Skocz do zawartości
  • 0

Do 1200 złotych - dokanałowe lub zamknięte.


Adrian97

Pytanie

Aktualnie posiadam ibasso it01 od BigMarasa. Na ten moment z ciekawości chciałbym wiedzieć czy w danym budżecie znalazłbym sprzęt poziom wyżej. Szukam basu PRZYNAJMNIEJ tak mocnego jak w moich ibasso, który jednak nie zaleje reszty pasma. Posiadałem m50x audio techniki jednak za niewygodę musiałem je odrzucić - brzmienie bardzo mi odpowiadało. Muzyka to głównie rap i rnb. Źródło to Meizu Pro 6 Plus. Myślę nad:

- Sony Mdr1a 

- Bang olufsen beoplay h6 

- v-moda crossfade m100

- fiio FH5 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli szukasz basowych słuchawek nie zalewających średnicy, niskiego poziomu zniekształceń, wysokiego poziomu dzwięku o ogólnej wygody w użytkowaniu to w tym budżecie próbowałbym upolować AQ Nightowl. Można też dozbierać i kupić nówki :).

W tym budżecie trudno o coś innego wartego polecenia. Chyba że znacząco zwiększysz budżet.

 

Jak coś bardziej przenośnego to Denon AH-MM400...

 

Pozdrawiam

 

Paweł

Pojawiły sie NightOWl na forum w dziale sprzedaż w budżecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, Adrian97 napisał:

Myślę nad:

- Sony Mdr1a 

- Bang olufsen beoplay h6 

- v-moda crossfade m100

- fiio FH5 

Pozdrawiam 

Jeżeli MDR-1a to tylko i wyłącznie model pierwszy. 1AM2 brzmi tragicznie.
V-Moda M100 - oh boi... Jedyne co mogę pochwalić to jakość wykonania. Ile krwi sobie przez nie napsułem to nawet nie idzie sobie tego wyobrazić. Za te cenę zdecydowanie nie grają. Sprzedawałem je 4 dni temu i znalazłem szybko kupca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, BitWolf napisał:

Jeżeli MDR-1a to tylko i wyłącznie model pierwszy. 1AM2 brzmi tragicznie.
V-Moda M100 - oh boi... Jedyne co mogę pochwalić to jakość wykonania. Ile krwi sobie przez nie napsułem to nawet nie idzie sobie tego wyobrazić. Za te cenę zdecydowanie nie grają. Sprzedawałem je 4 dni temu i znalazłem szybko kupca.

Podpinam się - 1AM2 są słabiakami dźwiękowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności