Skocz do zawartości
  • 1

Basowe dokanałowe do rapu, za około 200 zł


masa19

Pytanie

Witam. Nie było mnie tu pewnie z 10 lat. Coś mnie naszło żeby zmienić swoje stare słuchawki Nu-Force ne-6 grające z iriverem e30 (mam jeszcze creative ep-630). Chciałbym kupić coś co było by krokiem naprzód,  żeby miały lepsze tłumienie, lepszej jakości bas i bardziej słyszalne wysokie tony(tak żeby było słychać takie cykanie, na ne-6 nawet jak podbije na maxa to nic się nie zmienia, mam trochę niedosłuch na wysokich tonach przez pracę w hałasie)

Dawno nie śledziłem rynku słuchawek kiedyś czytałem o  Brainwavz M2, Soundmagic e10,e50, e80, carbo tenore, Remaxy RM-800MD, może jeszcze coś z Chin. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wracam bo nadal nie wiem na co się zdecydować. Poczytałem trochę o:

 fidue A65, FA E3000, TAKSTAR HI 1200,  Klipsch R6, Shozy Zero, Creative HS-930i, Sony MH1, Zero Audio Carbo Basso, Mee M-Duo, NuForce NE-700X, Snab EP-101M,  VJJB K4, SENNHEISER Momentum In Ear, Brainwavz M1, Pinnacle P2, Soundmagic e10, e50, e80, Remaxy RM-800MD

Tin Audio T2, Swing IE800,  E-MI CI880, MEMT X5, KZ ZST, KZ ZS6, KZ ZS5, KZ-ZS10, Kz Ed9 TRN V80 

Mój faworyt to Klipsch R6, następnie Creative HS-930i, Sony MH1 (podobno lepsze od NE-700X >NE-6), Mee M-Duo (podobno potrafią zasyczeć na sopranach a o to mi chodzi żeby było słychać takie cykanie, na ne-6 nawet jak podbije na maxa to nic się nie zmienia, mam trochę niedosłuch na wysokich tonach przez pracę w hałasie), Brainwavz M1 i z Chin Swing IE800. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji, jestem też otwarty na inne propozycje. Im więcej osób się wypowie tym łatwiej będzie mi się zdecydować, więc komentujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę bym zmienił kolejność, Klipsch R6, HS930, Swing IE 800. Warto zainteresować się Klipsch R6. Tylko przygotuj się na długie wygrzewanie, nie mniej niż 80 godzin. Pierwsze wrażenie może być negatywne (przed wygranie, znam z własnego doświadczenia) ale potem sama radość ze słuchania muzyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności