Skocz do zawartości

FiiO M11


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam pytanie do tych którzy już mają.
Czy też przy przełączaniu na kolejny track macie takie delikatne pyknięcie, coś w rodzaju trzasku
Nic takiego nie zaobserwowalem, ale używałem tylko Tidala dotychczas

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spawn napisał:

No to włącz gapless i nie powinno pykać, ja przynajmniej tego nie zauważyłem :)

Dzięki.Pomogło,choć słychać co 8-10 track

To ja jeszcze pomarudzę
Które słuchawki są lepsze

iBasso IT01s czy FIIO FH5

 

Ogólnie lubię taki dzwięk jak  maja SoundMagic HP151

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomo75 napisał:

Dzięki.Pomogło,choć słychać co 8-10 track

 

Nie mam M11, ale nie pyka dlatego, że zmienia się kodowanie kawałka? Dajmy na to leci FLAC, kolejny jest w DSD - będzie 'pyk' pomiędzy nimi. Jak będą leciały załóżmy MP3 jedna po drugiej, to nie będzie 'pyk' - zobacz, może to jest powód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najner napisał:

 

Nie mam M11, ale nie pyka dlatego, że zmienia się kodowanie kawałka? Dajmy na to leci FLAC, kolejny jest w DSD - będzie 'pyk' pomiędzy nimi. Jak będą leciały załóżmy MP3 jedna po drugiej, to nie będzie 'pyk' - zobacz, może to jest powód ;)

Nie .....lecą pliki tego samego formatu.Zrozumiałbym zmianę kodowania.Teraz po włączeniu gaplees jest rzadkie ale występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. M11 podłączony do WiFi, mój telefon podłączony do tego samego WiFi + komputer też (akurat tutaj połączenie mostkowe, ale to nadal ta sama sieć). Nie widzę odtwarzacza w Tidalu, jak i w odtwarzaczu nie widzę ani telefonu ani komputera. Pomysły?

 

Poza tym jeszcze jedna sprawa, w mojej sztuce nie świeci się okrąg przy przycisku zasilania. Nie znalazłem opcji aby to włączyć. Czy u mnie po prostu nie działa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, x X x napisał:

Poza tym jeszcze jedna sprawa, w mojej sztuce nie świeci się okrąg przy przycisku zasilania. Nie znalazłem opcji aby to włączyć. Czy u mnie po prostu nie działa? :D

Mi się zapala tylko przy wtaczaniu i świeci przez kilka sekund i gaśnie.Co do Tidal-a nie używam chwilowo więc nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie @x X x nie widzisz odtwarzacza? Trochę nie rozumię twojego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tidalu jest możliwość sterowania muzyką odtwarzaną na innym urządzeniu w tej samej sieci WiFi. Tzn tak mi się wydaje, że do tego to służy? Czy tylko do obsługi urządzenia typu Chromecast Audio?

[mention=7663]x X x[/mention] ten okrąg zapala się przy włączaniu i pulsuje podczas ładowania.
Faktycznie, działa. Trochę bez sensu :D Mogli by zrobić tak jak w M9 logo FiiO pod ekranem, wskazujące jakość odtwarzanej muzyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko do Chromecast, nigdy do tej pory nie dało się tak jak chciałeś. To pewnie do Chromecast i streamerów sieciowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności