Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Zamknięte / domowe do 250zl. Rock/rap/electro


szczwany

Pytanie

Witam!

Szukam słuchawek, wstępnie przeznaczyłem na nie ok.250zl. 

Nie ukrywam że jeśli będzie warto to dam i 400zl. 

Co mam do odtwarzania? Transmiter ugreen z AptxHD, Sansa clip+ rockbox, myślę nad kupnem zewnętrznej karty dźwiękowej do laptopa (może smsl).

 

Jaki sprzęt grający mam? Mee m-duo, KZ ZST - dupy nie urywa, no ale. 

 

Mogę wydać więcej niż 250zl ale mam ważniejsze wydatki.

 

Co słucham? Najwięcej rocka (TDG, Billy Talent) czasami lubię przesłuchać starego rapu czy muzyki elektronicznej. Słucham dość dużo nagrań koncertowych. Lubię jak jebutnie perkusja, wkurza mnie przesadnie ,,cyfrowa góra" w mee m-duo. Muzyka głównie Spotify / tidal.

 

Czego szukam? Słuchawki najlepiej zamknięte / półotwarte ... Też żebym nie wyglądał w nich jak w hełmie (dość niski jestem). Dużo się uczę, to też fajnie jakby byly w miarę wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Za bardzo kombinujesz, w cenie której szukasz słuchawki nie będą lepiej jakościowo grały od Kz-zst, które zresztą sam posiadam i bardzo lobie mimo posiadania wielu dużo droższych słuchawek.

Wez CAL! i dokup nauszniki od mee audio i koniec tematu.

Kwestia słuchawki X/Y/Z nie bo się łamią itp.. po prostu nie siadaj dupą na słuchawki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za kwotę 160zł zamówiłem nowe kurger&matz KM 669 ... Miałem do wykorzystania kupon w sklepie, w dodatku były na promocji. Nie mieli ich już na magazynie stąd moje przyjadą kurierem :) Patrząc co do kwoty wyjściowej, jest korzystanie. Będę miał jakiś punkt odniesienia, bo te są mocno nastawione na ,,fun"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dam znać, na razie nie mam czym tego dobrze napędzić. Ugreen mocno mnie zadziwił, że tak małe i proste urządzenie może tak dobrze grać. Niby AptxHD, na papierze i tak na razie wypada najlepiej LDAC - ale też nie wiadomo jak to nadaje na analog... Nie wiem co kupić do komputera, myślałem nad jakimś SMSL (z peppera) ale znowu nie wiem który model. O i o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności