Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Chord Hugo 2 Recenzja - Dźwiękowy imperator


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, roger987 napisał:

@Spawn Świetna recka, dopiszesz jak się sprawował z poszczególnymi słuchawkami?

 

Etymototic er4s zdecydowanie za jasno i intesywnie

Etymotic er4xr zbyt intensywnie

Campfire Vega super

Sony ex800st super

Beyerdynamic dt150 super

Aune e1 super choc mocno czysto

Sony Z1R epicko

Edytowane przez Spawn
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam że Meze Empyrean bardzo dobrze zagrały właśnie z Hugo2, owiele lepiej niż z różnych wzmacniaczy stacjonarnych jak Aune, Fezz, Cayin, gdyż zniknęła "buła" na wysokim basie. Fakt że z TT2 było owiele lepiej.

@Spawn Sony Z1R dla Ciebie dobrze zagrały, dla mnie Hugo2 ma za słabą kontrolę basu dla Soniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Spawn napisał:

 

Etymototic er4s zdecydowanie za jasno i intesywnie

Etymotic er4xr zbyt intensywnie

Campfire Vega super

Sony ex800st super

Beyerdynamic dt150 super

Aune e1 super choc mocno czysto

Sony Z1R epicko

 

A zapomnialem o Shure KSE1200 - wgniatajaca w fotel rozdzielczosc, szczegolowosc, holografia i realizm. Hiper neutralnie i osobiscie wole je z czyms masywniejszym i bardziej miesistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko z Chordem Hugo2,  TT2 i Dave, gdyż na innych było mocne podbicie i wydłużenie w czasie wyższego basu. A jest to cecha, której nie lubię w dźwięku. Tak jak @saudio kiedyś napisał że Dave daje transparentny, rozdzielczy dźwięk do Meze.

Może komuś się to przyda między Hugo2, TT2 jest różnica jeśli chodzi o dźwięk z DAC'a, a mianowicie TT2 ma szersze pasmo przenoszenia, większy wolumen, trochę większą rozdzielczość i szczegółowość, oraz dźwięk mniej wygładzony w stosunku do Hugo2. Natomiast sekcja wzmacniacza w TT2 więcej mocy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oj, nie miałem, ale to pewnie się zmieni niebawem. Więc jak przesłucham to dam znać, tylko się boję że może to nie być obiektywna opinia, ponieważ kiedyś jak słuchałem  iCan Pro na innych słuchawkach to bardzo mi się nie podobała jego sygnatur brzmienia, gdyż jest dla mnie ma za dużo basu i jest za wolny, a co może nie być dobre dla Empyreanów. Ale trzeba posłuchać i potwierdzić to, gdyż gra cały tor, a nie pojedynczy element. Bym nigdy nie powiedział że flagowiec Meze najbardziej mi się spodoba na TT2 i Hugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż taki miód to to nie jest, ale jest dosyć gładko, lekko ciepło z Hugo2 a do tego bardzo przestrzennie i szczegolowo. No ale Nighthawki to to nie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, neonlight napisał:

Ok, w czwartek zajadę do laryngologa

Po co? Hexy są po prostu miękkie w sensie  ataku i mają słabą dynamikę w skali makro (instrumenty też niewiele się roznia między sobą skalą głośności) wiec nie męczą słuchu i są relaksujące. Ale @Compton tez ma racje - są jasne na średnicy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał:

Po co?

Dla świętego spokoju?! :D

2 minuty temu, audionanik napisał:

 Ale @Compton tez ma racje - są jasne na średnicy.

Jestem wyczulony na wszelkie jasności na średnicy, a w HEX za cholerę czegoś takiego nie słyszałem, na żadnym sprzęcie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności