Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki Nauszne Dom Praca do 650zł


Jasivv

Pytanie

Cześć, od jakiegoś czasu naszła mnie ochota na zakupienie sobie pierwszych porządnych(?) słuchawek nausznych, dotychczas korzystałem jedynie z appleowskich ear pods, które miałem w zestawie od telefonu. Więc do rzeczy, gatunki których głownie słucham to rap, rock i trochę elektroniki, od słuchawek na pewno oczekiwałbym dobrego basu. Muzyki z nich słuchać będę przede wszystkim w domu, pracy(biuro), oraz (jeśli ich wielkość i design pozwoli aby było to wygodne) to również na mieście, w metrze, pociągu. Budżet to wyżej wspomniane 650 zł. Zaznaczam też, że nie jestem audiofilem, aczkolwiek słuchanie muzyki sprawia mi wielką przyjemność dlatego chcę sobie sprawić jakiś pierwszy lepszy sprzęt, póki co w świecie audio jestem jednak zielony. A no i słuchać będę głownie z komputera z przeciętną kartą dźwiękową oraz iphona.

Dzięki z góry za pomoc :D

 

Ps. modele, które mam na uwadze to 

-DT 770

-DT 990

-jbl e65 btnc 

-SENNHEISER HD 4.50 BTNC

-Sennheiser HD598 słuchawki HD 598

-focal listen

bump

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dt770 pro wersja niskoomowa w Twoim przypadku (telefon).
Te bym polecał ale części z listy nie słyszałem.
Do rocka fajnie grają, dobrze w miarę izoluja i nie wygląda się w nich jak kosmita. Co w sumie też ma znaczenie na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli nie chcesz inwestować w dodatkowy zewnętrzny DAC (a warto), powinneś się skupić na słuchawkach/wersjach niskoomowych max kilkadziesiąt omów (zwykle jest to 32 Ohm).

Osobiście nie słuchałem niskoomowych wersji Beyerów, ale np już te dt990pro 250Ohm powinny cię zadowolić. A jakbyś szukał używanych to wystarczy ci kasy i na słuchawki i na np jakiegoś Audioquest Dragnofly i on by już im styknął. Jeśli natomiast po odłuchach uznałbyś, że dt990 mają za dużo basu to Beyerdynamic dt880 mają najmniej karykaturalne pomiary z tych wszystkich słuchawek co wymieniłeś ;) I może taka bardziej naturalna sygnatury by ci przypasowała.

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności