Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO M11


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tomo75 napisał:

Ja używam Jet Audio Full ver.Naprawdę super gra.Jeszcze w miarę fajny jest HiBy

Dzięki sprawdzę

jeszcze jedna prośba po podłączeniu M11 do Maca nie mozna plikow z karty SD przegladać na finderze tylko w jakiejs beznadziejnej apce android file transfer instalowanej z M11.

Macie radę by widzieć pliki w finderze ? Nie mogę normalnie przerzucać plikow z kompa na kartę SD.

Nie chcę jej wyjmować z urządzenia za każdym razem bo odtwarzacz jest w etui. Ktoś Coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2019 o 14:14, Veechu napisał:

po podłączeniu M11 do Maca nie mozna plikow z karty SD przegladać na finderze tylko w jakiejs beznadziejnej apce android file transfer instalowanej z M11.

Macie radę by widzieć pliki w finderze ? Nie mogę normalnie przerzucać plikow z kompa na kartę SD.

Nie chcę jej wyjmować z urządzenia za każdym razem bo odtwarzacz jest w etui. Ktoś Coś ?

Krtos moze cos poradzic ? ten załączony program Fiio jest naprawdę upierdliwy 

okno nie daja możliwości zarzadzania plikami i folderami - ktos ma no to radę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się nowy Firmware FW1.0.7 for M11

 

https://www.fiio.com/newsinfo/312532.html

 

jakie zmiany:

The following changes and improvements have been made to the FW1.0.7 compared to the FW1.0.6 on M11:

1. Added 'auto-search for lyrics and album art' function;
2. Added 'locate currently playing track with one click' function;
3. Added support for Czech and Polish language;
4. Added support for reverting the firmware (after updating with a future new firmware, you can always choose to revert to this version);
5. Fixed issue where there might be interference noise when waking up the player from standby mode;
6. Fixed issue where the first track inside a folder would be missing from the file list;
7. Fixed issue where the app notifications would still pop up under Pure Music mode;
8. Fixed the stuttering issue when playing 384k tracks and output via Bluetooth;
9. Improved the display effect of the quick navigation bar;
10. Improved issue where tapping in the Now Playing menu might be detected as a sliding down gesture (for returning);
11. Miscellaneous improvements

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ZebLong napisał:

No i wersja M11Pro oficjalnie:

https://www.fiio.com/m11pro

230 dolary więcej niż M11

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek była cena 2690,-  ale dolar skoczył. 

Napiszcie coś o tym nowym firmwarze: jest pełne spolszczenie menu? Może w X5III się doczekam-  byłoby milutko.

Edytowane przez Lucky-Luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2019 o 08:43, x X x napisał:

Podoba mi się u FiiO, że słuchają się użytkowników i poprawiają znalezione błędy + słuchają sugesti. Ja już im kilka sugesti podrzuciłem odnośnie software (poprzez headfi) i mam nadzieję w niedalekiej przyszłości je wprowadzą :)

 

gdzie można zgłosić do nich uwagi?  Program do zarządzania plikami pomiędzy fiio M11 i komputerem (MAC) wogóle nie działa (po podłaczeniu po kablu).

 

W X5 to było proste jak tylko może być. Widziało się urządzenie i karty normalnie w exploratorze (finderze) a tu jakaś andro apka która nie nadaje się do niczego. 

 

Musza kartę wytargiwać z Fiio i w kompie wszystko przerzucać do karty a to nie jest dobre bo M11 jest w grubym kondomie który w koncu sie porwie jak bedzie tak wyginany 

 

one more trouble  - Program do słuchawek parrot `Zik nie znajduje słuchawek ale to moze byc wada apki - maybe so maybe no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są aktywni, przyjmują uwagi i przekazują je do działu technicznego zajmującego się tym odtwarzaczem:

 

https://www.head-fi.org/threads/fiio-m11-android-7-0-2-5-3-5-4-4-powerful-output-exynos-7872-dual-ak4493-dac-chips-3gb-ram-wifi-two-way-ldac.902622/page-448

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 11:36, MP3store napisał:

Dlatego warto po zakupy do MP3Store.

Towar wkrótce u nas, niestety liczba bardzo ograniczona na początek. Musieli sprawiedliwie rozdzielić.

Skłonny byłbym skorzystać-  preorder niebawem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

FiiO M11 PRO - własnie dostaliśmy. Ilość niestety ograniczona egzemplarzy promocyjnych.

Na stronie jeszcze nie ma bo mamy jakiś problem systemowy.

 

Ale można zamawiać bezpośrednio kontaktując się ze sklepami.

Tylko do 08.10.2019 , cena specjalna  2695zl

 

Jedyny powód tej ceny to opakowanie, które jest  z oznaczeniem M11.

Ale w środku mamy M11 PRO :)

Warto skorzystać. Tylko kilka sztuk!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Przecież napisałem, że to oferta specjalna.

Regularna cena to 3190. Tylko teraz można kupić w tej lepszej cenie.

 

Jeśli ktoś składa zamówienie online to proszę się powołać na cenę promocyjną.

Obsługa sklepu jest poinformowana o akcji oraz o ilości egzemplarzy, które sa jeszcze w dostepności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

In terms of appearance/function, M11 and M11PRO are very similar.

All these two models will be equipped with the Samsung Exynos 7872 and the 5.15-inch 18:9 screen.

 

 

The main differences of M11/M11PRO:
1, M11PRO DAC changed to dual AK4497.
2, The amplifier of M11PRO is changed to THX AAA78 module.
3, Because of higher power consumption of AK4497, the thickness of the M11PRO is increased by 1mm to increase the battery capacity, however, the single-ended battery life is lowered to about 9.5 hours.
4, In order to save space, M11PRO only has one micro SD card slot but the built-in storage will increase to 64GB.
5. Due to the supplier and design reasons, the M11PRO wouldn
t come with protective clear case and we are not planning to make them.

 

A teraz najlepsze ;)

 

M11/M11PRO are all products of FiiOs and good products in our eyes. Therefore, its hard for us to recommend which one for you. But one simple truth, newer and more expensive products normally would be better if you not concerned about the price and the waiting time.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MP3store napisał:

In terms of appearance/function, M11 and M11PRO are very similar.

All these two models will be equipped with the Samsung Exynos 7872 and the 5.15-inch 18:9 screen.

 

 

The main differences of M11/M11PRO:
1, M11PRO DAC changed to dual AK4497.
2, The amplifier of M11PRO is changed to THX AAA78 module.
3, Because of higher power consumption of AK4497, the thickness of the M11PRO is increased by 1mm to increase the battery capacity, however, the single-ended battery life is lowered to about 9.5 hours.
4, In order to save space, M11PRO only has one micro SD card slot but the built-in storage will increase to 64GB.
5. Due to the supplier and design reasons, the M11PRO wouldn
t come with protective clear case and we are not planning to make them.

 

A teraz najlepsze ;)

 

M11/M11PRO are all products of FiiOs and good products in our eyes. Therefore, its hard for us to recommend which one for you. But one simple truth, newer and more expensive products normally would be better if you not concerned about the price and the waiting time.



To ja zostaje przy swoim.Podoba mi się mój M11 i lepszego nie potrzebuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności