

 

Jak to w tekście stoi, E1 raczej nie są zbyt wrażliwe na charakter źródła i pionkowa neutralność nie niszczy ich tak samo, jak nie zmula ich w żaden sposób ciepełko DX156 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te doki od dłuższego czasu. Dzięki za recenzję, szczególnie wartościowe są porównania. Super, że sprawdziłeś je z różnymi tipsami. Również uważam, że najwięcej zyskują na tipsach z dużym otworem. 

Spróbuję JVC Spiral Dot, czy one mają miękkie kołnierze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaworrr napisał:

Mam te doki od dłuższego czasu. Dzięki za recenzję, szczególnie wartościowe są porównania. Super, że sprawdziłeś je z różnymi tipsami. Również uważam, że najwięcej zyskują na tipsach z dużym otworem. 

Spróbuję JVC Spiral Dot, czy one mają miękkie kołnierze? 

Tak, Spiral Dot są mięciutkie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaworrr napisał:

Mam te doki od dłuższego czasu. Dzięki za recenzję, szczególnie wartościowe są porównania. Super, że sprawdziłeś je z różnymi tipsami. Również uważam, że najwięcej zyskują na tipsach z dużym otworem. 

Spróbuję JVC Spiral Dot, czy one mają miękkie kołnierze? 

Si, są miękkie zarówno jeżeli chodzi o kołnierz jak i sam płaszcz. Dzięki temu są bardzo wygodne, a do tego występują jeszcze w połowicznych rozmiarach. Kwestia jest tylko taka, że Spiralki ML to jak w większości L-ki, a Spiralki M-ki to praktycznie L-ki od Aune. Poza tym one są dość "niskie", więc bardziej siedzą we wlocie kanału słuchowego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Vaiet napisał:

Si, są miękkie zarówno jeżeli chodzi o kołnierz jak i sam płaszcz. Dzięki temu są bardzo wygodne, a do tego występują jeszcze w połowicznych rozmiarach. Kwestia jest tylko taka, że Spiralki ML to jak w większości L-ki, a Spiralki M-ki to praktycznie L-ki od Aune. Poza tym one są dość "niskie", więc bardziej siedzą we wlocie kanału słuchowego.

Potwierdzam z Aune E1 używałem największych oryginalnych tipsów (obu rodzaji) spiralki mam ML i M. ML były za duże. M są w sam raz. Z pianek Inairs wolę S-ki. I stwierdź tu człowieku jaki kupować rozmiar tipsów...

Edytowane przez earnam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2019 o 22:10, earnam napisał:

Potwierdzam z Aune E1 używałem największych oryginalnych tipsów (obu rodzaji) spiralki mam ML i M. ML były za duże. M są w sam raz. Z pianek Inairs wolę S-ki. I stwierdź tu człowieku jaki kupować rozmiar tipsów...

Dla mnie nawet Inairs S-ki są trochęza duże :) Czyli brać spirale M ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wiatrak napisał:

Dla mnie nawet Inairs S-ki są trochęza duże :) Czyli brać spirale M ? 

Jak S-ki są za duże, to SpiralDot próbowałbym rozmiar S, choć nie wiem, czy nie będą w takim wypadku za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaiet napisał:

Jak S-ki są za duże, to SpiralDot próbowałbym rozmiar S, choć nie wiem, czy nie będą w takim wypadku za duże.

Znowu SpinFit CP100 w rozmiarze S wydają się być dla mnie za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
49 minut temu, bob2000 napisał:

Sony NW-A45 + Aune E1.

Mieszane odczucia.
Sony ok, dobry grajek.
Aune pograły jakieś 10 godzin. Po tym czasie mogę powiedzieć coś w stylu Penelopy: nie takie wspaniałe jak myślisz. Szary dźwięk, szukanie basu. Na tę chwilę jakość dźwięku do ceny = 0 w porównaniu do mh1c.

 

 

spróbuj Spinfit CP100 (ewentualnie 145) - mi one grają dobrze tylko na tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bob2000 napisał:

Sony NW-A45 + Aune E1.

Mieszane odczucia.
Sony ok, dobry grajek.
Aune pograły jakieś 10 godzin. Po tym czasie mogę powiedzieć coś w stylu Penelopy: nie takie wspaniałe jak myślisz. Szary dźwięk, szukanie basu. Na tę chwilę jakość dźwięku do ceny = 0 w porównaniu do mh1c.

 

2019-06-08-0591(0).thumb.jpg.9799d93a7d8a62fa737a5f988b429323.jpg

Minimum 50h przed jakąkolwiek oceną, a najlepiej 200h+ i do tego tipsy SpiralDot, bo stocki to pomyłka i psują brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego wygrzewanie różowym szumem i zwiększanie głośności o 2 db co 10 godzin. Dobrze jest też zmieniać tipsy na biflangi podczas wygrzewania, żeby więcej basu szło. A i warunki muszą być hermetyczne

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień grajka najprościej

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, robertos napisał:

spróbuj Spinfit CP100 (ewentualnie 145) - mi one grają dobrze tylko na tych

 

8 minut temu, Vaiet napisał:

Minimum 50h przed jakąkolwiek oceną, a najlepiej 200h+ i do tego tipsy SpiralDot, bo stocki to pomyłka i psują brzmienie.

 

Nakładki w cenie wyższej niż mh1c. Cena - jakość, zaczyna dążyć do wartości ujemnych ;). Dam im trochę pograć. Później zastanowię się, czy kupić te drogie knopki, które polecacie.

 

 

5 minut temu, Jaro54 napisał:

Zmień grajka najprościej

Dlaczego? Nie mam zastrzeżeń do grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności