Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[600zł] Przenośny odtwarzacz audio [Spotify/Tidal]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Poszukiwany odtwarzacz który ogarnie Spotify i Tidal.
Obecnie gra mi uGreen (odbiornik bluetooth) z Aptx (bez HD), sansa clip+ i jako taki P20 Pro...
Słuchawki: Mee M-duo, KZ ZST, K&M KM669 ; na razie szukam czegoś co napędzi te słuchawki - czegoś lepszego będę szukał już pod konkretnego grajka.

Na oku mam Fiio M6: dotykowy ekran, android, DAC usb, pozytywne recenzje. Istnieje coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub używany Fiio X5 III gen. Chyba jest na bazarku. Bardzo fajny grajek i też używany poniżej 1000 lub w promocjach można nówkę dostać 1200-1300 pln. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to... Że 600zł to już mocno nadszarpnięty budżet, potrzebuje czegoś do tłuczenia na co dzień; coś jak zniszczę to nie będę płakał. Te dodatkowe 400-500zł przyda mi się na jakiś DAC do komputera. Fajnie jakby ten fiio odtwarzał właśnie spotify i służył jakiś czas jako DAC usb 😕 Szczególnie że mam okazje wyrwać nówkę za jakieś 540-580zl, kurier i te sprawy. No i jest malutki... Coś co pewnie włożę do kieszeni

Edytowane przez szczwany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionek nie każdemu pasuje, wg zbyt technicznie gra, X5 Iii gen jest bardziej muzykalny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem, odsłuchałem na: Mee m-duo, kz zst, KM669, soundbar bluetooth.
O samym odtwarzaczu. Jest irytujący! O ile menu i opcje działają płynnie, tak spotify (który musimy doinstalować) działa najwyżej średnio.
Ze względu na obsługę i jakość dźwięku przeniosłem się na Tidal Hi-Fi ; apliakcja jest 10x lepiej przemyślana (przejrzysta). Tutaj można odczuć skok jakości; jestem w pełni usatysfakcjonowany. Aplikacja Tidal po aktualizacji (nie ma tutaj sklepu play, możliwości rootowania urządzenia [może sam się tym zajmę po obronie], a biała lista ograniczna aplikację [nie wgramy tutaj spotifylite]) którą musimy wykonać tu sami; działa dość sprawnie - miło się użytkuje.

Jakość dźwięku jak na tak tanie słuchawki jest idealna - na mee m-duo nie uświadczyłem tutaj ,,cyfrowej góry" co na kz. KM669 jest bardzo szczegółowo, coś bardziej na fun :) Przyjemność z odsłuchu 100%. Przyjemnie i rozrywkowo, ciepło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności