Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zaginięcia z massdrop?


Nicodem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Tez sobie zamowilem przesylke z massdropa i czekam. Ostatni wpis jaki miałem to z 15 marca ze paczka trafila do kontroli celnej w wer wawa. I od tego czasu cisza. Nie wiem czy sie im zgubila czy jak. Niby w statusie paczki jest ze polecony list prio, tak jakby szlo do mnie wezwanie, ale taki status jest tam juz od czasu jak paczka wyleciala z USA. Poza tym jak by szedl list to chyba bylby status paczka zatrzymana na kontroli celnej i mysialby byc update statusu w systemie, a nic nie ma. Teraz nie wiem czy zawieruszyli pakunek i bede czekal, czy cos sie z tym dzieje i statusu nie uaktualnili, mial ktos podobna sytuacje?

 

Kontrola celna 2019-03-15 23:08 WER Warszawa
Kontrola celna 2019-03-15 23:09

WER Warszawa

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pierwszy raz sie spotykam z takim opoznieniem i tyle. Wczesniej jak cos nawet z amazona kupowałem i szlo przez wer wawa to pol dnia siedzialo i szlo dalej. A tutaj niby paczka zagraniczna, status ekspres i sobie po prostu lezy gdzies i czeka kilka dni. Dziwnie ta poczta dziala. No nic bede czekal. 

 

Mam nadzieje ze nie bedzie tak jak sie komus zdarzylo ze na paczke czekal dlugo i potem sprawdza status a tam dostarczono do klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, McDeDe napisał:

Po prostu pierwszy raz sie spotykam z takim opoznieniem i tyle. Wczesniej jak cos nawet z amazona kupowałem i szlo przez wer wawa to pol dnia siedzialo i szlo dalej. A tutaj niby paczka zagraniczna, status ekspres i sobie po prostu lezy gdzies i czeka kilka dni. Dziwnie ta poczta dziala. No nic bede czekal. 

 

Mam nadzieje ze nie bedzie tak jak sie komus zdarzylo ze na paczke czekal dlugo i potem sprawdza status a tam dostarczono do klienta :)

 

bo amazon opłaca cło i vat w cenie i przechodzi przez Wer jak po maśle

 

a massdrop nic nie płaci i jeszcze paczki oblepia wielkimi jak wół napisami Massdrop to my, weź nas oclij....

 

 

a ostatnio Massdrop zrobił mi inny numer - kupiłem, wiadomo, że słuchawki, fajne, i pobrał kasę, po 3 dniach zwrócił... sprawdzam, wszystko ok, zapłacone... hmm... i po kolejnych 2 dniach znowu kasę pobrał. na różnicach kursu zarobiłem 4 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mykupyku napisał:

 

bo amazon opłaca cło i vat w cenie i przechodzi przez Wer jak po maśle

 

a massdrop nic nie płaci i jeszcze paczki oblepia wielkimi jak wół napisami Massdrop to my, weź nas oclij....

 

Amazon.com nie opłaca cła i VATu, Amazon pobiera cło i VAT (na podstawie umów z urzędami celnymi państw EU). Podobnie jak eBay.

 

Takie rozwiązanie jest wygodne (paczka nie leż "na cle" w PL), ale dla amatorów nie płacenia cła mało atrakcyjne 😉

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności