Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ipod 5g


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,otóż ostatnio zakupiłem Ipod'a piątej generacji zwany także jako Video i mam zapytanie,czy oprócz jaśniejszego wyświetlacza i większej baterii, jakość dźwięku w 5.5g jest lepsza od zwykłej 5'tki?

1.Czy opłaca się jeszcze robić imod'a?

2.Gdzie najlepiej kupić adapter cf, czy taki będzię dobry: https://allegro.pl/oferta/adapter-zif-ce-dysk-1-8-do-cf-ipod-dell-d420-d430-5072612587

3.Do kogo najlepiej wysłać ipod'a w sprawie zrobienia imod'a?

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Narcyz1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma różnicy w dźwięku - system tylko nieco szybciej działa. 

1 - w zasadzie po to się teraz kupuje tego playerka 

2 - nie jestem pewien czy czegoś nie trzeba bedzie dokupic... zobacz w tutorialach do moda 
3 - gdzies tu na forum jest lista osob, ktore bawią się w modowanie, kable itp. FORZA chyba ma usługę jeszcze nawet na stronie wypisaną. Jak czujesz się na siłach, to mozesz sam zrobić tego moda - nie jest ultra trudny do zrobienia. jedyny trudniejszy moment, to usuniecie tych najmniejszych kondensatorków ;]

 

tak przy okazji... dlaczego wybrałeś tego playerka? bo tak szczerze w tych czasach jest sporo nowszych DAPów, które grają lepiej za podobne pieniążki.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiść czas temu miałem 7g ipod'a z 160gb'ajtowym dyskiem, jednakże nie przypadł mi do gust dźwięk i go sprzedałem, lecz po sprzedaniu go znalazłem fajną ofertę właśnie z 5g w dobrej cenie sporo się naczytałem o tym modelu i się skusiłem, jak narazie bez niczego gra spoko. Imod sprawa jest taka jakieś umiejętności lutowniczę mam, lecz problem jest w tym,że nie wiem jakie kondensatory wykorzystać, ponieważ black gate nie są juz produkowane i jakie zamiennki są dobre :D

 

Miałem chrapkę na jakiegoś ipod'a i nadarzyła się okazja i kupiłem.

Edytowane przez Narcyz1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności