Skocz do zawartości
niezmienia

Jaki odtwarzacz wybrać? SanDisk?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Nie mogę znaleźć w necie informacji jakiej potrzebuję.

Szukam odtwarzacza, w którym można szybko dodać aktualnie odtwarzany utwór do playlisty. Taką opcję miał Sandisk Sansa Clip (z ograniczeniem do 50 utworów) oraz Sandisk Sansa Clip+ (tutaj nie wiem czy było jakieś ograniczenie, ale na pewno przynajmniej 150 utworów można było dodać) przytrzymując przez chwilę środkowy przycisk.

Dostępność Clip+ oraz ich ceny nie są zachęcające do zakupu, więc szukam czegoś innego.

Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.

Innych szczególnych wymagań nie mam, przyjmijmy, że ma być nie gorszy od Clip+.

Jaki odtwarzacz polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shanling M0 ma możliwość dodawania utworów do ulubionych, xDuoo X3II ma ulubione i playlisty (te się tworzy tylko z przypisanego katalogu nazw typu "Spokojne", "Lata 90-te" itp.). W obu robi się to szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak szybko jak w clip+? Jeden klik?

Jak wygląda regulacja głośności w Shanling M0 ?

Ale ten Shanling M0  ma ekran dotykowy. Chciałbym też móc zmieniać utwór na czują bez wyjmowania odtwarzacza z kieszeni.

Edytowane przez niezmienia
nie mogę napisać nowego posta, nie wiem dlaczego. Taki komunikat mam "*** Post-palenia. Zabronione lista prywatna. *** "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, niezmienia napisał:

Tak szybko jak w clip+? Jeden klik?

Jak wygląda regulacja głośności w Shanling M0 ?

Masz na ekranie takie "serduszko" - klikasz i od razu dodane do ulubionych. 

Regulacja głośności jest na bocznym kółku - mi nie sprawia trudności 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O udało się na[pisać nowy post. Chodzi o ten Shanling M0 . Da się w tym operować bez patrzenia nie wyjmując odtwarzacza z kieszeni? Tzn. na czuja pauzować, zmieniać utwory i głośność?

A jak oceniacie clip jam albo clip sport?

Edytowane przez niezmienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.03.2019 o 16:13, niezmienia napisał:

Da się w tym operować bez patrzenia nie wyjmując odtwarzacza z kieszeni?

Możesz "w kieszeni" zmieniać głośność dedykowaną do tego rolką. Ta rolka jest od razu guzikiem, który możesz zaprogramować co ma robić w wypadku "dwukliku' - ja mam ustawioną zmianę kawałka w przód, można też ustawić pauzę. Sansy jam i sport nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi