Skocz do zawartości
  • 0

Jakie etui na słuchawki?


Nicodem

Pytanie

Poszukuję porządnych etui na słuchawki. Muszą być duże aby pomieścić wszelkie większe modele.

Ideałem jest pudło od MrSpeakers Ether. Mają nawet u siebie w dobrej cenie teraz (30$) ale chore koszta wysyłki + groźba dodatkowych opłat przy imporcie.

 

Na allegro czy na aliexpress już przeglądałem i to co jest jest trochę badziewne. 

 

Kupiłem np taki:

https://allegro.pl/oferta/pokrowiec-etui-denon-d5200-d7200-sluchawkis-7803427658

Ale musiałem odesłać - ledwo się w nim mieśiły D7200, a do tego pod naciskiem składał się jak kanapka i w zasadzie chronił słuchawki tylko przed porysowaniami.

Ściśnięcie przechodziło na muszle.

 

Macie jakieś pomysły?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak dla mnie te etui Beyerdynamic jest takie sobie, bo nawet T90 ledwo się tam mieszczą, trzeba mocno wygiąć kabel żeby weszły, co na dłuższą metę raczej oznacza jego uszkodzenie. A większe słuchawki typu K550 już tam się nie wcisną.

Trochę lepsze jest to drugie etui Beyerdynamic z pseudoskóry - wbrew pozorom tam też jest bardzo mało miejsca, ale pewnie da się jakoś przyciąć tę wewnętrzną gąbkę, żeby było go więcej.

 

 

 

beyerdynamic_dt_bag_ochr_30070.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Muszę doprecyzować - ma mieć funkcje ochronne przy transporcie np samolotem. Dlatego wspomniałem mrspeakers bo na nich to chyba i usiąść by można a się nie złożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
29 minut temu, Nicodem napisał:

Muszę doprecyzować - ma mieć funkcje ochronne przy transporcie np samolotem. Dlatego wspomniałem mrspeakers bo na nich to chyba i usiąść by można a się nie złożą.

 

Przecież oba te etui Beyerdynamic mają funkcje ochronne. To pierwsze jest bardzo twarde, a drugie ma grubą gąbkę. Usiąść na żadnym nie próbowałem ;) Ale oba dość solidnie chronią słuchawki. Z Beyerdynamic masz jeszcze aluminiową walizkę, ale to już większy wydatek.

 

Jak szukasz po prostu czegoś taniego i wytrzymałego, poszukaj takiego etui/ walizeczki uniwersalnej - nie konkretnie do słuchawek. Bo w przypadku w/w płacisz pewnie 50 -70 % ceny za sam napis Beyerdynamic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności