Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Chord Mojo Recenzja - Kieszonkowa elektrownia


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie brakło mi lajków; ale podobało miesie; było bardzo zgrabnie i potoczyście.

Co do samej oceny dźwięku, to nie do końca zgodzę się tylko z opisem przestrzeni (ale jej odbiór na słuchawkach to sprawa mocno indywidualna); no i zacznij palić to może sam schudniesz... będzie mi tu kontury mojusia pogrubiał.:P

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliłem przez dobrych parę lat gdzieś pół paczki dziennie, a jak impreza to i paczke w jeden wieczór ale jak sobie podliczyłem że mnie te poranne kaszle i zadyszki kosztują 3tysiące rocznie to rzuciłem. Za 3 tysie to przecież można już najbiedniejszy audiofilski kabel sieciowy kupić ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł trochę nieadekwatny @Spawn, chyba nie elektrownia tylko kocioł c.o. :) Nie produkuje prunda, tylko go zużywa na grzanie otoczenia i siebie samego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaro54 napisał:

Tytuł trochę nieadekwatny @Spawn, chyba nie elektrownia tylko kocioł c.o. :) Nie produkuje prunda, tylko go zużywa na grzanie otoczenia i siebie samego :)

 

Elektrownia zużywa wyngiel żeby Ci zasilić żarówke a mojo zuzywa prunda żeby Ci zasilić nauszniki ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra niech będzie elektrociepłownia :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Seler666 napisał:

Faktycznie z KSE1200 gra tak dobrze? Gdzieś wyczytałem, że to zjawiskowe połączenie.

 

Pięknie się razem kanapkują i nawet ładnie wyglądają a to czy zjawiskowe połączenie to kwestia czy uważasz mojo jako zjawiskowe. KSE1200 to jest najwyższej jakości i przeźroczystości woda która przyjmuje kształt naczynia w którym się znajduje. Interconnecty (mam już 3 - jimmiego dragona, forze audio i cardasa) i tipsy (mam z milion) zmieniają ich brzmienie znacząco i to nie tylko lepiej gorzej a inaczej. Mnie póki co najlepiej grają z wm1a ale nie słyszałem nic z najwyższej półki więc nie będe piał że to endgame ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra recenzja, krótko zwięźle i na temat. Generalnie z opisem brzmienia się zgadzam, jednak podkreśliłbym że poważna wadą Mojo jest degradacja sceny. Jest pewna grupa słuchawek, których sporym atutem jest jej szerokość, a mały Chord bardzo mocno lubi ją nam zawęzić i przybliżyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Seler666 napisał:

Heh, to nie dla mnie - ja mam zespół niespokojnych rąk i nóg i wiecznie bym był niezadowolony. ;)

 

“Empty your mind, be formless, shapeless – like water. Now you put water into a cup, it becomes the cup, you put water into a bottle, it becomes the bottle, you put it in a teapot, it becomes the teapot. Now water can flow or it can crash. Be water, my friend.”

 

Bruce Lee

 

d131a7096a966f0b89bff9adf85bb98f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię mojo za kształtowanie dźwięków w wyraźne bryły. W niektórych połączeniach wychodzi z tego bardzo dobra holografia, i tak jest np w parze z Demonami D5200.

Na dzień dzisiejszy, już od miesiąca, uwielbiam to zestawienie do słuchania muzyki.

Tak się przyjemnie składa, że skupienie przypada na melodię, na całość, nic się nie prześciguje i nie przeszkadza w odbiorze. No, poza obrazowaniem, które oprócz słuchania pozwala również patrzeć.

 

Potwierdzam też niewielką scenę Mojo, ale nie ciasną. Bliską, a w komplecie z nasyceniem dającą efekt obcowania z dźwiękiem.

 

Mojo mam od dawna, trzyma to maleństwo przyzwoity poziom, można się zatrzymać z nim na dłuższą chwilę. 

No lubię go! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Nicodem napisał:

Mojo daje radę z Z1R?

 

Gra to nawet nieźle choć z dapa po balansie na dołączonym kabelku 4,4mm sporo lepiej. Nie podłączałem ich też jeszcze pod żadne wzmacniacze ani najwyższej klasy źródła to ciężko powiedzieć bo się pozbyłem stacjonarki jakiś czas temu . Obiegowa opinia jest że dosyć łatwo je napędzić, zresztą dlatego też je kupiłem bo nie słucham muzyki już przy biurku w domu tylko w biurze albo w łóżku albo na kanapie albo tam gdzie mi się uda więc korzystam tylko z urządzeń przenośnych albo przynajmniej transportowalnych.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nicodem napisał:


 

 


Jaka przejściówka między 2.5mm bal na 4.4 bal?

 

 

Jaka przejściówka? Sony ma w zestawie zwykły kabel 3,5mm z przejściówka na 6.3mm oraz drugi kabel, zbalansowany zakończony wtykiem 4,4mm i tego używam z dapem. Mojo pracuje w trybie niezbalansowanym i z nim używałem zwykłego kabla 3,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, audionanik said:

Nie zadręczaj się; nie są aż takie złe te k701/702; a przy cenie poniżej 600pln, to już w ogóle spoko.

Potworów w sensie napędzenia!

Nie mam problemów słuchania muzyki na słuchawkach za 200-600 zł bo nie słucham samych słuchawek, ważniejsza jest jakość samego audio.

 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał:

To na cholerę Ci słuchawki z 600 złotych? Kup takie za 90.

Ale po co przepłacać? @mykupyku swego czasu mówił, że dorwał zajączka. Pisał, że jak za $0,50 to słuchawki grają (grały? :Dnaprawdę genialnie :P Zdjęcie podglądowe zapożyczone od myka.

IMG_20190125_144425.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, audionanik said:

Wiem, że o to chodziło, ale ile razy można śmiać się z tego samego?

To na cholerę Ci słuchawki z 600 złotych? Kup takie za 90.

Ty wiesz wszystko najlepiej - także idąc za radą tak zrobię.

 

Po roku ciągłego używania Mojo aku nie trzyma już tych 8 h. 

Ciekawe jaki jest koszt nowego ogniwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności