Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki następca Cowona J3?


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad wymianą przenośnego grajka. Dawno temu ,używalem Cowona S9, potem przesiadlem się na J3. I tak mam go do dziś w połączeniu z RHA MA750i. W sumie to nie mam mu wiele do zarzucenia. W połączeniu z tymi dokami gra całkiem dobrze. Tyle, że kiedy porównałem ten zestaw z moim Galaxy S8.. pomyślałem że on mu dorównuje, albo i nawet przewyzsza! Czy jest jakis sprzęt, na który przesiadka miałaby sens? Fajnie jakby wspieral Hi-Res audio. Słucham głównie rocka, metalu. Czasem jakis pop-rock. Cena, tak gdzieś do 500-600 zl. Czy Shanling M0 to godny następca Cowona J3? Odczuje roznice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S8 to całkiem fajnie grający telefon. Jakbym był na Twoim miejscu, to bym używał S8 jako grajka, a sprzedał cowona i ma750 i kupił po prostu lepsze doki (dokładając z budżetu na nowego grajka) ;) Shanling m0 to bardzo fajny DAP (sam często używam), ale nie wyciągnie z tych słuchawek znacznie  więcej od s8. Większą różnice poczujesz wg mnie inwestując w lepsze doki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem s8 i s9 mają podobne przetworniki audio, a co za tym idzie zbliżoną do siebie  jakość odtwarzanego audio? Dziękuję za linka do tego testu. A co do RHA..w prawej słuchawce przy wysokich tonach slysze delikatne trzaski. Czytałem, na zagranicznych forach,ze one tak mają. I Po wygrzaniu robi się lepiej...a ja już trochę je mam i nadal to występuje. Nadają się na gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Najner napisał:

S8 to całkiem fajnie grający telefon. Jakbym był na Twoim miejscu, to bym używał S8 jako grajka, a sprzedał cowona i ma750 i kupił po prostu lepsze doki (dokładając z budżetu na nowego grajka) ;) Shanling m0 to bardzo fajny DAP (sam często używam), ale nie wyciągnie z tych słuchawek znacznie  więcej od s8. Większą różnice poczujesz wg mnie inwestując w lepsze doki.

Pod warunkiem, że na lepszych dokach nic nie będzie szumieć.

Ja np. Muszę korzystać z przejściówki z potencjometrem by korzystać z duetu Note 8 z Shure 535.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, waski napisał:

Pod warunkiem, że na lepszych dokach nic nie będzie szumieć.

Ja np. Muszę korzystać z przejściówki z potencjometrem by korzystać z duetu Note 8 z Shure 535.

No tutaj już wchodzimy w charakterystykę danych słuchawek ;) Poza tym wiele dapów z półki HiFi też szumi z wrażliwymi dokami ;)

To może ja podam przykład doków, które nie będą szumiały i zagrają z s8 duuuuuuużo lepiej, niż ma750 z najlepszego źródła: FLC8N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności