Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wspomniałem, możesz też chociaż spróbować dorwać KANNa taniej, chociażby zapytać mp3store o zniżkę - skoro raz obniżyli jego cenę o 1200zł, to może uda się raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bendezar napisał:

 

Może Shanling M3S na rynku wtórnym czy innym Ebayu?

jest teraz dobra oferta na Massdropie na niego.

 

a wiesz, tak czytam i czytam, w wątku o nowym Cowonie Planue D2 na hf ktoś się wypowiadał, że woli go od SR15... a do jutra pre order, tylko on nie ma bluetooth i chyba nie działa jako USB DAC. Ludzie pisząc, że jest bardzo szczegółowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Destruktor napisał:

Niechęć do Fiio po złych doświadczeniach, więc chyba odpowiedź nr 2

A co konkretnie czy raz się zraziłeś do złego wyboru albo walniętej sztuki i koniec.

Sensowną rozdzielczość da ci po prostu dobra klasa dapa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, retter napisał:

A co konkretnie czy raz się zraziłeś do złego wyboru albo walniętej sztuki i koniec.

Sensowną rozdzielczość da ci po prostu dobra klasa dapa. 

Raz się zraziłem złym wyborem i problemami, po prostu nie kupię Fiio i tyle, nie ma sensu nad tym dywagować :)

 

Ogólnie jednak płacąc za sprzęt ponad 2k wolalbym, żeby był bezproblemowy a każdy z sensownych grajków ma swoje (czasami dość spore niestety) wady. SR15 póki co wydaje się najsensowniejszy, aczkolwiek tam bateria jest "taka sobie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Destruktor napisał:

Raz się zraziłem złym wyborem i problemami, po prostu nie kupię Fiio i tyle, nie ma sensu nad tym dywagować :)

Mnie z kolei doświadczenie pokazuje, że o ile soft u nich leży, to samo wykonanie jest ekstraklasowe. Tyle, że soft na wszystkich Dapach z Androidem, z tego co można wywnioskować czytając forum, leży i kwiczy. W Fiio tylko leży. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chico99 napisał:

 

Mam dwa dapy na androidzie. Pionka i dx150. Nic mi nie leży i tym bardziej nie kwiczy.

 

Właśnie to samo chciałem napisać.

Pionek -nie widzę różnicy w użytkowaniu między nim a jakmś telefonem z androidem-nigdy nie było z nim problemów,android działa świetnie ,oczywiście nigdy nie instaluję kupy niepotrzebnych aplikacji bo to jest dap.

Ibasso dx150 -na początku po przebojach z kartą myślałem że go sprzedam ale po zmianie karty wszystko wróciło do normy i jestem jak najbardziej zadowolony i od strony dźwięku jak i użytkowania.

Edytowane przez maik76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chico99 napisał:

Mam dwa dapy na androidzie. Pionka i dx150. Nic mi nie leży i tym bardziej nie kwiczy.

Co do Pionka, racja, zapomniałem o im. Lektura forum o Dx150 sugeruje co innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maik76 napisał:

 

Właśnie to samo chciałem napisać.

Pionek -nie widzę różnicy w użytkowaniu między nim a jakmś telefonem z androidem-nigdy nie było z nim problemów,android działa świetnie ,oczywiście nigdy nie instaluję kupy niepotrzebnych aplikacji bo to jest dap.

Ibasso dx150 -na początku po przebojach z kartą myślałem że go sprzedam ale po zmianie karty wszystko wróciło do normy i jestem jak najbardziej zadowolony i od strony dźwięku jak i użytkowania.

 

Tak właśnie jest, właściwy soft, szybka karta, prawidłowe użytkowanie. Wszystko będzie cacy.

1 minutę temu, bendezar napisał:

Co do Pionka, racja, zapomniałem o im. Lektura forum o Dx150 sugeruje co innego. 

 

Kwestia wyboru właściwego softu i szybkiej karty pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności