Skocz do zawartości
  • 0

JBL endurance dive vs Sony NW-WS623


czaron87

Pytanie

Które z nich są lepsze i czy znacie jakąś jeszcze lepszą alternatywę? Cena na dzień dzisiejszy JBL 349 zł zaś  Sony NW-WS623 znalazłem w mediamarkcie za 397zł (bardzo atrakcyjnie na ceneo najniższa to 549zł za ten model).Generalnie szukam słuchawek zbliżonych konstrukcją do mpow cheetah tzn sztywny pałąk na karku. Z odtwarzaczem mp3, parowane przez bluetooth i dobrą baterią. Na papierze są lepsze sony długość działania na baterii to 12 h dla sony gdzie jbl tylko 8h, sony ma 4 gb pamieci wbudowanej gdzie jbl maja tylko 1 gb. Ale najważniejszy jest dźwięk a tego nie sprawdzę. Może ktoś z was widział obie pary ,testował je albo wie coś o nich więcej?

Edytowane przez czaron87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jestem po testach obu tych par. Zaskoczony byłem słuchawkami sony bardzo negatywnie. Dzwiek byl jak w słuchawkach za 8 zł i nie przesadzam. Nie trzymały się też bardzo dobrze uszu. JBL też nie powaliły mnie dźwiękiem. Widocznie podwyższona szczelnośc IPX ma wpływ na jakość dźwięku. Sony mają lepsza wodoszczelność większą pamięć odtwarzacza fizyczne przyciszki i dluzej trzymaja na baterii ale co z tego skoro ich dzwiek przy takiej cenie jest zupelnie nie akceptowalny znalazlem je za prawie pol ceny tzn 397 w mediamarkt ale to i tak wygorowana cena. Ostatecznie wybralem JBL mimo tego ze nie spelnily moich oczekiwan w odniesieniu do jakosci dzwieku to wybralem je bo potrzebuje cos z odtwarzaczem mp3 nie chce miec telefonu podczas biegu czy cwiczen. A najlepsze jakie mialem do tej pory sluchawki pod wzgledem dzwieku i wygody do sportu sa Mpow cheetah słuchawki za ok 80zł brzmią lepiej niż sony czy JBL. Minus taki że nie mają takiej wysokiej szczelnosci nie maja tez wbudowanego odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności