Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Oriolus MKII i Mellianus – rzut uchem


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Najner napisał:

Niby fajnie się czyta, dobrze napisane, ale jednak uczucie nieprzyjemne. Jak lizanie lodów przez szybę :unsure:

To teraz wyobraź sobie, że już trzymasz tego upragnionego loda w ręku, zapach świeżego wafelka przebija spod przyjemnej nuty śmietankowo-owocowej, robisz pierwszego liza, smakuje wyśmienicie, liżesz ponownie i... pora oddać loda 🤤

Choć i tak je przetrzymałem na bezczelnego. Aż dziw, że zrypki nie było :D

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inszy napisał:

To teraz wyobraź sobie, że już trzymasz tego upragnionego loda w ręku, zapach świeżego wafelka przebija spod przyjemnej nuty śmietankowo-owocowej, robisz pierwszego liza, smakuje wyśmienicie, liżesz ponownie i... pora oddać loda

Czytając Twój tekst właśnie się zastanawiałem co gorsze - spróbować i musieć oddać czy nie spróbować w ogóle :D Ech no nic, pora chyba wygrać w tego lotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Inszy napisał:

To teraz wyobraź sobie, że już trzymasz tego upragnionego loda w ręku, zapach świeżego wafelka przebija spod przyjemnej nuty śmietankowo-owocowej, robisz pierwszego liza, smakuje wyśmienicie, liżesz ponownie i... pora oddać loda 🤤

Choć i tak je przetrzymałem na bezczelnego. Aż dziw, że zrypki nie było :D

 

Jak odebranie kochanemu dziecku ulubionej zabawki. Perwersja.:D

 

 

No nie, muszę Cię zacytować, dla potomności ...

"Bez kozery napiszę, że pod tym względem, są to najlepsze słuchawki jakich kiedykolwiek słuchałem. Nie „najlepsze dokanałówki”, tylko „najlepsze słuchawki”. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Najner napisał:

Czytając Twój tekst właśnie się zastanawiałem co gorsze - spróbować i musieć oddać czy nie spróbować w ogóle :D

Doświadczenie ciekawe, choć nie da się ukryć, że psują zabawę z odsłuchu innych słuchawek. Ale bez obaw, wystarczy odłożyć je na kilka dni i wszystko wraca do normy (mniej więcej) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród dokanałówek trzecie, za Mellanusami i CA Pro300 v1. Mieszając do tego duże słuchawki, byłby problem z ulokowaniem na jakimś konkretnym miejscu 🤔

Ale awayeah oraz all999 też stawiają MKII wysoko, mimo że przerobili więcej doków na wypasie ode mnie, więc to chyba nie tylko zachwyt początkującego ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Inszy napisał:

Wśród dokanałówek trzecie, za Mellanusami i CA Pro300 v1. Mieszając do tego duże słuchawki, byłby problem z ulokowaniem na jakimś konkretnym miejscu 🤔

Ale awayeah oraz all999 też stawiają MKII wysoko, mimo że przerobili więcej doków na wypasie ode mnie, więc to chyba nie tylko zachwyt początkującego ;) 

Zadalem pytanie o izolacji na blogu dla promocji Twojej strony, ale może mógłbyś odpowiedzieć i tutaj? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z lenistwa skopiuję odpowiedź ;)
Ze względu na krótkie tulejki izolacja jest dość przeciętna. To czy nadają się do codziennych podróży zależy od warunków. Jak tramwaj z wesołymi pasażerami, albo samolot z brytyjskimi pasażerami, to odradzam. W pociągu, gdzie z reguły jest spokojniej, jak najbardziej się sprawdzą.
Jeśli chodzi o spacer przez miasto, to u mnie, w niedużej miejscowości, absolutnie nie ma problemów.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Inszy napisał:

To teraz wyobraź sobie, że już trzymasz tego upragnionego loda w ręku, zapach świeżego wafelka przebija spod przyjemnej nuty śmietankowo-owocowej, robisz pierwszego liza, smakuje wyśmienicie, liżesz ponownie i... pora oddać loda 🤤

Choć i tak je przetrzymałem na bezczelnego. Aż dziw, że zrypki nie było :D

 

a to Ty dziadu borowy żeś je tyle kisił!

 

jestem na jakiejś liście zapisany do odsłuchu już nie pamiętam od kiedy :)

 

już nawet kabli nakupiłem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Inszy napisał:

A pytałem czy jest lista, to że niby nie... Choć to może przez to, że pytałem dawno temu? 🤔

Ale jutro lądują u kuriera, więc się zbliżają ;) 

 

nawet lepiej, że tak długo się czeka...  a co jak nie zagrają, albo ergonomia do kitu? już dawno byłoby po sprawie... a tak miesiące lecą a nadzieja wciąż żywa :)

 

szukam drugiej pary do Andromedy, cieplejszej z lepiej rysowanym midbasem i dociążonym subbasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
nawet lepiej, że tak długo się czeka...  a co jak nie zagrają, albo ergonomia do kitu? już dawno byłoby po sprawie... a tak miesiące lecą a nadzieja wciąż żywa
 
szukam drugiej pary do Andromedy, cieplejszej z lepiej rysowanym midbasem i dociążonym subbasem
Jeśli siądzie Ci ergonomia, to będziesz miał kompana dla Andro. Mi właśnie nie pasowała ta krótka tulejka i duża kopułka. Świetne są, ale@awayeah chyba podobały się nawet bardziej niż mnie. Ja na dłuższą metę wolę nieco lżejsze i jaśniejsze słuchawki.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności