Skocz do zawartości

Pożegnanie. - Prima Aprilis


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem ale akceptuję. Powodzenia w tym dziwnym świecie :)

 

Osz Ty łajzo. Dałem się zrobić.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Spawn napisał:

Wszystko co dobre kiedyś się kończy i tak też jest w moim przypadku. Żegnam się z forum i ogólnie ze sceną audiofilską.

 

Przy okazji chciałem podziękować wszystkim wspaniałym osobom które było mi dane poznać, które miały szczególny wpływ na moją osobę - nie będę wymieniał nicków aby nikogo nie pominąć.

 

Niech transjenty będą z Wami! :)

Dałem lajka i więcej Cię tu nie widzę.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie grasuje stado hipopotamów, uciekły z zoo, puściły się wpław Wisłą i terroryzują teraz okolice prawobrzeżną Wisły. Kto nie musi niech nie wychodzi z domu. Do tej pory pożarły już 2 psy, 3 spasione panie i 2 spasionych panów, psy również były spasione zapomniałem dodać.. Rodziny już wystąpiły do Ministra Środowiska o odpowiednie zadośćuczynienie oraz z prośbą o nakarmienie hipciów bardziej odpowiednim jedzeniem. Także kto chce robić barbeque lepiej niech się wstrzyma albo ma odłożone hipciowe. Sąsiad właśnie widzę przyleciał z dworu i wyglądał co najmniej niesymetrycznie, bo jak mówi potrzebował tej ręki do pracy na laptopie, do drapiania się po d. a tu została już tylko ta lewa - gorsza. Przestał się mazać dopiero jak mu powiedziałem, że chłopaki nie płaczą.

Edytowane przez Introverder
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Spawn napisał:

Wszystko co dobre kiedyś się kończy i tak też jest w moim przypadku. Żegnam się z forum i ogólnie ze sceną audiofilską.

 

Przy okazji chciałem podziękować wszystkim wspaniałym osobom które było mi dane poznać, które miały szczególny wpływ na moją osobę - nie będę wymieniał nicków aby nikogo nie pominąć.

 

Niech transjenty będą z Wami! :)

 

a mówiłem, żeby chować rachunki za sprzęt tam gdzie złoty zegarek w Pulp Fiction. a tak Stara znalazła i już po hobby

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech sobie chłop odpocznie chociaż ten jeden figlarny dzień😉 A gdyby miało to trwać dłużej to wcale się nie zdziwie, bo od czytania zupełnie skrajnych opinii o jednym czy drugim sprzecie (czy też z nimi polemizowania) można dostać emocjonalnej zadyszki😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, audionanik napisał:

On chyba nie żartuje.

Żartem jest tylko to, że pożegnał się właśnie w prima aprilis.

Taki z niego filut.

 

 

Ze mnie taki członek że nawet bym się nie pożegnał ;)

 

 

12 godzin temu, majkel napisał:

Dałem lajka i więcej Cię tu nie widzę.

 

Zabieraj lajka, zostaje :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności