Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe dla starszej osoby


bamasera

Pytanie

Dzień dobry,

Proszę o pomoc w wyborze słuchawek bezprzewodowych. Słuchawki mają służyć starszej osobie dlatego zależy mi na wygodzie (wygodne duże pady wokółuszne, najlepiej welurowe), obsługa musi być łatwa (słuchawki raz sparowane z telefonem mają działać za za każdym razem bez konieczności ponownego parowania po BT). Słuchawki rzecz jasna muszą mieć dobrą jakość dźwięku i dobrze (ale nie jest to konieczne) aby miały jakąś redukcję szumów.

 

Wytypowałem kilka modeli i chciałbym poznać Waszą opinię oraz Wasze własne propozycje:

 

Sennheiser HD 4.50 BTNC
Sony WH-CH700N
Audio-Technica ATH-ANC700BT
Audio-Technica ATH-AR5BT
Pioneer SE-MS7BT

 

Które z tych słuchawek będą najlepszym wyborem? Które zaoferują najlepszą jakość dźwięku oraz wygodę użytkowania? Które (z pośród tych które posiadają NC) mają najlepiej działającą redukcję szumów?

 

Edytowane przez bamasera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A ja ci zaproponuje Oneodio Elysium z aliexpress. Kupiłem i zabrała je moja siostra i jest z nich bardzo zadowolona. Mimo że nauszne to dobrze tłumią ( sprawdzone w starych składach elektrycznych naszego PKP) Dobrze trzymają połączenie nie zrywają. Sterowanie na muszli, trzymają powyżej 20 godzin (22-25 godzin w zależności od plików i głośności) No i cena bardzo dobra ok 25$. Warto dokupić do nich futerał dedykowany za ok 5$, Dobrze spisuje się w czasie słuchania jako futerał na telefon lub DAP-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
51 minut temu, bamasera napisał:

Które zaoferują najlepszą jakość dźwięku oraz wygodę użytkowania?


Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku, to znaczenie ma rodzaj kodeka bluetooth. Najlepszą jakość daje kodek LDAC, ale żadne z wymienionych modeli słuchawek go nie mają. Najtańszy model z tym kodekiem to Sony WH-H900N. Dobrą jakość zapewnia kodek aptX HD, mają go Sony WH-CH700N i Audio-Technica ATH-ANC700BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności