Jump to content
PSYCHO

2.1 do <12m2 - wzmacniacz, kolumny na biurko i subwoofer

Recommended Posts

Witajcie.

Główne założenia:

- pokój prawie 12m2,

- brak możliwości postawienia kolumn na podstawkach,

- biurko 125 cm szerokości,

- odsłuch z fotela komputerowego, albo centrum pokoju ( 2 m od biurka ),

- muzyka - pop, chillstep, house, dubstep, trap, techno - generalnie pełna elektronika,

- źródło - komputer stacjonarny, odtwarzanie ze Spotify.

Potrzebne wszystko do spięcia od zera.

Moje typy to Koda EX-569T i subwoofer KODA SW-850 MKII. Preferowałbym jakiś amplituner z możliwością rozbudowy zestawu na przyszłość, czynnikiem warunkującym jest posiadanie bluetooth.

Budżet to jakieś 2000 zł z preferencją nie wydać więcej.

Jestem otwarty na propozycje, nad każdą usiądę i będę rozkładał na czynniki zaczytując wolny czas w internecie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By so_ber
      Witam,
      Poszukuję możliwie najlepszych słuchawek bluetooth z mikrofonem, obsługujących kodeki aptX i AAC w cenie do około 400 zł. Sprzęt będzie używany głównie do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów, opcjonalnie grania. W ogóle nie potrzebuję ANC, za to mile widziana byłaby możliwość odtwarzania dźwięku także po kablu oraz bluetooth w najnowszej wersji (5.0).

Dla porównania, posiadam przewodowe słuchawki Creative Aurvana Live oraz HyperX Cloud Stinger i ich brzmienie mi odpowiada.

Wstępnie wybrałem Sennheisery HD 350BT. Miałem je parę godzin na uszach i ich dźwięk mnie jakoś wyjątkowo nie powala, ale wydaje się być bardziej niż poprawny. Zastrzeżenia mam jedynie do ich głośności w przypadku połączenia ze smartfonami (iOS i Android) oraz mikrofonu, który dość dziwnie zbiera dźwięk z otoczenia jakby "wrzucając" go do muszli słuchawek.

Z góry dziękuję za pomoc!
    • By Inszy
      HELM Audio to dość młoda brytyjsko-amerykańska firma na rynku słuchawkowym, o ledwie trzyletnim stażu. Coraz śmielej jednak atakuje ona jego kolejne gałęzie, zaczynając od małych mobilnych wzmacniaczy, kończąc na planarnych nausznikach studyjnych. W nasze ręce, dzięki firmie Audioheaven, wpadła jednak ich najnowsza propozycja dla fanów słuchania muzyki w ruchu, a mianowicie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe HELM True Wireless 5.0.
      Jako że w tym segmencie konkurencja rozwija się coraz prężniej, napędzana wymaganiami klientów i działaniami producentów smartfonów, pozbawiającymi je wyjść słuchawkowych, to warto sprawdzić, czy cena na poziomie 499 złotych jest adekwatna do możliwości opisywanych słuchawek.

Jak zwykle zapraszam do lektury 🙂
      https://kropka.audio/test/sluchawki/helm-audio-true-wireless-5-0-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy