Jump to content

Recommended Posts

W dniu 29.05.2019 o 14:05, Corvin74 napisał:

sugeruję gramofon odpuścić...

Teraz tak mi się przypomniało - faktycznie stół był oblężony dużo bardziej niż ostatnio :)

W dniu 1.06.2019 o 19:23, Name44 napisał:

Żadnego brumienia, przydźwięków. Piękne brzmienie,potężne, lampowe.u mnie niestety sporo sybilantow. 

Dla mnie wzmak Lucarto to odkrycie tego meetu. Słuchałem tylko na swoich fostexach i żadnych sybilantów nie było. Była za to bardzo duża rozdzielczość, szczegółowość i pełna kontrola, gdzie zwłaszcza w dolnym paśmie nie każdy wzmak daje rade z Fostexami ogarnąć. Podsumowując lepiej grającyh TH900 nie słyszałem. Reszta zabawek Lucarto wydaje się być również interesująca i cieszy mnie, że to polska manufaktura. Łukasz (właściciel Lucarto) to łebski gość, który zaistnieje w tej branży i tego im życzę.

Virtus z WBA też fajnie zagrał z Fostexami. Co ciekawe wyciągnął z nich średnicę, zamazując przypiętą do Fostexów łatę V-ki.To było całościowo potężne granie i z chęcią jeszcze kiedyś na spokojnie potestuje tego wzmaka.

Dzieki wszystkim za fajne spotkanie i przytargane klocki. Dzięki @Corvin74 za wzorową organizacje. Dzięki @Mayster i Panowie z WBA, że jechaliście jednak kawałek drogi żeby nas takim zacnym sprzętem uraczyć. Dzięki @kurop ze jak zawsze przytachałeś mnóstwo zabawek. Niczego nie zabrakło. Mam nadzieje, że spotkamy się tam jeszcze niejeden raz.

20190601_162701.jpg

• Like 2

Dla mnie meet zaczął się od he-500 na czarnym wzmaku Lucarto i nic później nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Czekam by zapomnieć, jak to brzmiało żebym mógł wrócić do słuchania muzyki w domu.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas, wymianę opinii i rady. Przede mną jeszcze długa droga

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Ktoś coś napisze o Voce?
Przy okazji pytanie czy Ether 2 i Voce to te same co były na AVS?

Raczej te same.

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

Raczej te same.

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

To nie pytam o wrażenia.

Był nowy Kann? Jeśli tak to jak grała ta cegłówka?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

23 minuty temu, Nicodem napisał:

Był nowy Kann? Jeśli tak to jak grała ta cegłówka?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Był... można nim kogoś spokojnie zabić, normalnie jak kostka brukowa ciężki.

Mocy ma full... aż niewiarygodne, właściwie wszystko dało się napędzić... słuchałem z AKG712 - było b.dobrze, ale te słuchawki grały chyba ze wszystkiego :) co było na meet.

Dla mnie ten produkt to już przesada - ani to przenośne ani stacjonarne... były sugestie że to taki wzmak na wyjazd do hotelu... masz kilka dni poza domem zabierasz ze soba minielektrownię.

• Like 1
  • Thanks 1

42 minutes ago, Corvin74 said:

Był... można nim kogoś spokojnie zabić, normalnie jak kostka brukowa ciężki.

Mocy ma full... aż niewiarygodne, właściwie wszystko dało się napędzić... słuchałem z AKG712 - było b.dobrze, ale te słuchawki grały chyba ze wszystkiego :) co było na meet.

Dla mnie ten produkt to już przesada - ani to przenośne ani stacjonarne... były sugestie że to taki wzmak na wyjazd do hotelu... masz kilka dni poza domem zabierasz ze soba minielektrownię.

Ktoś to może porównać dźwiękowo z Hugo2?

Sorki, ale nie miałem wcześniej czasu żeby napisać...

Ogółem to był mój pierwszy taki meet i jestem mega pozytywnie zaskoczony! Miałem lekkie obawy, ponieważ moje doświadczenie w temacie jest prawie, że zerowe... ale niepotrzebnie! Było mega fajnie! W sumie każdy mógł znaleźć coś dla siebie i porównać :) Szczególnie miło, że nie było tam tylko sprzętu a wielu ciekawych ludzi, od których się co nie co dowiedziałem :) Największe wrażenie zrobił na mnie sprzęt Lucarto - pierwszy raz słuchałem muzyki na sprzęcie takiej klasy... To była istna poezja - z moich hd 600 wyciągnął tyle, że nawet nie wiedziałem, że moje słuchaweczki są do tego zdolne! Do tego stopnia zostałem oczarowany, że właśnie sprawdzam w domku sprzęt od Łukasza z Lucarto (tylko znacznie tańszy odpowiednik :)).

Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą atmosferę! :)

• Like 2

2 godziny temu, Nixev napisał:

Ogółem to był mój pierwszy taki meet i jestem mega pozytywnie zaskoczony! Miałem lekkie obawy, ponieważ moje doświadczenie w temacie jest prawie, że zerowe... ale niepotrzebnie! Było mega fajnie! W sumie każdy mógł znaleźć coś dla siebie i porównać :) Szczególnie miło, że nie było tam tylko sprzętu a wielu ciekawych ludzi, od których się co nie co dowiedziałem :) Największe wrażenie zrobił na mnie sprzęt Lucarto - pierwszy raz słuchałem muzyki na sprzęcie takiej klasy... To była istna poezja - z moich hd 600 wyciągnął tyle, że nawet nie wiedziałem, że moje słuchaweczki są do tego zdolne! Do tego stopnia zostałem oczarowany, że właśnie sprawdzam w domku sprzęt od Łukasza z Lucarto (tylko znacznie tańszy odpowiednik :)).

Daj znać jak brzmi i co masz na testach.

Fajnie, że ci się podobało właśnie po to to organizuję żeby można było posłuchać i spotkać nas ludzi z forum.

• Like 1

W dniu 8.06.2019 o 09:49, Nixev napisał:

Hej jeżeli masz na testach tę sztukę podziel się z nami relacją w dedykowanym temacie:

Chłopaki nie ma ktoś przypadkiem nadprogramowej karty 128 sandisk. Jest szansa że była w sp1000 ale nie mam 100% pewności że na pewno tam 100% pewności, może zapodziałem w domu.

Czas leci a roboty tyle że dopiero teraz mam troszkę czasu.

Po pierwsze wielkie dzięki @Corvin74 za organizację spotkania i firmie Q4Net  za udostępnienie sali konferencyjnej - było naprawdę super!

Czułem progres w stosunku do poprzedniej meety. Krótko mówiąc warto się było prażyć przeszło 2h w aucie w jedną stronę.

Wiele sprzętów już znałem więc opiszę tylko te które zrobiły na mnie największe wrażenie:

SHANLING MW100 - świetne funowe granie strojone na spacery po mieście ze sprężystym basem za wręcz śmieszną cenę.

AKG K712 - zdziwiły pozytywnie również i mnie - czym lepsze towarzystwo miały tym lepiej grały.

Aune x8 - chciałem tego posłuchać (i @Mayster dał mi tę możliwość - dzięki) i było bardzo fajnie jak na cenę tego malucha. Bardzo ładna szeroka scena i delikatne przyciemnienie (chyba typowe dla es9038). Nie gubił detali a wręcz miałem wrażenie że je podkreślał. Ładna organiczność i spójność.

Kable Cable4 - od kolegi ...no właśnie :P nie miał plakietki :P - przy porównaniu z moim ulubionym szarym ic od naima - bomba - poprawa w każdym aspekcie. Gdzie je kupić??

To by było tyle - nie że mnie nic więcej nie ruszyło, słuchałem wszystkich hi endów i miałem przyjemność nie mniejszą niż przy moim pierwszym torcie szwarcwaldzkim - ale jak to w życiu bywa tortu na co dzień nie jadamy a i mniejsze ciastko smaczne :P

A propos smaczności - znów KAPITALNA pizza :) u mnie mimo że pizzerii wiele to te Wasze Wrocławskie jakieś lepsze :P

Jeszcze raz dzięki wszystkim za spotkanie! - smutne to ale na co dzień nie mam nawet z kim o muzyce pogadać a co dopiero o sprzęcie :( 

• Like 1

Godzinę temu, espe0 napisał:

Kable Cable4 - od kolegi ...no właśnie :P nie miał plakietki :P - przy porównaniu z moim ulubionym szarym ic od naima - bomba - poprawa w każdym aspekcie. Gdzie je kupić??

Ode mnie ;) Sorki, wparowałem mocno spóźniony i chyba w sumie zapomniałem przywitać się ze wszystkimi których wcześniej nie spotkałem.

Kable kupiłem na ostatnim AVS zapoznawszy się tam z ich producentem. Są wytwarzane na Słowacji, gdybyś był zainteresowany:

http://cable4.eu/

Kupiłem po testach kilka sztuk i warto było zainwestować.

• Like 1

Co wy na to aby w przyszłą sobotę spotkać się na szybkim porównaniu kilku słuchawek... Miejsce to samo... Ktoś chętny ?

A jakie ramy czasowe masz na myśli?

Od tak między 12-17.. może tez być inna sobota.

26 minut temu, Corvin74 napisał:

Powinienem dać rade

10 minut temu, saudio napisał:

To gdzieś daleko od S8?

W sumie to nie tak daleko, nie trzeba się wbijać do centrum miasta. Aleja Karkonoska 59.

41 minut temu, Corvin74 napisał:

Jakby to było za następną sobotę bo bym fajne rzeczy przywiózł :D

21 minut temu, lsd napisał:

W sumie to nie tak daleko, nie trzeba się wbijać do centrum miasta. Aleja Karkonoska 59.

No niby 2:15 w jedną stronę.

Niestety sobota  28go mi w ogóle nie pasuje 😕 Wyjeżdżam, ale pomijając jest wtedy festiwal czeskiego piwa we Wrocku, pierwsza edycja festiwalu Let it Roll i kilka mniejszych, konkurencyjnych wydarzeń

5 minut temu, lsd napisał:

Niestety sobota  28go mi w ogóle nie pasuje 😕 Wyjeżdżam, ale pomijając jest wtedy festiwal czeskiego piwa we Wrocku, pierwsza edycja festiwalu Let it Roll i kilka mniejszych, konkurencyjnych wydarzeń

To brzmi jak nocleg we Wrocławiu :D

Hehe jak się ustawicie na 28go to czuje, że będę miał doła ;)