Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Budżetowy DAC do smartfona


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Używam Motorolę Moto g6 plus z słuchawkami AKG k271 mkII

Jako że słuchawki grają dość cichoto potrzebuję czegoś co mi poprawi jakość dźwięku i da możliwość głośnego odsłuchu. Muzyka z Spotify premium (najwyższa jakość). Obecnie mam w Spotify ustawione na głośny i w telefonie na maksa i dźwięk jest trochę zbyt cichy jak jestem poza domem. Mogę spojrzeć na nowe jak i używane sprzęty, do 200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej - sam korzystam z komba Dragon Red + Dragon tail [usb C]. Wszystko śmiga jak trzeba. 

Możesz poszukać innych możliwości - bo są, choćby ze stajni SMSL. Mi osobiście ważki używa się najlepiej... i daje mi jakąś dziką satysfakcję 😉 Ot, dobrze skorojony i seksownie wyglądający kawałek metalu, o małym zapotrzeowaniu na prąd i relatywnie dużej mocy. 

 

Stosunek ergonomia/jakość/dźwięk do ceny jest bardzo dobry w obu przypadkach.

Edytowane przez Eldamari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie smsl idea jest dużo lepszy od Dragon black, niestety to całkiem inne pieniądze. Nowy trochę dużo kosztuje, ale ja niedawno sprzedałem za około 250zł. Bardzo nie ma co liczyć na używane bo jakoś ludzie nie chcą sprzedawać. Idea to pewnie bardziej konkurent dla reda, mi black w ogóle nie przysiadł, a za smsl nawet czasem tęsknię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gantom napisał:

Według mnie smsl idea jest dużo lepszy od Dragon black, niestety to całkiem inne pieniądze. Nowy trochę dużo kosztuje, ale ja niedawno sprzedałem za około 250zł. Bardzo nie ma co liczyć na używane bo jakoś ludzie nie chcą sprzedawać. Idea to pewnie bardziej konkurent dla reda, mi black w ogóle nie przysiadł, a za smsl nawet czasem tęsknię.

 

W pomiarach jest zauważalnie lepszy, ale DF ma tę zaletę, że nie rozładowuje szybko baterii - pod tym względem się postarali.

Osobiście zamiast k271 + grający pendrive wolałbym kupić lepsze słuchawki o większej skuteczności, które zagrają z telefonu (K550, Momentum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL idea masz taniej w komisie, jakbyś był zainteresowany. Można spróbować zapolować na Sabaj da2 - niektórzy stawiali go wyżej.

Ewentualnie dozbierać do dragonfly red lub shanling up?

 

Choć nadal dragonfly wydaje mi się bezpiecznym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności