Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do biura - 1000 zł


Metrowy

Pytanie

Cześć,

ostatnimi czasy uszy zaczęły mnie pobolewać przy słuchaniu doków przez co jestem zmuszony poszukać jakichś sensownych alternatyw.

Poszukuję słuchawek zamkniętych, które sprawdzą się w dużym open space.

Moje wymagania co do słuchawek:

  •  konstrukcja zamknięta
  •  wygoda
  • granie podobne do Aune E1 lub ATH R70x
  • BT będzie plusem ale nie jest to wymóg
  • ANC również pewnie by się przydał ale jeśli mają dobrą pasywną izolację to niekoniecznie
  • w miarę przyzwoite walory estetyczne

 

Budżet jest elastyczny, chciałbym wydać jak najmniej bo to tylko słuchawki do pracy, w domu będę używał czego innego ale jeśli będzie warto jestem w stanie dopłacić, więc powiedzmy +/- 1000 zł.

Muzyka będzie z Maca lub LG V30, posiadam również Dragonfly Black jeśli będzie jakaś propozycja z kablem.

 

Przetestowałem ostatnio kilka słuchawek:

SONY WH-1000XM2 - podobają mi się, ANC działa super, dźwięk też nie jest najgorszy ale nie wiem czy warto za nie dawać 1200 zł?

ATH-ANC700BT i ATH-AR5BT - totalnie mi nie podeszły, strasznie słabo grały, jakoś tak karykaturalnie

 

Z góry dziękuję za pomoc ;) 

Edytowane przez Metrowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

WH-H900N spełniają wszystkie punkty. 

 

Dźwięk lepszy niż 1000X, pełny bas i gładka góra. Gorsze ANC, bateria i wykonanie ale cena odpowiednio niższa. 

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, bachankas napisał:

Najbliższe E1 będą Bowers & Wilkins P7W, ale to poza budżetem.

 

I tylko używki bo już ich nie produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za propozycje. Byłem dzisiaj przesłuchać WH-H900N w pobliskim MM i całkiem fajnie grają, na pewno lepiej niż ATH, podobnie do 1000X. ANC nie jest taki zły, daje radę w miarę sensownie zagłuszyć moją dziewczynę więc ludzi w korpo też da radę ;) Tak jak kolega napisał B&O odpadają z uwagi na ich dostępność.

Jeśli macie jakieś inne propozycje to chętnie je rozważę. Najlepiej jakby była możliwość odsłuchu na terenie Wrocławia.

Edytowane przez Metrowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności