Skocz do zawartości

Projekt Wrocławska MiTa 2019 czerwiec


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w najbliższych 1,5-2 miesiące po za Katowice nie ruszę się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaro54 napisał:

Szkoda, że nie dam rady być we Wrocławiu. Ten zestaw Klipsch'a to MP3store-owy czy prywatny? Chętnie bym go posłuchał

Też jestem go ciekaw... hmmm zastanawiam się czy to ja przypadkiem o nim kiedyś nie wspomniałem... kurcze będę nosił 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pisałem o nim a nawet zdjęcie w profilu mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotka wiadomosc z mojej strony. Jesli ktos bedzie chcial posluchac WA8 Eclipse lub Empyreany to niestety bede tylko przez pierwsze 2 godziny meetu. Rodzinka mi sie niezapowiedzianie zwalila na glowe i nie bede mogl posiedziec dluzej. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Name44 napisał:

Niektórzy już w drodze na meet👍

Jakbyś był wcześniej nie krępuj się jestem od 10:20 na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde na następnym będę. Lista sprzętów i ludzi imponująca. Nawet przed chwilą to obgadałem z żonką. Podjedziemy rodzinnie do Wrocławia na weekend wtedy. Nagle się zapytała czemu nie pojechałem dziś. A ja głupi nawet jej nie wspominałem bo ostatnie 2 tygodnie więcej w delegacji niż w domu byłem. To jakoś nie wyskakiwałem z tematem.

Hmm w sumie to nawet trochę podejrzana ta zgoda żony...


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Nicodem
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niestety nie uda mi się dzisiaj dotrzeć. Jakieś choróbsko mnie rozkłada. Miłego słuchania!

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stellie - słuchane na AK300/380 AMP (na Lucarto Audio HPA300SE nie bardzo mi podchodziły). - całkiem fajne, choć nie miałem opadu szczęki. Dużo szczególów podają. 

4 godziny temu, Palpatine napisał:

@Lord Rayden a jak Polaris 2?

 

@Palpatine Polaris 2 - zawód po Solaris. Gorzej leżały w uszach i grały o wiele mniej dynamicznie i barwnie. 

20191005_145421.jpg

Danonki 7200. Wydają się grać lepiej niż Fostexy 610 , które ostatnio słuchałem. Mniej męczące. 

Jest analiza, niezła góra, trochę ostre brzmienie (ale bez przesady). Choć może lepiej nazwać je analitycznym i takim surowym. Chyba mam skrzywienie PM3 i wszędzie szukam "słodyczy".

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empire Ears Valkyrie skradły show, fantastyczne doki. Gdybym za dużo zarabiał, to bym je kupił ;)

D8000 pod lampą - słuchałem drugi raz i znowu opad szczęki. Gdybym miał więcej pieniędzy... ;)

Arya - świetne, do ideału brakuje mi w zasadzie tylko ciut bardziej wypełnionego dołu.

Aune BU1 - fantastyczny sprzęt, zastanawiam się nad zakupem na biurko. Gra prawie jak sprzęt stacjonarny - z dokami nie wiem czy w ślepym teście bym to odróżnił od stacjonarki. Pięknie wypełniony dół i średnica, super dynamika.

Organizacja: 11/10, dzięki @Corvin74 ! @Mayster i @kurop przywieźli masę świetnego sprzętu, dzięki za poświęcenie kilku godzin swojego wolnego, sobotniego czasu!

 

 

MVIMG_20191005_135121.jpg

MVIMG_20191005_133635.jpg

MVIMG_20191005_111343.jpg

MVIMG_20191005_105117.jpg

MVIMG_20191005_144144.jpg

MVIMG_20191005_142340.jpg

MVIMG_20191005_152724.jpg

Edytowane przez Najner
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku organizacji meet bez zmian. To znaczy, że było dobrze i tak zostać powinno.
Standardowo porobiłem trochę fotek, przesyłam tym, którzy się zadeklarowali. Jeżeli ktoś jeszcze chce zapraszam na PW!
Tym razem postarałem się złapać jak najwięcej dlatego lista opisowa będzie długa:

IEM:
Solaris - Tąpnięcie na dole, bardzo detaliczna góra, świetne brzmienie... ale kto projektował shell'e powinien sobie strzelić w łeb. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło bym musiał wpychać IEMki na siłę by w ogóle je włożyć.
Astell & Kern T9ie Made by Beyerdynamic (tak to pełna nazwa) - relaksujące. Dostajemy sygnaturę znaną z Beyerdynamic'ów na dole i w średnich, a w górze ewidentnie A&K maczało palce, ponieważ daje mi znane wrażenie spokoju które doświadczyłem w A&K Billie Jean.
IMR R1 - Bardzo ale to bardzo ambitna V-ka.
IMR R2 - R1 tylko o wiele bardziej rozdzielcze, pełniejsze, bezpośredni upgrade. To jeszcze nie poziom Empire Ears Valkyrie ale są cholernie blisko. Chyba w końcu znalazłem swoją parę.
Empire Ears Valkyrie - Zastanawiam się czy nie brać na nie kredytu...
Empire Ears Vantage - ...tyle że jeszcze ten model istnieje... i w głębi duszy kocham go za to +20 dB na dole.
Obravo Cupid - niestety dotarły uszkodzone, nie miałem szansy posłuchać a szkoda bo bardzo czekałem.

Nauszne:
(Wszystko słuchane na Burson Conductor 3)
- K702 - W miarę neutralne, lekki boost na górze, mało basu, dużo przestrzeni. Preferuję je o wiele bardziej od K712 Pro
- HE-500 - Fajne granie, lekko zabawowe, lekko podbite basy, scena nie aż tak duża
- Sundara - w końcu odkryłem jaki mam z nimi problem. Na górze jest jakiś dziwny spadek, przez co wydaje mi się jakby wokal był prezentowany z tyłu głowy.
- Ananda - Tańsze Arya. Trochę mniejsza scena, góra nie aż tak detaliczna.
- LCD-XC - zamknięte, grają naprawdę przyjemnie, można się trochę pobawić, prezencja daje poczucie jakby dużej sceny z racji pewnego pogłosu
- LCD-X - Ciemniejsza góra, scena praktycznie żadna wydaje się, słuchawki starają przedstawić wszystko w głowie. I to jest podobno wersja otwarta XC. O co chodzi?
- LCD-3 - Podobnie do X tyle, że już jest trochę miejsca do odetchnięcia i rozrzucenia instrumentów
- Denon D7200 - zawód totalny. Brzmi to jakbyśmy dostawali wersję demo w której brakuje pewnych częstotliwości.
- Final D8000 - bardzo ładna prezencja dołu i midów, góra raczej spokojna, bezpieczna.
- Philips Fidelio X2 - bardzo pozytywne zaskoczenie. Typowa V-ka, trochę mało detalu.
- Klipsch HP3 - przeczytałem Biodynamik i już wiedziałem że mi się spodoba, nie myliłem się. Brzmienie V-ka, ale detalu i sceny to to nie ma wcale. 
- Soundmagic HP 1000 - brzmi to jakby wszystko było pod kocem ale tylko górze udawało się przedostać.

Meze Empyrean - ciężko mi oceniać taki high-end. Po prostu świetne, odczucia bardzo naturalne.

T1 V2 - też trochę zawód z racji że nazywane są "lepszymi 1990". Brzmienie kompletnie mi nie siedzi.
HD650 - spoko dopóki nie ma głosu ludzkiego w utworze.

DAPy:
Fiio M11 Pro - Jak to Fiio ma w zwyczaju wersja Pro czyli musimy coś z niego zabrać i tak oto z dwóch slotów SD zrobił się jeden. Wzmacniacz THX jak najbardziej wrażenia pozytywne, przetestowane z Andromedami, szumu naprawdę znikoma ilość.

BWFX7631.jpg

BWFX7632.jpg

BWFX7634.jpg

BWFX7648.jpg

BWFX7656.jpg

BWFX7630.jpg

Edytowane przez BitWolf
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim jak zwykle dziękuje za przybycie i miłą atmosferę jaka stworzyliście 🤩

Szczególne podziękowania chciałbym przekazać:

@Mayster za czas (podróż od Ciebie to jednak sporo kilometrów) i sprzęt jaki dzięki Tobie pojawił się na spotkaniu.

@kurop za masę słuchawek do testów, były DAPy, IEMy... no i piwo, pepsi.

@BitWolf z góry dziękuje za piękne zdjęcia.

Piotrowi za wzmacniacze WBA i Łukaszowi z Lucarto za wzmacniacze i możliwość odsłuchania płyt winylowych 😁

Trochę o moich wrażeniach jak je przemyśle... na razie układam w głowie.

 

Edytowane przez Corvin74
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie ! @Corvin74, @kurop @Mayster wielkie dzięki za organizację, zaopatrzenie i sprzęt !

 

Lypertek Tevi - na stokowych tipsach wlazły w ucho całkiem dobrze. Grają mniej basowo od Creative.  Na V30 podobnie jak Creative , trzeba przełączyć się w opcjach programisty na aptX. 

Zaskakuje brzmienie tych True Wireless. Na plus. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wnioski na szybko.

  • Focale Stelia - bardzo ładna góra płynie i gładko łącząca się ze średnica, troszkę brakuje basu..
  • Ether Flow C - bardzo dobre choć nie do wszystkiego, (hmm jakby tak połączyć dół z Etherów z środkiem i górą Stelia)
  • Meze Empyrean - z Lucarto Songolo zgrywa się niesamowicie, polecam takie połączenie.
  • D8000 - bardzo fajne bardziej mi się chyba podobają niż Meze... ale tutaj więcej czasu na porównania między nimi.
  •  HD650 - bardzo ładnie zgrały się z moim wzmacniaczem WBA, może sobie je kupię... (kolejne słuchawki? Chyba zwariowałem) 
  • Audzeze LCD-3 - trochę mnie rozczarowały, za gęste, za dużo basu... ale, 

i teraz coś co mnie zaskoczyło... kabel do Audeze od Nordosta...wpinałem go w LCD-3, LCD-X i LCD-XC... za każdym razem dawał poprawę względem kabli stokowych, i to w każdym zakresie... wszystkie pasma dużo czystsze i klarowniejsze, słyszalne to było zwłaszcza na LCD-3... tylko cena tego kabla... porównywalna ze słuchawkami 😥 jak żyć? Wniosek jest taki że w przypadku Audeze wymiana kabla stokowego to podstawa (sam sobie się dziwię że to piszę), muszę to przemyśleć. Pocieszeniem jest to, że i tak najbardziej z Audeze podobają mi się XC.

  • na koniec największe dla mnie rozczarowanie to Klipsch Heritage HP3 - jakośč wykonania super, wygląd też, ale cała reszta ... hmmm dźwiękowo niczym to się nie wyróżnia , za tą kasę stanowczo odradzam.
  • Like 7
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny event. Dzięki za zaproszenie i organizację 😉

Takie spotkania pokazują jak relatywne jest audio. Więc tak subiektywnie:

Stellia, pierwsze skojarzenia? Piasek i karton + ciemność/mgła. Fajne za 1.500 zł. A pisałem o kompletnym braku sceny?

D8000, trochę zbite, problemy z separacją, mało powietrza. Dół fajny.

LCD-X, musi komuś podpasować. Spory rolercoaster w tonalności. Fajna przestrzeń i budowanie sceny.

Ananda tak jak opisują w reckach, równe, bez wodotrysków ale i bez specjalnych wad - no może bas nieco poniżej średniej.

D7200 spodobały mi się ;) coś mają w sobie.

 

LCD-3 mają potencjał, XC fajny detal, ogarniający dźwięk i bas wysokiej klasy (dla mnie lepszy niż w d8000).

Ale królowa może być tylko jedna: Arya, kompletne, wybitne. Trochę góra mogłaby być ostrzejsza :)

 

Niestety moje t1v2 wróciły bez jednego kanału :(

Sprzęt od Lucarto robi wrażenie, nie trzeba go nawet słuchać, wystarczy że wygląda niesamowicie 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile te HP3 mają przebiegu? Klipsche sporo czasu potrzebują na wygrzanie. Jeśli nie mają 100 godzin to HP3 nie słyszeliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności