Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałówki do 700 zł


Dirian

Pytanie

Cześć, szukam dokanałówek do 700 zł. Używane będą głównie w domowym zaciszu z iPadem 2018 + Apple Music, potrzebuję po prostu czegoś do wieczorowych odsłuchów w łóżku.

 

Raczej chciałbym coś co gra po prostu "przyjemnie", lekko funowo, bez jakiegoś wyciągania najmniejszych szczegółów i mocno studyjnego zacięcia. Ma być przyjemnie.


Natrafilem na Aune E1, trochę poczytałem, powinny fajnie grać z iPadem. Brać, czy macie jakieś inne propozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
6 minut temu, Inszy napisał:

I zdecydowanie nie są dla ludzi z wąskimi kanałami - to już jest prawie jak wpychanie małego palca do ucha.

i10 czy i20?

One mają jedynie opierać się na kanale słuchowym, nic nie trzeba wpychać, łapać seala czy innych akrobacji z tym związanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widocznie taką miałeś potrzebę, nie oceniam :)

Używałem przez rok po kilka godzin dziennie i na szczęście mogłem je użytkować zgodnie z przeznaczeniem. Ale doskonale rozumiem, że mogą nie pasować. Ja nie trafiłem jeszcze na wygodne dokanałówki.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Palpatine napisał:

Zawsze możesz kupić np. E1 za 600 zł i wrócić za miesiąc z pytaniem co trzeb kupić aby słuchawki pokazały potencjał, napiszemy Ci, że Dragonfly Red i tym sposobem masz już 1100 zł.

 

 

Niet, niczego podłączać już nie będę. Jak wspomniałem, to mają być wieczorne odsłuchy, gdy leżę sobie wygodnie w łóżku z tabletem. Im mniej dodatkowego ustrojstwa typu jakieś wzmacniacze itp. tym lepiej :P 

 

Dzięki jednak za wszelakie inne propozycje (może komuś się przydadzą), gdyby chciało mi się trochę bardziej kombinować i bawić w używki, to pewnie bym myślał. Sęk w tym, że chyba trochę z zabaw w ciągłe zmienianie sprzętu audio wyrosłem, ale pewnie kiedyś, jak już człowiek kupi dom, spłodzi bachora i posadzi drzewo, to z nudów wrócę do tematu :D Na razie myślę, że E1 do łóżka i WH1000XM3 (kupiłem dość niedawno i jestem bardzo zadowolony) do codziennych odsłuchów i w pracy mi spokojnie wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności