Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, conrad1975 napisał:

Dobra cena , ale poczekam jak zmieszczą się w budżecie emoji3.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Poluj bo czasami na allegro (x-komie.pl.) i na x-komie.pl bywa poniżej 1200 płn ale kilka kilkanaście minut i znika. Czasami w Orange i na Play też są promocje krótkie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo widzę że tu się bzdury wypisuje. Nie ma czegoś takiego jak jednocześnie pełnienie funkcji DAC i puszczanie po BT. 

 

Potrzebujesz tylko transmiter BT. DAC masz w słuchawkach i zawsze to będzie jedyny dac jaki możesz z nimi użyć po BT. 

 

Może jest jakiś mały dynks do iPhone ów który pozwala na wysyłanie danych w trybie LDAC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Jaro54 napisał:

Poluj bo czasami na allegro (x-komie.pl.) i na x-komie.pl bywa poniżej 1200 płn ale kilka kilkanaście minut i znika. Czasami w Orange i na Play też są promocje krótkie

 

Teraz w Play można kupić bez abonamentu:

  • LG V30 za 1440 PLN, lub
  • LG G7 ThinQ za 1498 PLN

na raty 0% :D

 

Pytanie, który lepszy do audio (wyłącznie audio).

Edytowane przez marek_m
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Panowie, bo widzę że tu się bzdury wypisuje. Nie ma czegoś takiego jak jednocześnie pełnienie funkcji DAC i puszczanie po BT. 
 
Potrzebujesz tylko transmiter BT. 


Ja rozumiem, o co Ci chodzi. W przypadku M11, chodziło mi o to, że grajek może za taki transmiter robić. Wypuści LDACa czego nie zrobi iPhone (wedle cytowanych przez mnie słów producenta). Oczywiście czy to ma sens takie połączenie iPhone>M11 (LDAC)>słuchawki BT, to inna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek_m napisał:

 

Teraz w Play można kupić bez abonamentu:

  • LG V30 za 1440 PLN, lub
  • LG G7 ThinQ za 1498 PLN

na raty 0% :D

 

Pytanie, który lepszy do audio (wyłącznie audio).

Oba grają tak samo. G7 ma nowszy procesor i IPS zamiast OLED z innymi proporcjami ekranu. Jeśli tylko audio to V30, ale G7 dłużej dostanie aktualizacje. Na plus obydwu obsługa kart microsd do 2 TB, więc miejsca nie zabraknie na muzykę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia v30 leżak magazynowy, aku pewnie w nie najlepszej kondycji. G7 ma dobry głośnik jak ktoś używa..

Ta sama kość dac nie znaczy że grają tak samo. 

W dapach zmieni się nr softu i ludzie widzą ogromne zmiany a tu inny telefon i nagle grają tak samo :) ciekawe.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hibi napisał:

Tia v30 leżak magazynowy, aku pewnie w nie najlepszej kondycji. G7 ma dobry głośnik jak ktoś używa..

Ta sama kość dac nie znaczy że grają tak samo. 

W dapach zmieni się nr softu i ludzie widzą ogromne zmiany a tu inny telefon i nagle grają tak samo :) ciekawe.. 

@hibi nie teoretyzuj mam oba i pisze na podstawie własnych doświadczeń 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, awayeah napisał:

Panowie, bo widzę że tu się bzdury wypisuje. Nie ma czegoś takiego jak jednocześnie pełnienie funkcji DAC i puszczanie po BT. 

 

Potrzebujesz tylko transmiter BT. DAC masz w słuchawkach i zawsze to będzie jedyny dac jaki możesz z nimi użyć po BT. 

 

Może jest jakiś mały dynks do iPhone ów który pozwala na wysyłanie danych w trybie LDAC. 

Mam takiego dynksa kokkia aptX adapter ale to tylko aptX :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jaro54 said:

@hibi nie teoretyzuj mam oba i pisze na podstawie własnych doświadczeń 

Nie oceniam twojego słuchu, wiem tylko jedno że dwa różne urządzenia nie grają tak samo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoja teoria a ja mówię o praktyce stąd rozbieżność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności