Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Doki do ~800 zł do iBasso 150, sporadycznie Xperia


Liquid Snake

Pytanie

Cześć

Po kilku tygodniach szukania na forum, czytania recenzji, oglądania YT itp. udało mi się zawęzić grono doków do kilku modeli, mimo to wciąż ciężko podjąć decyzję.

Obecnie mam NuForce NE700M + Xperia X Compact, czasami używam Cowona E2, w planach jest iBasso 150.

Jeżeli chodzi o muzykę to najczęściej elektronika, house, d'n'b, chillout, deephouse, właściwie to każdy gatunek mnie interesuje, łącznie z rockiem, metalem, klasyczną, pop, dance.

Myślę, że mój gust muzyczny lepiej zobrazuje załączony screen.

Lubię bas, dla mnie nie może go zabraknąć przy Motorhead (Brotherhood of man!) czy AC/DC ;) ale chyba wyrastam z bassheada i szukam też średnicy i wysokości ;) tak czy siak, przydałoby się coś z basem.

Przeglądając forum, znalazłem takie:

 

  • Moondrop Kanas Pro
  • Anew U1
  • ikko OH1 (nie znalazłem w żadnym znanym mi sklepie)

 

Oczywiście lista nie jest zamknięta i jak najbardziej jestem otwarty na propozycję lub pomoc w wyborze tych powyżej.

Jako że mam taką przyjemność mieć od zawsze tinnitus (szumy uszne) to słuchawki praktycznie są cały czas używane, ważne dla mnie jest by, nowe doki były wygodne i można było cieszyć się nimi wiele godzin w ciągu dnia.

@Najner Wołam, jestem ciekaw twojej opinii ;)

@bigmaras i pana też pozwolę sobie zawołać, bo może bym wziął komplecik DAP + doki.

 

Screenshot_23.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
6 minut temu, wfmsiekierka napisał:

Miałeś może już doczynienia z Fearless audio s8 freedom?
Rozglądam się za słuchawkami w budżecie ok. 2tyś.
Obecnie używam Fiio M9+ifi audio ican nano+Moondrop kanas pro(z tych które posiadam te są moje ulubione)
DK-3001 wydają się być interesujące, ale jak wypadną vs Fearless?
A może masz jakieś wokółuszne które polecisz,do użytku domowego. Testowałem niedawno Sennheiser HD 650 i Beyerdynamic dt990 i były dla mnie nie akceptowalne.
Pozdro

 

Jeszcze nie miałem do czynienia z Fearless Audio, ale popracuję nad tym w niedalekiej przyszłości. Myślałem jednak w pierwszej kolejności o S6 Rui, które są trochę tańsze. Oczywiście, też o tych wyższych Moondropach Blessing i A8 (jak wyjdzie to też Solis).

 

Z wokółusznych tylko z Meze 99 Classics korzystam, nie mam toru stacjonarnego na zabawę w lepsze produkty, ale może w przyszłości uda się, bo bardzo chciałbym potestować Empyrean, D8000 i TH909.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
 
Jeszcze nie miałem do czynienia z Fearless Audio, ale popracuję nad tym w niedalekiej przyszłości. Myślałem jednak w pierwszej kolejności o S6 Rui, które są trochę tańsze. Oczywiście, też o tych wyższych Moondropach Blessing i A8 (jak wyjdzie to też Solis).
 
Z wokółusznych tylko z Meze 99 Classics korzystam, nie mam toru stacjonarnego na zabawę w lepsze produkty, ale może w przyszłości uda się, bo bardzo chciałbym potestować Empyrean, D8000 i TH909.
Dzięki że piszesz
Pytałem o Fearless audio s8 freedom z tego powodu że według recenzenta któremu do pewnego stopnia ufam S6 Rui jest w pierwszej piątce najlepszych słuchawek chi-fi, a S8 freedom jest nr 1 i już numerowi 2 nie jest nawet blisko do numeru 1.
Pozdro

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatecznie wybór padł na Ikko OH1, właśnie je dostałem i OMG, jakie to jest dobre! nie spodziewałem się takiej jakości dźwięku, żeby mnie zatkało, warte każdego grosza, muzyka którą znałem od lat brzmi zupełnie inaczej, nie jestem na tyle doświadczony, by opisać to profesjonalnie więc tak w prostych słowach, rewelacja :D

Dziękuję wszystkim za wszystkie porady i opinie!

W szczególności zawsze pomocnemu @Najner

I pozdrawiam sklep Audeos, super szybka wysyłka/dostawa! 

@Mayster dzięki!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Najner Sprzętu już szukać nie muszę bo teraz tylko zamówienie DX150 czeka i eeewentualnie kiedyś Sennheiser HD600 ale to odległy plan, teraz wrzucam muzykę na skromnego Cowona E2 i OH1 będzie testowane na tym póki nie ma nic lepszego pod ręką :) btw możesz skrobnąć coś o swoim DAP którego teraz używasz? Shanling?

Może kiedyś sięgnę po te zenity ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, Liquid Snake napisał:

btw możesz skrobnąć coś o swoim DAP którego teraz używasz? Shanling?

Aktualnie uzywam Radsone ES100 i jestem bardzo zadowolony. Plastikowy maluch za 400 zł wygryzł między innymi Shanlinga M0, DX157 i X7 II ;) Kupię coś jak się trafi w fajnej cenie dobra synergia z andro, ale z ES100 jest na tyle dobrze, że nie jestem strasznie napalony na szukanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności