Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki półotwarte do 600 zł (używane/nowe)


wamor

Pytanie

Cześć. Chcę złożyć zestaw do słuchania PoP Dance.

Półotwarte - ponieważ chcę by była wentylacja ( podczas ćwiczeń ) będą noszone do 2h. Mogą być na kablu / Uszy wielkościowo średnie.

Lubię brzmienie na planie " V" z głębokim basem i wysoką górą.

Grajek myślałem o używanym Ibasso DX80 bądź xDuoo X3 II Model 2018 AK4490 BT4.0 z aptX USB DAC 

Nie słuchałem żadnych rozwiązań ( brak możliwości) Czytałem o Koss Porta Pro ponoć jakość dźwięku do ceny na + oraz sporo basu ( ponoć recabling warto zrobić...) To chyba otwarte słuchawki więc zapewne jakość mniejsza.

Dziękuję za czas, jeśli czytasz post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 

 

 

To chyba otwarte słuchawki więc zapewne jakość mniejsza.

 

Nie rób takich założeń bo są bezzasadne.

 

Do ćwiczeń wygodniej dokanalowe dobrze dobrane plus Bluetooth. W tym kierunku bym szedł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za prowadzenie mnie w moim temacie. Mój ruch to nie crossFit tylko ćwiczenia z wolnymi cięzarami. Z racji wieku (44 lata) nie są mocno dynamiczne, obecnie mam starego Cowona C2 ze słuchawkami Phiaton Moderna Ms 200 ( na kabelku ) wpuszczony za koszulkę nie robi problemów ( a nie trzeba płacić za bluetooth ).

Chciałem coś nausznego by dźwięk był co najmniej 2 razy lepszy .Dlatego też pomyślałem o zmianie Grajka na nowy.

Edytowane przez wamor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koss Porta Pro w komisie byla za pare dych jesli chcesz isc w tym kierunku. Moze warto, choc jak dla mnie dosc zamulone (moze rekabling zrobi robote, ale to pewnie drugie tyle, ile dasz za sluchawki). Ale budzet masz wiekszy, to mozesz wybrac cos lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszedłbym jednak w dobre słuchawki dokanałowe ;) Słuchawki nauszne/wokółuszne wcale nie muszą zabrzmieć lepiej niż dobre słuchawki dokanałowe (szczególnie w tym budżecie i z Twoim źródłem), a będą raczej droższe niż dokanałowe. Nawet jak nie trenujesz dynamicznie, to ciężary zdarza się wyciskać na ławeczce, czytaj "na leżaco" - nauszne mogą się wtedy zsuwać z głowy. Ja bym jednak na siłowni został przy dokanałowych, a kwota jaką dysponujesz jest już wystaczjąco duża, żebyś mógł sobie pozwolić na naprawdę fajny sprzęcik. Na początek wymienię Aune E1 (rezenzja - https://kropka.audio/test/sluchawki/aune-e1-recenzja/ ) albo jakieś "fajne" chińskie doki jak Ikko OH1 (wątek: https://forum.mp3store.pl/topic/157235-ikko-fanklub/ ). Jeżeli jednak zdecydujesz się na nauszne, to możesz spróbować poczytać o Sennheiser Momentum 2 Around Ear. Musisz tylko pamiętać, że na siłowni podczas wysiłku uszy mogą Ci się pocić dosyć mocno w takich słuchawkach.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności