Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Xduoo TA-01B dobry do DT880 600 Ohm?


R4IZO

Rekomendowane odpowiedzi

ta-01b nie .... spróbuj dostać oryginalnego schiit lyr (albo wersję 2 )... no i pamiętaj o bezpieczeństwie i włączaj i wyłączaj bez podpiętych słuchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chico99 napisał:

 

No właśnie, dlaczego nie.

Czy może nie i już ...

 

Też mnie to ciekawi, bo dopiero co ten model dojechał do polskiej dystrybucji a do sprzedaży trafia od jutra, natomiast na świecie pojawił się oficjalnie niewiele wcześnie no ale może @whero ma jakieś lepsze układy z producentem i dostał na odsłuch przed wszystkimi, że wygłasza takie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, chico99 napisał:

Ja mam egzemplarz z forum. Jak zmieniłem lampkę, naprawdę warto, na Pentalabs 6189 to hula aż miło.

W tej cenie bdb sprzęt.:)

 

TA01B, TA02B oraz TA05 - to nowe modele na 2019r, bardzo ciekawe konstrukcje w bardzo niskiej cenie. Od jutra wszystkie nowe modele już oficjalnie będą w sprzedaży ale czekam z niecierpliwością na opinie @whero bo może przesłuchał już wszystkie nowe modele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bigmaras napisał:

 

TA01B, TA02B oraz TA05 - to nowe modele na 2019r, bardzo ciekawe konstrukcje w bardzo niskiej cenie. Od jutra wszystkie nowe modele już oficjalnie będą w sprzedaży ale czekam z niecierpliwością na opinie @whero bo może przesłuchał już wszystkie nowe modele :)

sprzęt na tyle nowy że zaczekałbym z wychwalaniem i proponowaniem innym ludziom - lepiej zaczekać, zobaczyć ile to jest warte i wtedy decydować czy warto ludziom polecać czy nie... decyzja o zakupie to kilka minut a sprzęt później posiada się kilka miesięcy... nie podoba mi się ogólnie koncepcja że wszystko co nowe to musi być znacznie lepsze od poprzedniej generacji we wszystkich aspektach

a taniej chińskiej hybrydki lampki bym do dt880 600 nie dobierał... tym bardziej jako pierwszego mocniejszego wzmacniacza i tym bardziej że za parę miesięcy będzie należało wymienić lampkę co nam dodatkowo podwyższy koszt tego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, whero napisał:

nie podoba mi się ogólnie koncepcja że wszystko co nowe to musi być znacznie lepsze od poprzedniej generacji we wszystkich aspektach

 

Zaraz, zaraz. Ja widzę to inaczej.

Mam TA-01B od ponad miesiąca i moim zdaniem to świetna oferta.

Ty, nie miałeś go w rękach i napisałeś:

23 godziny temu, whero napisał:

ta-01b nie ....

... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, whero napisał:

sprzęt na tyle nowy że zaczekałbym z wychwalaniem i proponowaniem innym ludziom - lepiej zaczekać, zobaczyć ile to jest warte i wtedy decydować czy warto ludziom polecać czy nie... decyzja o zakupie to kilka minut a sprzęt później posiada się kilka miesięcy... nie podoba mi się ogólnie koncepcja że wszystko co nowe to musi być znacznie lepsze od poprzedniej generacji we wszystkich aspektach

a taniej chińskiej hybrydki lampki bym do dt880 600 nie dobierał... tym bardziej jako pierwszego mocniejszego wzmacniacza i tym bardziej że za parę miesięcy będzie należało wymienić lampkę co nam dodatkowo podwyższy koszt tego wyboru

 

@whero

 

Po pierwsze jeżeli nie słuchałeś to nie wprowadzaj w błąd forumowiczów nie polecając gdyż nie masz pojęcia jak gra to urządzenie, nie miałeś z nim styczności a swoją opinie wykreowałeś na podstawie domysłów nie popierając się kompletnie żadnymi argumentami

 

Po drugie pierwsze egzemplarze otrzymałem już cztery tygodnie temu i miałem okazje posłuchać a do kilku forumowiczów na początku tygodnia egzemplarze poleciały i otrzymuje bardzo pozytywne opinie

 

Po trzecie nie jest to do końca nowy model a bardziej odświeżenie popularnego modelu TA-01, który jest na rynku parę lat i na tylko tym forum jest spore grono użytkowników

 

Co do lampy to nie rozumiem dlaczego zakładasz, że trzeba będzie ją wymienić, znów fantazjujesz nie popierając się kompletnie żadnymi argumentami. Oczywiście w przypadku wymiany lampki możemy dużo zyskać tylko należy pamiętać, iż można kupić lampkę za kilkukrotność ceny tego wzmacniacza.

 

Reasumując, fajnie by było i nieco bardziej rzeczowo i profesjonalnie gdybyś jeżeli już się udzielasz się w dziale porad to pomóż użytkownikom dobrać sprzęt, który miałeś okazje testować, porównać, pomacać a nie sugerować się tylko i wyłącznie fantazją.

Edytowane przez bigmaras
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie xDuoo daje marne lampy na początek, ale elektronika w nich siedzi solidna. TA-20 po wymianie zmulonych stocków na Psvane Treasure Mark II oferują bardzo dobry dźwięk, TA-02b z ruskimi Svetlana albo Teslami grają lepiej niż kosztują.

Skąd więc założenie, że TA-01b jest be? Efekt "nie słuchałem, nie wiem o czym mówię, więc się wypowiem"? 🙄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem filmy na yt i czytałem zagraniczne fora i ludzie polecają ten model i poprzedni tez, chociaż ten nowy podobno ma 32 bit ale wiemy jak to w praktyce wygląda:) Ten wzmacniacz ma podobno ogromna moc na której mi zależy bo 600 Ohm jakos trzeba nakarmić:) Stockowa lampa pewnie jest marna ale zawsze można kupic cos lepszego. Audiofilem nie jestem wiec nie potrzebuje jakiś wypasow a wcześniej moje AUNE T1 mk2 gralo na stockowej lampie i gralo przyzwoicie jednak brakowało mocy. A na początku miałem Fiio E10k który był w mojej opinii ******sty jak za taka kase:) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie zamowilem sobie na aliexpress TA-01B za 630 zl po rabatach wiec mysle ze cena atrakcyjna. Dzisiaj przeglądam oferty a tu u tego sprzedawcy u którego kupiłem jest teraz informacja ze "ten sprzedawca nie wysyla do Polski":) Wiec w sumie nie wiem czy wogole mi wysla czy oddadzą kase i będę musial poszukać innego sprzedawcy... Dziwna sytuacja może po prostu gość się zorientowal ze do Polski mu się średnio oplaca wysylac :P Mieliscie kiedyś taka sytuacje ze najpierw było napisane ze wysylka do polski za pośrednictwem DHL a później ze nie wysylaja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, R4IZO napisał:

Ogolnie zamowilem sobie na aliexpress TA-01B

A nie lepiej było zaczekać na ofertę Audioheaven i cenę jaką zaproponuje @bigmaras.

Pisał przecież, że mu wchodzi na stan TA-01B.

 

12 minut temu, R4IZO napisał:

630 zl po rabatach wiec mysle ze cena atrakcyjna.

A uwzględniłeś opłaty celne ...;)

17 minut temu, R4IZO napisał:

TA-01B za 630 zl po rabatach wiec mysle ze cena atrakcyjna.

No nie bardzo ...

https://allegro.pl/oferta/xduoo-ta-01b-usb-amp-dac-2xcs4398-model-2019-7967318161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, R4IZO napisał:

Ehhh 😕 No ciul to poczekam sobie i zamowie od BigMarasa z alledrogo:) Ale dalem dupyyyyy… :) 

 

Nie da się ukryć ...:D

O moc się nie martw, wczoraj pożyczyłem i spiąłem z TA-01B, bayerki dt990 600ohm. Sam byłem ciekawy.

Xduoo napędził je bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności