Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe z ANC do 800 zł


Adamek

Pytanie

Cześć,

szukam bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów do 800 zł. Słucham przede wszystkim muzyki elektronicznej (house, chillstep, techno), czasami trochę blues, rock.

Lubię charakterystykę Denonów (dlatego też biorę pod uwagę model AH-GC20) oraz Focali (niestety Listen Wireless nie ma ANC).

Składana konstrukcja jest na +, lecz nie jest obowiązkowa.

Słuchawki mogą być używane lub droższe niż te 800 zł jeżeli będzie to naprawdę porządna oferta.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chodzi o słuchawki z ANC to złoty standard to chyba Bose QC35 lub Sony WH-1000X M3. Bose brzmią trochę gorzej, ale są nieziemsko wygodne. Od siebie bardzo polecę Bose, używane może udać się wyrwać do 1000zł. Sm od półtora roku jestem posiadaczem QC35 M2 i jestem z nich bardzo zadowolony. Słuchawki są bardzo wygodne, wielogodzinne noszenie nie powoduje dyskomfortu, jakoś ANC jest niesamowita, bateria trzyma bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie czytałem, że Bose i Sony są jednymi z najlepszych opcji, lecz:

  • Sony 1000X M3 będzie ciężko dorwać używany (obecnie tylko 1 oferta na Allegro, lecz mam wątpliwości co do niej), nowe kosztują ~1500 zł
  • Sony 1000X M2 używane mieszczą się w budżecie, nowe kosztują ~1100 zł
  • Bose QC35 II używane najłatwiej dorwać w tej cenie, nowe ~1200-1300

Dlatego też zastanawiam się nad tymi Denonami AH-GC20, nowe mógłbym kupić za niespełna 800 zł. Ponadto to są Denony, jedna z moich ulubionych (dźwiękowo) firm audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 godzin temu, Adamek napisał:

Dlatego też zastanawiam się nad tymi Denonami AH-GC20, nowe mógłbym kupić za niespełna 800 zł. Ponadto to są Denony, jedna z moich ulubionych (dźwiękowo) firm audio.

Daj sobie spokój z tym modelem, dziadostwo straszne. Dźwiękowo najlepsze według mnie WH-H900n, z kolei redukcja hałasu w 1000XM2/3 i QC35 II, przy czym we wszystkich przypadkach NC trochę degraduje dźwięk. Komfort najlepszy w Bose, później XM3, XM2/900n. Wybór należy do Ciebie. ;)

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Byłem dzisiaj w paru sklepach audio i wnioski są następujące:

  • Sony WH-1000X M3 dosłownie miażdży pod względem komfortu WH-H900n, przy czym tym drugim bym dał 6 lub 7/10 w kwestii komfortu. Po prostu 1000X są wybitnie wygodne,
  • Bowers & Wilkins PX mają przekombinowany system ANC, użytkownik może zmienić jego profil, co drastycznie zmienia charakterystykę słuchawek. Wygoda taka sobie,
  • Audo-technica ANC700BT podobnie jak Sony WH-H900n odbiega od reszty komfortem,
  • PSB M4U 8 są prawie tak wygodne jak Sony WH-1000X M3, obecnie zauważalnie tańsze. W zestawie porządne etui

Ogólnie to dźwiękowo żadne słuchawki tyłka nie urwały, lecz tak czy siak by się przydały jakieś słuchawki typowo na miasto, gdy jadę tramwajem/autobusem/pociągiem.

Edytowane przez Adamek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Adamek napisał:
  • Sony WH-1000X M3 dosłownie miażdży pod względem komfortu WH-H900n...

 

Ano miażdży. A Bose są jeszcze wygodniejsze :)

 

Jeżeli ANC jest ważne, to znaczy, że warunki odsłuchu nie są najlepsze, a skoro warunki odsłuchu nie są najlepsze, to nie można się spodziewać wrażeń jak z sali koncertowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem na uszach Sony wh1000xm2 przed zakupem swoich Bose i doszedłem do wniosku, że Bose są wygodniejsze. Mają dużo więcej miejsca na ucho, przez co driver słuchawki nie dotyka ucha. Do tego z tego co pamiętam pianka użyta w Sony była sporo sztywniejsza niż w Bose. ANC także jest w nich rewelacyjny, te słuchawki to całkowity gamechanger jeśli chodzi o podróże samolotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, neonlight napisał:

Dźwiękowo najlepsze według mnie WH-H900n

 

Dzwięk po czasie trochę się układa czy od wyjęcia z kartonu jest ciągle taki sam ?

 

2 godziny temu, Adamek napisał:

PSB M4U 8 są prawie tak wygodne jak Sony WH-1000X M3,

 

PSB dość ciężkie ale wygodne. Nawet fajny dzwięk 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, fusserg napisał:

Dzwięk po czasie trochę się układa czy od wyjęcia z kartonu jest ciągle taki sam ?

Moje miały z kilkadziesiąt godzin przebiegu, nie zauważyłem zmian. Grały poprawnie, jak na BT, ale do przewodowych w tej cenie trochę im brakuje. Komfort też bez szału, cerata i zamknięte muszle, to niezbyt udane połączenie.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
36 minut temu, neonlight napisał:

Komfort też bez szału, cerata i zamknięte muszle, to niezbyt udane połączenie.

 

Ale uszy jeszcze nie płoną po 60 minutach 😉?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności