Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

niedrogi kabelek do aq nighthawk


robsaint

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jako świeżoupieczony posiadacz nighthawków próbuje bezskutecznie dojść do ładu z kablem od aq.

W efekcie potrzebuje jakiegoś kabla do słuchania przy kompie. Długość najchętniej powyżej 1.6m i niestety ograniczony budżet. Jeśli coś Wam zalega w szufladach i potencjalnie się nada do hawkow - dajcie znać proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio, czyli poniżej 100 zł raczej będzie ciężko znaleźć bo mają nietypowe jedno pinowe wtyczki. Osobiście nie kojarzę słuchawek które mają takie, aby można było coś kupić taniej z drugiej ręki. Raczej się nastaw na zamówienie u jednego z naszych forumowych kolegów np. Jimmi dragon, Parul u jest jeszcze kilka innych osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chico99 napisał:

Może być ciężko z tematem ...

Odezwij się do @jd1210  . Kupował niedawno ode mnie kabelek do jastrzębi.

A że się nim coś nie chwali, to może chce sprzedać.:D

Nie chwali się bo jeszcze go nie mam. Jedzie w zasadzie, będzie w środę - czwartek. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

 

Ech ... przehandlowałeś już go?:P

Serio, jeszcze go nie słuchałem. Nie spieszyło mi się ze zmianą jacka i tak czas sobie przeleciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

 

Aaa racja, zmieniałeś wtyk jack. Hmm ... cierpliwość jest Twoją mocną stroną.:D

Mam stockowy i drugi po taniości awaryjny, to stać mnie na cierpliwość :D 

Nie chciałem poganiać Marcina, bo i nie było takiej potrzeby. Chłopak jest krótko po ślubie, to ma teraz inne rzeczy na głowie. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jd1210 napisał:

Mam stockowy i drugi po taniości awaryjny, to stać mnie na cierpliwość :D 

Nie chciałem poganiać Marcina, bo i nie było takiej potrzeby. Chłopak jest krótko po ślubie, to ma teraz inne rzeczy na głowie. :D

 

No daj spokój, jeszcze mu żona bokiem wyjdzie.

Kabelki przecież są najważniejsze. I wyrozumiały też jesteś.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chico99 napisał:

 

No daj spokój, jeszcze mu żona bokiem wyjdzie.

Kabelki przecież są najważniejsze. I wyrozumiały też jesteś.:P

Wiadomo, żona to dobra jest na początek, potem i tak trzeba szukać kochanek. :D

Nie ukrywam, że jestem ciekaw tego twojego kabelka. Ale teraz głównie walczę z dużym stereo, testuję kabelki, poprawiam akustykę, nadrabiam zaległości w wiedzy i tak czas przeleciał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, robsaint napisał:

Dzięki za info. Skontaktowalem się z perulem i zaproponował mi kilka wersji kabli w tym najtańsza na canare.

Jeśli ktoś z Was słuchał takiego połączenia byłbym wdzięczny za opinię czy daję toto radę czy jednak zbierać kasę na inne wynalazki.

Nie tak łatwo zastąpić stokowy kabel od Howków. Trzeba sporo wydać, żeby go przebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja go nie chce przebijać...  Potrzebuje czegoś dłuższego do słuchania przy kompie. Tyle że jak już mam zamawiać u kogoś to wolę się zastanawiać ktorawersje brać. Jeśli podstawowy canare jest ok to nie będę kombinował ale jeśli to przepaść...  No to się zastanawiam

A po taniości to dla mnie do 150 zł za minimum 1.6m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, robsaint napisał:

Ale ja go nie chce przebijać...  Potrzebuje czegoś dłuższego do słuchania przy kompie. Tyle że jak już mam zamawiać u kogoś to wolę się zastanawiać ktorawersje brać. Jeśli podstawowy canare jest ok to nie będę kombinował ale jeśli to przepaść...  No to się zastanawiam

A po taniości to dla mnie do 150 zł za minimum 1.6m

Zdaj się na Perula, dobrze Ci doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, robsaint napisał:

Ok. Perul,  bede cię jeszcze nękał mailami.

Lepiej pisz na PM, ostatnio coś mail szwankuje.

1 minutę temu, KaszaWspraju napisał:

Ciekawe czy wszyscy uczestnicy podbijania nieregulaminowego oferty kupna, znają regulamin działu komis.

Pewnie nawet nikt nie zauważył (tak jak i ja) w jakim dziale pisze - prośba o usunięcie, tego co niepotrzebne, albo przeniesienie gdzie trzeba.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, robsaint napisał:

Ok. Perul,  bede cię jeszcze nękał mailami.

Odnośnie kabli to nie wiem jak zmieniają brzmienie słuchawek ale pamiętam dobrze, że kable do toru audio wybierałem pół roku... a różnice brzmienia systemu były tak ogromne, że nie uwierzylbym gdybym nie przetestowal sam.

 

W słuchawkach słuchać różnice również, odpada akustyka pomieszczenia to chyba łatwiej wychwycić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, robsaint napisał:

No ja też dałem się ponieść dyskusji... Kończę zatem rozwijanie tematu. Reszta dyskusji na PW.

Temat już dawno przeniesiony, teraz można gadać.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności