Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

san disc clip sport plus


omnibus

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Jestem po raz pierwszy na forum .Mam pewien problem. Kupiłem żonie san disk clip sport plus,i mam problem z ładowaniem baterii. Ładuje tylko oryginalnym kablem podłączonym  do laptopa.Nie chce ładować innym kablem,ani przez ładowarkę lub z powrbanku.Nie wiem czy można z tym coś zrobić,czy oddać sprzęt na gwarancji do sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cieszę się że odpowiedział ktoś kto ma taki sprzęt i z niego korzysta.W związku z tym mam jedno pytanko.Czy do Ladowania podłączasz sprzęt wyłączony ,czy włączony?

Gdy żona podłącza  wyłączony sprzęt do laptopa to dostaje informację że system go nie rozpoznaje, i chyba nie ładuje.CZy do ładowania może trzeba podłączać włączony sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podłączam wyłączony i komputer go rozpoznaje jako pamięć flash - widzi zarówno pamięć wbudowaną (4 GB), jak i włożoną do niego (odtwarzacza) kartę miniSD (16 GB). Chyba masz uszkodzony egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 17.02.2019 o 12:22, omnibus napisał:

Witam

Cieszę się że odpowiedział ktoś kto ma taki sprzęt i z niego korzysta.W związku z tym mam jedno pytanko.Czy do Ladowania podłączasz sprzęt wyłączony ,czy włączony?

Gdy żona podłącza  wyłączony sprzęt do laptopa to dostaje informację że system go nie rozpoznaje, i chyba nie ładuje.CZy do ładowania może trzeba podłączać włączony sprzęt?

Moim skromnym zdaniem raczej coś z kabelkami nie teges, lub usb w komputerze coś odpala. Ja gdy swój (wyłączony; ściślej mówiąc uśpiony, bo wyłączyć tego nie sposób;) podpinam pod ładowarkę, czy kompa to się włącza wyświetlacz i..odtwarza dalej od miejsca, na czym ostatnio zaprzestaliśmy wyłączając go. Trochę chore, ten typ tak ma:-) Dlatego każde urządzenie powinno być odłączane od zasilania mechanicznym wyłącznikiem. Jeśli istnieje konieczność coś tam podtrzymać na "duchu" to poza w/w wyłącznikiem. Zaś samo odtwarzanie (wzmacniacz) w tym momencie napięcia nie musi mieć.

Idąc jednak po cenie w dół...tak to jest, niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności