Skocz do zawartości
FiiO FA1 - przedsprzedaż Czytaj więcej.. ×
Cowon Plenue D2 - preorder Czytaj więcej.. ×
Promocja Mp3store - Zamrożone Ceny! Czytaj więcej.. ×
TAKSTAR ML720 i ML750 - pre order podejście drugie Czytaj więcej.. ×
iFi Audio XCAN - pre order Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Cowon to marka uznana i przez wielu z nas bardzo lubiana. Zawsze miałem słabość do Cowona bo mój pierwszy player zakupiony w Mp3store to właśnie iAudio Cowon U2.   

Ostatnia seria produktów Plenue doczekała się nowego modelu Plenue D2.

Główne różnicę między starym modelem to wyście zbalansowane 2,5 mm i podwójny DAC. Jak zawsze u Cowona wykonanie bardzo precyzyjne i elegancki wygląd. 

d2_d_3_0.jpg

24bit/192kHz high-definition soundI Dual DAC : High-quality Balanced Out : Native DSD : The latest high-quality DAC SNR CS43131 130dB, early THD + N 0.0004%, balance output 4.0 V r m sI Premium Sound DAC FilterI 45 hours of music playback JetEffect BBE 5 & +I DSD(DFF,DSF,ISO)/FLAC/WAV/AIFF/ALAC/APE/MP3/WMA/OGGI Wide viewing angle touch display isometric edge designI 64GB memoryI Micro SD card slotI Matrix browser

Cena sklepowa to 1449 PLN 

Cena pre order :1100 PLN

Cena pre order z etui: 1250 PLN

Zamawiamy przez sklep online: 

https://mp3store.pl/article/3616-cowon-plenue-d2-gold-black..2019560269166220853.html

https://mp3store.pl/article/3617-cowon-plenue-d2-silver-black.8809290183644.2019400293700170803.html

W zamówieniu w uwagach dopisujemy: D2 pre order

Zamawiać i zapisywać się można do 24 - 02 - 2019 do tego terminu wymagane są też wpłaty. Realizacja koniec lutego.

Najpierw oczywiście lista. Mój DAP w serwisie a mnie się czekać już na niego dłużej nie chce zaryzykuję zakup. 

LISTA:

1 - WojtekC - aka Superata - 1 szt Z ETUI

2-

3-

d2_d_2_1.jpgd2_d_4_0.jpgd2_d_5_0.jpgd2_d_main_0.jpg

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Etuj :)w zestawie? 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokrowca nie ma w komplecie.  Trzeba dokupic tak jak w przypadku Plenue D

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Balance output 4Vrms - jestem bardzo ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do tego teoretycznie 30h grania z flacami, pamięć wewnętrzna i dobre recenzje brata na tym samym, ale pojedynczym dacu ... i made in korea nie chiny, też mam sentyment do tej firmy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam złego słowa o Plenue D nie powiem, robił mi dobrze w uszy, biję się z myślami z czystego sentymentu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym czarnym etui wygląda rasowo :) prawie złoty kolorek tez pewnie będzie grał lepiej tak jak u AK

Plusy:

1 - mały

2 - 2xDAC

3 - dobre sterowanie ekran plus przyciski które można ustawić

4 - czas pracy

5 - to Cowon 

19 godzin temu, MP3store napisał:

Pokrowca nie ma w komplecie.  Trzeba dokupic tak jak w przypadku Plenue D

Będziesz miał od razu pokrowce? Może dodać opcje z pokrowcem? Ja jakbym kupował to tylko z pokrowcem. 

CENA Z ETUI 1250 PLN

5081n5078-1.jpg

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wojtku jest tu

Thank you for your interest and support.
Thank you.

PS
1) 'PLENUE D2' is available in two colors, Gold Black and Silver Black.
2) 'PLENUE D2' celebrate the launch to proceed with the rich sweepstakes offering you a 100% registration provides a CU Mobile vouchers, LCD protective film to review all your purchases during the month.
3) has established a listening exercise gratitude and customer events in the specified store from January 3 to 9 days. You will be able to listen and experience the product during the event, and you will receive a luxury leather case and a spare battery for free.
* Please note that the launch event may be subject to change without notice due to manufacturer's circumstances.

■ Product price (including VAT)
* D2 to 64GB of PLENUE: 359,000 won (Approx £254.19, USD $320.57)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To by wychodziło że tam jest bateria wymienna, a nie jest - no można ale trzeba sobie polutować. Takie cos na premierze ale nie u nas to i tak nie ma co się zastanawiać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

Podany link kieruje do sklepu gdzie cena wynosi 1449 bez etui, wpisanie kodu nic nie daje.

Cowon Plenue D2 - pre order

prosze o podanie prawidłowego adresu do zamówienia Cena pre order z etui: 1250 PLN

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi