Skocz do zawartości

FiiO M11


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych wersje beta nowego FW do M11 i M11 pro

 

Hi, here comes the latest 0604 beta firmware for M11/M11Pro/M15.
Notice: this version is still under beta testing phase. If you have any problem, please feel free to contact us at support@fiio.com. Any suggestions would be greatly appreciated.
Download link:
 
Update note:
1.Added support for screen rotation (can be set in the pull-down menu or in Settings -> General. The screen will rotate upside down when this option is enabled);
2.Added global MAQ support (now the player supports 8x MQA unfolding even when playing MAQ tracks in third-party apps. However it not include Tidal, Tidal will update a version to adapt our product later);
3.Added a new function of hiding the un-scanned or empty folders in Folder view menu (can be set in FiiO Music -> Settings -> Scan for music. When enabled, only the titles of the scanned tracks will be displayed in Folder view menu);
4.Added album art display in Folder view menu;
5.Added quick-charge indication with a motion effect
6.Added 'File size limit for album art' function (can be set in FiiO Music -> Settings. And after selecting a limit, the album art image whose file size exceeds this limit will not be displayed);
7.Added volume and battery display in USB DAC and Bluetooth receive mode;
8.Fixed the issue where the Google account data could not be backuped.
9.Miscellaneous improvements on performances.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Spawn napisał:

 

Zależy od skuteczności danych słuchawek, ale ja sprawdzałem z 250ohmowymi Beyerdynamic DT150 i spokojnie dawał radę.

 

Pytam bo biore pod uwage za pare miesiecy beyerdynamic DT 1990 i nie chce potem zalowac badz wydawac specjalnie na wzmiacniacz. A co do m11 slyszalem ze ma dwa tryby jeden android a drugi ze tylko robi jako player wtedy dzwiek jest podobno lepszy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście bo wtedy nie używa androida i cała moc w muzykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LustVanGoth napisał:

 

Pytam bo biore pod uwage za pare miesiecy beyerdynamic DT 1990 i nie chce potem zalowac badz wydawac specjalnie na wzmiacniacz. A co do m11 slyszalem ze ma dwa tryby jeden android a drugi ze tylko robi jako player wtedy dzwiek jest podobno lepszy to prawda?

 

Jeśli chodzi o moc to z dt1990 będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, będzie okej, M11 da sobie radę (na niesymetryku), chociaż pod względem holografii moim zdaniem nie będzie tutaj rewelacji. 

Jednak przy parowaniu DT1990 z M11 brakuje tego angażującego zejścia basu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
On 7/1/2020 at 4:32 PM, Jaro54 said:

No oczywiście bo wtedy nie używa androida i cała moc w muzykę :)

Właśnie zainstalowałem aktualizację i włączyłem tryb playera. Żadnej różnicy nie słyszę. 😃

Po aktualizacjach FiiO zaczął delikatnie mulić, już nie jest taki mega szybki. 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Bajdak napisał:

Właśnie zainstalowałem aktualizację i włączyłem tryb playera. Żadnej różnicy nie słyszę. 😃

Po aktualizacjach FiiO zaczął delikatnie mulić, już nie jest taki mega szybki. 😕

Zrestartuj go- niech się ułoży. Dawniej, w X5III, instalowałem od nowa wszystkie apki (np. Twilight, Poweramp) teraz w M11Pro nie pamiętam, żebym potrzebował. To był firmware androida i dodawał ficzery: odwracanie ekranu do góry nogami, ciepłe kolory- jak Twilight, sklep Play. Nowy firmware odtwarzacza FiiO PureMusic miał być w ten weekend, ale jeszcze nie wpadł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że jest dostęp do aktualizacji przez Google Play. Aktualizować w taki sposób, czy lepiej czekać na info w samej aplikacji?

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

1 godzinę temu, LustVanGoth napisał:

A w opcjach jest cos takiego jak Wyjscie USB co tam masz? ja mam DoP

To standard odtwarzania DSD. Nie ma nic wspólnego z szybkością transferu plików na kartę. Wgraj coś przez WIFI, będziesz miał jakąś wskazówkę do wyjaśnienia przyczyn problemu.

Edytowane przez bendezar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozwiazalem zagadke wiec uwaga. Kiedy wsadzam pliki audio do m11 i chce zastapic pliki ktore juz tam sa wtedy jakims cudem to zajmuje w uj dlugo kiedy wsadzam tam pliki ktorych tam nie ma wszystko ladnie smiga w sekundy ciekawy problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności