Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki po domu i na zewnątrz (BT 5.0, Apt-x + Jack do Cube BE) do 500 zł


Dyzson

Pytanie

Witam,

Szukam słuchawek uniwersalnych, bezprzewodowych z możliwością podłączeniu po kablu. Takich, które zarówno będą wygodne na dłuższe posiedzenia w domu, przed komputerem jak i do noszenia w komunikacji miejskiej w drodze do pracy. Muszą posiadać łączność Bluetooth w jak najnowszym standardzie, najlepiej 5.0 oraz posiadać możliwość połączeniu po kablu jack. Fajnie, gdyby obsługiwały standard Apt-x oraz wytrzymywały na baterii powyżej 15 godzin. ANC jest mi obojętne, ważne by nie były to słuchawki douszne. Po prostu ich nie lubię, nigdy nie potrafiłem ich dopasować. Praktycznie każdy testowany model, na różnych gąbkach wypadał mi z uszu lub powodował bóle głowy. Co do dźwięku, to barwa, sceniczność, jasność... to wszystko ma drugorzędne znaczenie. Przede wszystkim mają być wygodne i jakością dźwięku nie odbiegać od moich poprzednich słuchawek. Mają też grać poprawnie w połączeniu z Prodigy Cube BE, które posiadam w domu. Źródłem na zewnątrz będzie telefon Xiaomi Mi MIX 3.

Wcześniej posiadałem słuchawki Somic V2, z których byłem zadowolony, ale ich konstrukcja uległa awarii. Wymieniłem je na Encore Rockmaster OE, które są lżejsze, ale i mniej wygodne. Po dłuższym posiedzeniu bolą mnie od nich uszy. Dźwięk w Somikach przypadał mi bardziej do gustu, ale to pewnie kwestia otwartej konstrukcji słuchawek. Dokupiłem do tego Encore Rockmaster live, które grają fajnie w połączeniu z telefonem jednak ich wygoda jest dla mnie bardzo słaba. Postanowiłem więc sprzedać oba posiadane modele i kupić jeden droższy.

 

Tutaj nasuwa się moje pytanie, czy takie słuchawki mają sens? Czy w ogóle istnieje model, który spełniałby moje oczekiwania i zmieścił się w budżecie do 500 zł?

Najpierw myślałem nad Bluedio F2, potem poczytałem recenzje i myślałem nad Bluedio UFO 2. Ostatnio wpadłem na recenzje Edifier W860NB, które wyglądają dość ciekawie. Niestety nadal nie jestem pewien czy takie rozwiązanie ma prawo bytu. Dlatego przyszedłem tutaj, chce zrobić rekonesans. Zobaczyć jakie modele możecie mi zaproponować i spróbować ocenić czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności