Skocz do zawartości
Spawn

Chord Hugo 2 Recenzja - Dźwiękowy imperator

Rekomendowane odpowiedzi

@Spawn Świetna recka, dopiszesz jak się sprawował z poszczególnymi słuchawkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, roger987 napisał:

@Spawn Świetna recka, dopiszesz jak się sprawował z poszczególnymi słuchawkami?

Etymototic er4s zdecydowanie za jasno i intesywnie

Etymotic er4xr zbyt intensywnie

Campfire Vega super

Sony ex800st super

Beyerdynamic dt150 super

Aune e1 super choc mocno czysto

Sony Z1R epicko

Edytowane przez Spawn
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie dodam że Meze Empyrean bardzo dobrze zagrały właśnie z Hugo2, owiele lepiej niż z różnych wzmacniaczy stacjonarnych jak Aune, Fezz, Cayin, gdyż zniknęła "buła" na wysokim basie. Fakt że z TT2 było owiele lepiej.

@Spawn Sony Z1R dla Ciebie dobrze zagrały, dla mnie Hugo2 ma za słabą kontrolę basu dla Soniaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@misiekkb czy słuchałeś Meze Empyrean z czymś jeszcze niż wymienione przez Ciebie sprzęty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchałem z różnymi wzmacniaczami zadużo tego żeby wymieniać, napewno nie słuchałem z Ayonem, Bakoonami i Trilogy'ami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@misiekkb to zapytam się inaczej: czy możesz wymienić ze dwa wzmacniacze, z którymi Empyreany zaprezentowały się najlepiej?

Edytowane przez Melo2573

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Spawn napisał:

Etymototic er4s zdecydowanie za jasno i intesywnie

Etymotic er4xr zbyt intensywnie

Campfire Vega super

Sony ex800st super

Beyerdynamic dt150 super

Aune e1 super choc mocno czysto

Sony Z1R epicko

A zapomnialem o Shure KSE1200 - wgniatajaca w fotel rozdzielczosc, szczegolowosc, holografia i realizm. Hiper neutralnie i osobiscie wole je z czyms masywniejszym i bardziej miesistym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie tylko z Chordem Hugo2,  TT2 i Dave, gdyż na innych było mocne podbicie i wydłużenie w czasie wyższego basu. A jest to cecha, której nie lubię w dźwięku. Tak jak @saudio kiedyś napisał że Dave daje transparentny, rozdzielczy dźwięk do Meze.

Może komuś się to przyda między Hugo2, TT2 jest różnica jeśli chodzi o dźwięk z DAC'a, a mianowicie TT2 ma szersze pasmo przenoszenia, większy wolumen, trochę większą rozdzielczość i szczegółowość, oraz dźwięk mniej wygładzony w stosunku do Hugo2. Natomiast sekcja wzmacniacza w TT2 więcej mocy.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi