Jump to content
Sign in to follow this  
NicoleJS

Zapomniałem hasła do backupu iPhone'a w iTunes.

Recommended Posts

Jak w temacie

Zrobiłem pełną kopię zapasową iPhona w iTunes, ale zapomniałem o tym, że jest zaszyfrowana i nie pamiętam, jakie mam hasło...

Nie mogę teraz odtworzyć iPhona z tej kopii, bo nie pamiętam hasła...

Moje pytanie brzmi: Jak odzyskać to hasło i moje dane z kopii?

Tu już chyba nawet Steve Jobs nie pomoże.

• Haha 1

Chyba nie to forum... Poniżej cytat z suportu apple:

Jeśli nie pamiętasz hasła zaszyfrowanego backupu

Nie można odtworzyć zaszyfrowanego backupu, nie znając jego hasła. W systemie iOS 11 i nowszych można utworzyć nowy zaszyfrowany backup urządzenia, resetując hasło. Oto co należy zrobić:

1.Na urządzeniu z systemem iOS wybierz kolejno opcje Ustawienia > Ogólne > Wyzeruj.

2.Stuknij opcję Wszystkie ustawienia i wprowadź kod systemu iOS.

3.Wykonaj procedurę resetowania ustawień. Nie ma ono wpływu na hasła i dane użytkownika, ale powoduje zresetowanie ustawień, takich jak jasność wyświetlacza, układ ekranu początkowego i tapeta. Ponadto powoduje usunięcie hasła zaszyfrowanego backupu.

4.Ponownie połącz urządzenie z aplikacją iTunes i utwórz nowy zaszyfrowany backup.

Nie będzie można używać wcześniej zaszyfrowanych backupów, ale można utworzyć backup bieżących danych przy użyciu aplikacji iTunes i ustawić nowe hasło dla backupu.

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS 10 lub starszym, nie możesz zresetować hasła. W takiej sytuacji spróbuj wykonać następujące czynności:

•Jeśli inna osoba skonfigurowała urządzenie, poproś ją o hasło.

•Użyj backupu iCloud zamiast backupu iTunes. Jeśli nie masz backupu iCloud, możesz go utworzyć.

•Spróbuj użyć starszego backupu iTunes.

P.S. Są jeszcze odpowiednie programy, ale raczej bym się w to nie bawił :)