Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Projekt Wrocławska MiTa 2019 czerwiec


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

Pózno ale i ja bardzo chcę podziękować wszystkim za kolejne fantastyczne spotkanie. Szczególnie Piotrowi za organizację i zaangażowanie oraz wszystkim, którzy dostarczyli sprzęt swój i sklepowy. 

Przyznam, że wstawanie do Was o 4:30 rano staje się przyjemnością 🙂 Dziękuję raz jeszcze i czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie. 

Ze swojej strony mogę niezwykle pochwalić połączenie Lucarto z Meze Empyrean...o ile na poprzednim spotkaniu miałem jakieś wątpliwości co do brzmienia Lucarto to tym razem, w tym połączeniu dosłownie wywołało u mnie opad szczęki...Gratulacje i z ogromną przyjemnością odwiedzę pokój Lucarto na AVS!

 

Ps.1 Pozdrowienia dla manifestantów w centrum miasta przez których nie zdążyłem na pociąg 🙂  

Ps. 2 Wracanie z dwoma wzmacniaczami WBA w walizce...przyznam, że to niezłe wyzwanie 🙂

 

Pzdr

Edytowane przez Name44
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Corvin74 napisał:

Kurcze, żałuje że nie posłuchałem XC na WA8... w sumie ten nieduży wznak ma sporo mocy, a XC jej wcale nie potrzebują.

A widzisz, a ja sobie wyobrażałem, że to bardzo wymagające słuchawki.

Godzinę temu, Name44 napisał:

Ze swojej strony mogę niezwykle pochwalić połączenie Lucarto z Meze Empyrean...o ile na poprzednim spotkaniu miałem jakieś wątpliwości co do brzmienia Lucarto to tym razem, w tym połączeniu dosłownie wywołało u mnie opad szczęki...Gratulacje i z ogromną przyjemnością odwiedzę pokój Lucarto na AVS!

"Cudze chwalicie , swego nie znacie" ;) Z Songolo jest faktycznie highendowo, ale na tym Twoim (jeśli dobrze ogarniam) Electronie też było bardzo dobrze. Nie wiem czy zrobiłeś taki odsłuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lsd Dziękuję za dobre słowo, niestety nie udało mi się posłuchać WBA z Meze. Już żałuję. Oficjalnie Electron jeszcze nie jest mój, obecnie jest u mnie na testach choć już czuję, że to była dla niego podróż w jedną stronę. Jest to prototyp, jedyny egzemplarz. Na czerwcowym spotkaniu wywarł na mnie tak ogromne wrażenie...że poprosiłem Piotra o jego wykończenie, dopieszczenie...i jest! 

 

  

1_DSC9229.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Name44 napisał:

@lsd Dziękuję za dobre słowo, niestety nie udało mi się posłuchać WBA z Meze. Już żałuję. Oficjalnie Electron jeszcze nie jest mój, obecnie jest u mnie na testach choć już czuję, że to była dla niego podróż w jedną stronę. Jest to prototyp, jedyny egzemplarz. Na czerwcowym spotkaniu wywarł na mnie tak ogromne wrażenie...że poprosiłem Piotra o jego wykończenie, dopieszczenie...i jest!

Nie wiem jakim cudem ja go wtedy pominąłem/nie zuważyłem 😕

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2019 o 03:10, lsd napisał:

Na drugim miejscu uplasowały się LCD-XC. Grały fenomenalnie z mojego WA8 Eclipse i zastanawiam się co by było na jeszcze lepszych wzmakach. Na całe (nie)szczęście są dla mnie za ciężkie, podobnie jak inne modele Audeze i przez to leżą one  poza rozważaniami o zakupie, do uzupełnienia kolekcji słuchawek wybitnych.

Przestań, bo już zaczynam żałować, że je sprzedałem hehe :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lsd napisał:

A widzisz, a ja sobie wyobrażałem, że to bardzo wymagające słuchawki.

Bo te z dawniejszej produkcji takie były, i przy swojej niskiej impedancji pożerały tyle prądu, że były jedynymi słuchawkami potrafiącymi podgrzać mój wzmacniacz. No i jakoś lepiej wspominam dźwięk tych dawnych "nieskutecznych" niż obecnych, ale to może być ten typowy objaw, że ludzie wszystko, co było dawno, pamiętają jako lepsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, MFRD napisał:

Przestań, bo już zaczynam żałować, że je sprzedałem hehe :)

 

No dobra, dla uspokojenia Twojego sumienia, powiem ze mogl to byc chwilowy zachwyt, bo sluhalem tylko dwadziescia pare minut ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Najner napisał:

Ja dzięki paradzie LPG wracałem do domu ponad dwie godziny ^^ Tak się zdobywa przychylność społeczeństwa! :D

Ja na szczęście wracałem obwodnicą przez Klecińską, więc spoko dojechałem. Może zorganizujemy kiedyś AudioManifę :)  ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki uprzejmości Piotra z WBA wracałem razem z nim samochodem. Do dworca głównego PKP jechaliśmy ponad półtorej godziny... Pocieszeniem była fantastyczna obsługa w punkcie IC na dworcu. W ciągu dosłownie 5 minut miałem nowy bilet i załatwioną reklamację/zwrot pieniędzy za niewykorzystany bilet! Szok!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila luzu w pracy więc wrzucam kilka fotek. Piotr po raz kolejny chwała Ci za tak miłą atmosferę i fantastyczną organizację. Dopisuję się raczej do grupy zwolenników spotkania fanów audio aniżeli wyśrubowanych testów wszelkiej maści obecnych na meecie sprzętów. Miło mi było znów usłyszeć z kilku ust: "Co teraz gra? Kaseta. Co? Nie możliwe", także pomijając samą obecność gramofonu udało się dorzucić jeszcze odrobinę analogowego sznytu. Dzięki wszystkim za przybycie i fantastyczne sobotnie popołudnie. Wydawało mi się że "króliczka" audio już pogoniłem ze swojego życia, a skubany znów wychyla się z cienia.

 

IMG_20191005_135446.jpgIMG_20191005_132647.jpgIMG_20191005_132233.jpgIMG_20191005_121409.jpgIMG_20191005_114758.jpgIMG_20191005_114100.jpgIMG_20191005_112806.jpgIMG_20191005_112741.jpgIMG_20191005_112605.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Lord Rayden napisał:

Może zorganizujemy kiedyś AudioManifę :)  ?

Znalazłoby się kilka pomysłów na banery.

"Tidal prawem, nie towarem!"

"Stop dyskryminacji mniejszych wtyków!" 

"Precz ze streamingiem, tylko analog!"

"Wolność, równość, IMPEDANCJA!" 

 

15 minut temu, Tajniakos napisał:

"Co teraz gra? Kaseta. Co? Niemożliwe"

Twoje kaseciaki zaczynają być legendarne ;) Nie sądziłem, że w 2019 posłuchaj Fear Inoculum Toola odpalonego z kasety ;)

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał:

"Tidal prawem, nie towarem!"

"Stop dyskryminacji mniejszych wtyków!" 

"Precz ze streamingiem, tylko analog!"

"Wolność, równość, IMPEDANCJA!"

 

Błagam Cię podaj mi twój nr wyborczy, chcę takiego prezydenta.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał:

Znalazłoby się kilka pomysłów na banery.

"Tidal prawem, nie towarem!"

"Stop dyskryminacji mniejszych wtyków!" 

"Precz ze streamingiem, tylko analog!"

"Wolność, równość, IMPEDANCJA!" 

"3.5mm w każdym smartfonie !"

"Nie krępuj się - żądaj aptX HD !"

@Tajniakos właśnie - kaseciaki. Jako licealista i student używałem Diory szuflady a potem dwukasetowego Technicsa. Preferowałem nagrania z płyt CD w Dolby C . Kasety Chrome i Metal . Ale jak zaczęło mnie być stać na płyty CD to do kaset już nie wróciłem. Może to wina zbyt słabego sprzętu ? Nawrócić się na winyl też nie mogę po doświadczeniach z lat 80tych.

Teraz jest zresztą podobnie jak wtedy - zagraniczne winyle są drogie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 19:17, Corvin74 napisał:

 

😥a koniec największe dla mnie rozczarowanie to Klipsch Heritage HP3 - jakośč wykonania super, wygląd też, ale cała reszta ... hmmm dźwiękowo niczym to się nie wyróżnia , za tą kasę stanowczo odradzam.

Dzisiaj słuchałem tych meetowych Klipschy HP3. Z tego wzmacniacza Heritage sluchaliscie ich? Jeśli tak to wzmak był już na wykończeniu i dziś wyzional ducha. Stąd pewnie takie a nie inne wnioski. Nawet Shanling UP 2 i M0 napedzaly te słuchawki choć było słychać że nie rozwijają jeszcze na nich całkowicie skrzydeł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @kurop za możliwość posłuchania. One grają całkiem przyzwoicie ale potrzebują trochę mocy. Puszczaliśmy z Mateuszem z Up2 i M0 oraz jego ampa sklepowego i wcale nie grały źle

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cenę znam od początku, w Polsce zestaw prawie 8500 pln, w USA 1500 $ spora różnica, za cenę słuchawek jest zestaw w Stanach

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności