Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe +/- 200zł


dexter1023

Pytanie

Cześć!

Stoję przed zakupem nowych dokanałówek, ponieważ moje Brainwavz Delty przegrały walkę z grawitacją i płytką chodnikową, więc znalazłem pretekst do kupienia czegoś nowego :D 

Przeznaczenie: większość czasu będą używane z laptopem w pracy (napęd Macbook Air/Dragonfly Black) lub z iPhonem SE (w domciu w łózku i bieganie, ale nie wymagam jakiegoś tłumienia hałasów z zewnątrz)

Muzyka jakiej słucham, to 40% rock/rock alternatywny/metal 30% elektronika i 30% inne gatunki (rap, muzyka filmowa i wiele innych, co wpadnie w ucho ^^), także powinny być w miarę uniwersalne. W dźwięku zależy mi na sygnaturze leciutkiej V, bo w Deltach jednak troszkę basu mi czasem brakowało, nie koniecznie schodzącego bardzo nisko, ale tego średniego/wyższego, oraz fajnej detaliczności średnich i wyższych tonów. Typy jakie udało mi się znaleźć do tej pory to:

- Final 2000/3000 - tu nie zależy mi na mikrofonie, czyli wersjach C, ale podobno mają inny dźwięk w wersji z/bez mic

- Fidue A65 - tutaj obawiam się jakości wykonania, opinie na amazonie pod tym względem są mocno słabe, choć stare, bo z 2016 roku)

- Mee M6 Pro - fajna budowa i odpinany kabel, ale czy nie będzie mniej basu, niż w Deltach? 

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak basu brakowało to Klipsch R6 do wyboru kablowe lub BT różnica w cenie 30 pln( 199-229 pln). Dobre słuchawki tylko trzeba trochę je wygrzać żeby zobaczyć co potrafią

M6Pro jeśli ci brakowało basu to nie podejdą. Bardziej, dużo bardziej analityczne, takie monitorowe granie, techniczne

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Okej, dzięki wielkie za odpowiedzi. Padło na Finale, właśnie odebrałem. Pierwsze wrażenie baaaardzo pozytywne, a podobno po rozgrzaniu są jeszcze lepsze także będzie tylko lepiej ^^ Za jakiś czas gdzieś pewnie podzielę się wrażeniami, temat myślę można zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności