Skocz do zawartości

euter


euter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dziękuję za wzorowo przeprowadzone wymiany oraz transakcję, życząc zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt❄🎁🎄🎁

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Co tu dużo gadać- profesjonalista. Działa szybko, rozumie potrzeby tej drugiej strony i jest otwarty na propozycje 😀. Dziękuję za wzorową transakcję.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moja opinia nie jest pozytywna. Kupiłem u 'Euter' odtwarzacz SP2000T. O ile technicznie transakcja przebiegłą poprawnie, to niestety sprzęt posiada wadę interferencji podczas streamingu z sieci. Co jest już jak ,sprawdziłem, stwierdzoną wadą tego urządzenia w licznych opiniach. Nie jest to jednak wada obserwowana w każdym urządzeniu. Moje rozczarowanie wynika z  zapewnienia przez Euter, że w sprzedawanym egzemplarzu nie stwierdza takiej wady. A ja niestety stwierdzam.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dariusz01 nie ma na rynku egzemplarzy SP2000 T które są pozbawione tej wady. Sprzęt jest technologicznym bublem, a tylko od czułości słuchawek zależy czy intereferncje wychwycisz czy nie. Na czułych słuchawkach brumienie i trzeszczenie lampy słychać nawet w trybie offline przy wyłączonym wifi. Nie ma tutaj winy eutera, on nie stwierdził wady na swoich słuchawkach, a o problemach z urządzeniem wiemy jeszcze przed premierą, pisałem o niej w wątku o SP2000T

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Palpatine napisał:

@Dariusz01 nie ma na rynku egzemplarzy SP2000 T które są pozbawione tej wady. Sprzęt jest technologicznym bublem, a tylko od czułości słuchawek zależy czy intereferncje wychwycisz czy nie. Na czułych słuchawkach brumienie i trzeszczenie lampy słychać nawet w trybie offline przy wyłączonym wifi. Nie ma tutaj winy eutera, on nie stwierdził wady na swoich słuchawkach, a o problemach z urządzeniem wiemy jeszcze przed premierą, pisałem o niej w wątku o SP2000T

W moim przypadku przy słuchawkach 111db/5ohm (chyba dość czułe?) stwierdzam zakłócenia wyłącznie przy pobieraniu z sieci wifi i  tylko na początku każdego otworu/ścieżki. Zbieżne z obserwacjami na head-fi. Odtwarzanie offline jest w porządku. 

Odnośnie transakcji- mam mieszane uczucia, kiedy sprzedawca nie informuje otwarcie o ryzyku. Bo może być dobrze, a może nie być w 100% poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dariusz01 Zakładam że widziałeś tłumaczenie przedstawiciela AK odnośnie problemu?

 

W każdym razie z tego co ten gościu od Astella niby twierdzi (już pomijając argumentację że trzeba mieć nie wiadomo jak szybkiego neta) to wnioskuję że sprzęt jest czuły na różne czynniki i można pewne zakłócenia z niego usłyszeć bądź nie. Do tego on ma lampki w środku więc to chyba dodatkowy "atut" do usłyszenia pewnych kwiatków jak to się mówi, a sam Astell chyba nie był do tej pory doświadczony z tego typu technologią? 

 

W każdym razie przykro mi że nie do końca jesteś zadowolony ze swojego sprzętu tym bardziej że sam jakiś czas temu kupiłem sobie nietanią integrę na olx która okazała się minimalnie (ale jednak) szumieć z dość czułymi słuchawkami (bo 98 dB/32 ohm to nie jest jeszcze nie wiadomo co) ale nie pisałem do sprzedawcy bo rozumiem że nie ma on na to wpływu. Tym bardziej że na innych słuchawkach tego nie ma (96dB). Wychodzi na to że w tym audiofilskim świecie trzeba być pobłażliwym dla producentów :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że sprzedawca nie ma wpływu, zabrakło tu podkreślenia pewnego ryzyka wynikającego z niekiełznanej o końca technologii. Oczywiście można twierdzić, ze ta wiedza to moja broszka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam szczegółów waszych ustaleń ale z tego co piszesz to ryzyko znałeś zadając pytanie @euter. A wnioskując po wyżej przytoczonym wpisie przedstawiciela AK jednym szumi a innym nie, więc jeśli to prawda to pozostaje chyba mieć pretensje do producenta. 

Zawsze pozostaje możliwość kupna sprzętu w sklepie z prawem do zwrotu 14 dni no ale wtedy wiadomo, cena wyższa. Coś za coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wypadło mi z głowy, by się odnieść do negatywnej opinii @Dariusz01 na temat transakcji ze mną. Nie mam zamiaru powtarzać argumentów, które już tu padły ze strony Kolegów @Palpatine i @Undertaker, bo w temacie usterek trybu lampowego w A&K Sp2000t zostało napisane już chyba wszystko. Dodam więc tylko, że @Dariusz01 otrzymał DAPa 8. lutego, a 11. czerwca (czyli po 4. miesiącach użytkowania sprzętu) napisał do mnie, że chciałby go zwrócić z uwagi na zakłócenia od sieci wifi w trybie lampowym. Gdy odmówiłem, otrzymałem powyższy komentarz. 

Edytowane przez euter
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to rzetelna relacja. Po pierwsze komunikowałem, ze zacząłem używać wi-fi po pewnym czasie i wtedy zauważyłem wadę urządzenia. Po drugie wcale nie nalegałem na zwrot, pytałem o możliwość wymiany na inny sprzęt oferowany przez Euter i to bez żadnego nacisku, na zasadzie pytania. I najważniejsze- co jest przyczyna mojej krytycznej opinii - Euter jednoznacznie deklarował przed sprzedażą brak wady, która obiektywnie jest. Można zapewne twierdzić, ze Euter jej nie obserwował a ja tak.

Jak sądzę ta strona nie wyłącznie do pisania laurek.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejna transakcja z użytkownikiem @euteri jak zwykle wszystko przeprowadzone szybko, sprawnie i bez jakichkolwiek problemów :)

Tym razem wymieniliśmy DAP-y. 

Przy okazji mi się przypomniało że nie wystawiłem zaległego komentarza za zakup Beyerów T1v3 swego czasu, a bardzo mi się te słuchawki podobały. 

 

Także polecam bo często można się dogadać na jakiś fajny dil jak to mówią młodzi audiofile-melomani. ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupiłem Grado RS2e - szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt. Była chwila strachu po odpakowaniu (brak dźwięku) ale okazało się że mam złe ustawienia na wzmacniaczu
Nie ma podejścia "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się"
Tak więc polecam z czystym sumieniem.

Ps. Nie wspomniałem o udzielonym mi sporym rabacie

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kupiłem od @euter TGXEar Serratus.

 

Co ciekawe, i za co jestem mu bardzo wdzięczny, sam odezwał się do mnie z propozycją ich sprzedaży po tym, jak zobaczył mój post na Head-Fi (który, notabene,  opublikowałem tam krótko po tym, jak ww. zdążył wyhaczyć je wcześniej ode mnie z obecnego tu działu "Sprzedam").

 

Uczciwie, konkretnie, żwawo, bezproblemowo.

Gorąco polecam.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Transakcję z Kolegą Pawłem to czysta przyjemność - miła rozmowa, owocne negocjacje, sprawna wysyłka i sprzęt zgodny z opisem. Dziękuję za możliwość spełnienia tym razem jednego z moich większych marzeń audio🙏 Dziękuję i jak zawsze szczerze polecam🙂👍🥇

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności