Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO M11


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się "Pure Music" jest jedyną aplikacją działającą bez androida. Jedynie może (nie wiem czy jest lub będzie) mod androida 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o dodawania do listy odtwarzania (playlist) czy ulubionych. Chodzi mi o dodanie to listy odtwarzanych w danej chwili utworów jako następne lub na końcu, na przykład  coś takiego jak w Apple Music, czy w innych odtwarzaczach.

9B6720E9-609D-446D-A91C-9D2F0985A2CB.jpeg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SaruSc napisał:

Nie chodzi mi o dodawania do listy odtwarzania (playlist) czy ulubionych. Chodzi mi o dodanie to listy odtwarzanych w danej chwili utworów jako następne lub na końcu, na przykład  coś takiego jak w Apple Music, czy w innych odtwarzaczach.

9B6720E9-609D-446D-A91C-9D2F0985A2CB.jpeg

Odtwarzacz Fiio nie posiada takiej funkcjonalności. Nie posiada dynamicznych playlist odtwarzania. Bazuje na tym co już stworzone. Niestety. Pisałem kiedyś o tym do nich na head-fi, jak na razie jak widać bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej  - Na stronach FiiO pojawił się nowy firmware do M11 i M11Pro

info:

 

FiiO releases the new firmware for M11 and M11PRO

https://www.fiio.com/newsinfo/355464.html

 

Jakie zmiany:

The following changes and improvements have been made on M11 or M11PRO:
1. Added In-vehicle mode (Settings -> General -> In-vehicle mode, if enabled, the player will power on/off automatically when vehicle engine starts/stops and the FiiO Music app can also switch accordingly);
2. Added manual item sorting for playlists;
3. Added 'screenshot by three-fingers swiping down' function;
4. Added a new play mode: play single once;
5. Added playback position and track remembering;
6. Added a new method to enable volume adjustment by swiping up in FiiO Music Now Playing screen, and also improved the volume bar operation (now you'll need to drag on the volume bar to adjust the volume instead of just tapping as before, so to avoid misoperations);
7. Fixed the issue where the playback would fail in the new version of Amazon Music;
8. Improved the effect of the equalizer and fixed the random equalizer failure issue;
9. Improved the display of the FiiO Music background;
10. Improved the display of the lockscreen album art;
11. Improved the All to DSD function and reduced its power consumption;
12. Miscellaneous bug fixed;
13.M11 Pro: Fixed the issue where the player might power off automatically during audio playback if the power off timer is enabled.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ten "PET coating" wspomniany na stronie fiio.com, umieszczony na tylnej ściance odtwarzacza to jest jakiś rodzaj folii (czy czegoś w tym stylu)? Chodzi mi o to, czy jest możliwość pozbycia się tego i zastąpienia go np szkłem hartowanym? Takie szkło jest w oczywisty sposób znacznie mniej podatne na uszkodzenia (rysy itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyjaśni mi może ktoś co to jest i na jakiej zasadzie działa ten equalizer dynamiczny w M11?

Edytowane przez Barbartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.12.2019 o 09:04, Zamoy72 napisał:

Ma być/jest wersja stainless steel M11 Pro. Czy nasi dystrybutorzy planują sprzedaż? Podobno 1500 szt.

Ciekawe wyróżnienie wersji stainless: zostały nadane indywidualne numery kolejne więc odtwarzacze będą naprawdę wyjątkowe. Choć osobiście wolę czarny.

 

Wyszła nowa wersja Fiio Music-  tryb autka, możliwość podgłaśniania samym ekranem (kontrowersyjna-  mi nie zawsze działa) i parę ficzerów, jak odtworzenie jednego tylko utworu. Dalej nie mogą poprawić sortowania folderów alfabetycznie- później wrzucane lądują niżej niż wypada z alfabetu. Ech!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić w jakoś zdjęcia artystów w Fiio Music? By obecnie w zakładce artystów przy artystach wyświetla mi okładkę losowego albumu, co wygląda okropnie. Próbowałem dodać do odpowiedniego folderu plik artist.jpg ale to nic nie daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy to prawda że można M 11 aktualizować by miał google Play? Robił już to ktoś?

A firmware patch to enable Google Play store in M11/M11PRO/M15 based on the SoC used--Samsung 7872

"Download link: 📷http://fiio-file.fiio.net/Google_Play_Update.zip
How to update: Copy the firmware package file to the internal memory or micro SD card; Open "Technical Support" app on the M11/M11PRO/M15->enter the "Firmware Update" menu->select the firmware package file to upgrade.
Note: The Google Play partial library will prompt for updates after connecting to the Wifi for the first time. Restart it so that you could use it normally.

What can be done if receiving 'the device is not certified' in Google Play?

Currently, Google has closed the channel of GMS certification for Android 7.0 devices. So you will be prompted that the device is not certified. You can register your device by following the steps below:
(The deivce without certification could use Google Play normally still, but some apps with high security requirements could not be searched. )
1. Install the DeviceID.apk

2. Click it to get the 'Google Service Framework' and then copy it

3. Go to the following website and fill in the ID copied from step 2 📷https://www.google.com/android/uncertified/
If you have any questions or advices,please post in this thread or send an email to support@fiio.com"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, x X x napisał:

Widziałem sposób związany z rootem. Tego nie widziałem. Osobiście nie zamierzam nic robić. Nie wiem po co ta nagonka na usługi google skoro 90% aplikacji można ściągnąć z sieci i działają.

No ja akurat mam PowerAmp-a i JetAudio wykupionego więc mi to poszerza trochę wybór odtwarzacza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, x X x napisał:

Ale czy dobrze rozumiem, że to Fiio wprowadziło patcha oficjalnie?

Raczej tak bo jest z oficjalnego kanału FIIO

 

12 minut temu, x X x napisał:

Sorry, może nie za ładnie wyraziłem swoje zdanie na ten temat. 

Spoko nie każdy musi lubić Google :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2020 o 11:30, tomo75 napisał:

 

U mnie też działa. Ale tak przyzwyczaiłem się do braku usług Google, że tak naprawdę nie zrobiło to jakoś na mnie wielkiego wrażenia. W każdym razie dobrze, że jest, szkoda że nie od początku. 

Edytowane przez katatonicone1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowa aktualizacja się dzisiaj pojawiła 1.0.9

The following changes and improvements have been made to the FW1.0.9 compared to the FW1.0.8 on M11:
1. Added Google Play framework(if you do not need it, you could unistall it from Settings->Apps->Google Play services);
2. Added FiiO Music widget(long press the homepage to pop up widget lists, and then choose FiiO Music to put it on the homepage);
3. Added grouping tracks by Album Artist category(You can select the Artist or Album Artist in the Settings->Artist List Display. This upgrade requires a database update, please scan for music again.);
4. Added a new feature of scrolling displaying the currently played track while in a playlist;
5. Added a new feature of automatically pausing the playback after playing for 2 minutes without any headphones plugged in, so as to avoid triggering playback by mistakes;
6. Added global USB Audio output (from now on you can get USB Audio with no SRC for all third-party apps; currently only the PCM format is supported, the DSD format will be added in future update);
7. Fixed the issue where the Gapless playback would not work when playing DSD tracks;
8. Fixed the issue where the WiFi connection might drop when the screen is locked;
9. Fixed the issue where a few types of tracks could not be played properly;
10. Fixed the issue where there might be noise when playing in Tidal with All to DSD set to ON;
11. Improved the sorting by Artist (now the articles 'the, a, an' at the beginning of the names will be ignored);
12. Improved the sorting of Japanese characters;
13. Improved the rule of HR audio quality classification (according to the JEITA standard);

Note:
If you have installed the FiiO Music standalone version before upgrading the firmware, there will be two FiiO Music icons on the home page after the upgrade. To restore it, you can go to Settings -> Apps -> FiiO Music, tap "DISABLE" and then "ENABLE".

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że przestanie odtwarzać "na pusto"- bez słuchawek, bo przy oglądaniu na półkę czasem odpaliłem Play. Ciekawe, czy faktycznie sortowania będzie bardziej efektywne, bo dotąd nowe foldery (wrzucone ostatnio) lądują na końcu listy od danej litery. I tak nowa Agnes Obel spada aż przed Beth Hart, ech! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności