Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe za około 100 zł


Typek

Pytanie

A więc szukam słuchawek dokanałowych za około 100 zł, chcę aby były dostępne w Polsce, konstrukcja zamknięta i "normalne" zakładanie a nie to jak np w kz, i najlepiej kątowy wtyk, gatunki muzyczne jakie słucham to ogólnie wszystko oprócz muzyki poważnej i elektronicznej a najczęściej słucham: rocka, synthpop, eurobeat, disco i tak ogólnie piosenki z lat 70,80,90 stare dobre hity 😁, aktualnie mam słuchawki sony:https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-sony-mdrex15apb-ce7

To jak grają mi się podoba ale chciałbym poprostu lepszej jakości i w rocku a szczególnie hard to tak średnio zaczynają czasem hmmm jakby to napisać czuć że nie dają rady XD 

Szukałem słuchawek i mam kilka typów, proszę o odniesienie się do nich i podanie innych lepszych ( jeśli są ) 

1.Sony MDR-XB50APB https://m.ceneo.pl/40651382

2.xDuoo EP1 - allegro Bigmaras 

3.fidue A33  - allegro Bigmaras 

4.rock zircon

5.xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro 2 https://mi-home.pl/audio/mi-in-ear-headphones-pro-2?gclid=EAIaIQobChMIj-3t4uS44AIVD9myCh2SJQjBEAQYASABEgLdbPD_BwE -- na plus( chyba ) że będę muzyki słuchał na telefonie xiaomi 

No to w sumie tyle, chciałbym słuchawki o podobnym brzmieniu jak te Sony które używam aktualnie ale żeby były lepsze  jestem zielony w tym temacie dlatego proszę o pomoc i dodam że raczej lubię bas, tak mi się przynajmniej wydaje że w tych Sony które używam jest go sporo ;).

Edytowane przez Typek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
7 minutes ago, Typek said:

 

5.xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro 2 https://mi-home.pl/audio/mi-in-ear-headphones-pro-2?gclid=EAIaIQobChMIj-3t4uS44AIVD9myCh2SJQjBEAQYASABEgLdbPD_BwE -- na plus( chyba ) że będę muzyki słuchał na telefonie xiaomi 

 

Żadnego plusu za to nie będziesz miał. To nie tak, że tutaj jest jakaś synergia. Druga sprawa - uważałbym bardzo z nimi - jedne z częściej podrabianych słuchawek. Przy zakupie od Chińczyka lub na Allegro łatwo wciąć się na coś co gra jak za 5$ z transportem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minutes ago, Nicodem said:

Żadnego plusu za to nie będziesz miał. To nie tak, że tutaj jest jakaś synergia. Druga sprawa - uważałbym bardzo z nimi - jedne z częściej podrabianych słuchawek. Przy zakupie od Chińczyka lub na Allegro łatwo wciąć się na coś co gra jak za 5$ z transportem.

 

Dlatego jeśli bym kupował to z tej strony internetowej, chyba to jest ich oficjalna? Ale wracając które byś mi polecił bo w sumie tego dotyczy moje pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dlatego jeśli bym kupował to z tej strony internetowej, chyba to jest ich oficjalna? Ale wracając które byś mi polecił bo w sumie tego dotyczy moje pytanie 
To już musisz poczekać na innych wypowiedzi bo ja prócz xiaomi nie słyszałem innych wymienionych pozycji. Xiaomi bym nie brał.
Ale może przejrzyj też komis. Może się okazać że w tym budżecie kupisz coś okazyjnego co normalnie byłoby zdecydowanie poza zasięgiem.
Czasem coś ktoś znajdzie w szufladzie i puszcza tanio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Creative HS-930i w X-com była promocja na nie, chyba za 99zł.
Patrz zupełnie o nich zapomniałem a też miałem. Fakt - grały fajnie. Też ktoś sprzedawał kilka dni temu w komisie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 minutes ago, Methuselah said:

Skupiłbym się raczej na:

Lypertek Mevi

Final E1000

Lypertek mi kiedyś inszy chyba polecał ale wtyk jest prosty - odpada

Finał e1000 wtyk jest kątowy to mi pasuje ale jeszcze nie jestem pewny jak się one mają do tych co używam i tych które wymieniłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

-Nuforce nr 600x 

-fiio F1

-kz ed9

-kz edr1

-kz edr2

-kz hds3

-kz ed4

-fidue A33

-xduoo ep1

-final e1000

-Sennheiser CX 1.00

-Sennheiser CX 200 Street II

-Brainwavz M1

-Redragon THUNDER PRO

-Sony MDR-XB50APB

 

Nad tymi się jeszcze zastanawiam xd jeśli ktoś tu jeszcze zajrzy to niech pomoże 😭

 

Edytowane przez Typek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności