Skocz do zawartości

SoundMagic E10BT - Samozniszczenie


Belizariusz77

Rekomendowane odpowiedzi

  Dzisiaj podczas ładowania słuchawki SoundMagic E10BT zaczęły się topić ( palić ). Niestety gdy zauważyłem i poczułem że plastik się topi - pilot uległ zniszczeniu a tym samym cały zestaw E10 BT uległ uszkodzeniu 😭. Poniżej załącznik i zdjęcie. Także posiadacze  uważajcie. Ładowarka to AUKEY PA-T2 ( od dwóch lat używana do ładowania Fiio X1, Shanling M0, Iphone 6s ), więc nie jest to tani "no name" :) 

 

IMG-1319.thumb.JPG.3c5725f69c499c594ab5f497e1d99455.JPGIMG-1320.thumb.JPG.72097bc68f3daddd7731abb527306c9a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nicodem napisał:

O żesz. Słabo. Jak pomyślę co u mnie się ładuje (też z porządnej ładowarki) po nocy to strach spać.

 

 

  Słabo i to bardzo ...., dobrze, że wszedłem do pokoju ponieważ już dymek się pojawił.  Niestety pod koniec stycznia gwarancja się skończyła 😨

 

IMG-1324.thumb.JPG.107cffb5f4a7c49580814969b122f0ac.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Play napisał:

W razie czego jak słuchawki ci leżały dźwiękowo, to po taniości możesz kupić kabel do przeszczepu 


https://s.click.aliexpress.com/e/LwHJjhq

 

   Tylko tu jest złącze MMX...a E10 BT są przylutowane na stałe :)

25 minut temu, whero napisał:

wszystko wyliczone

 

   dobrze że mi dziury w biurku nie wypaliły ... chyba czas zmienić firmę 😉 Myślę o MEE Audio Earboots EB1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc otworzyłem pilota i okazało się,  że jest tam cała elektronika - moduł BT - który się spalił. W klipsie jest jedynie bateria.

 

  Pytanie co teraz wybrać po E10BT ? Słuchawki były przyjemne, muzykalne. Taka V-ka - wysokie i Bass. W sam raz na siłownię i w drodze do pracy.

 

Interesują mnie słuchawki BT, może coś na MMX złączu plus moduł ( np. Mee Audio lub Fiio )

 

-  SoundMagic ST30 - podobno grają o wiele bardziej czysto od e 10BT

 

-  Audictus Adrenaline 2.0

-  Snab OverTone EP-101M BT

-  Mee Audio X5

 

 lub inny ciekawy model ?

 

Zakres 300 -400 zł ?

 

   Słuchawki będą grały z shanling M0 i czasami Iphone 6s i ipod touch 3GS

 

 

SAM_6946_2.jpg

Edytowane przez Belizariusz77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.03.2019 o 01:54, Crystal napisał:

Ładowałeś Quick Chargem (pomarańczowe gniazdo) czy AiPower (zielone gniazda)?

 

    W tym przypadku ładowanie odbywało się z zielonego gniazda jednak w ciągu tych dwóch lat gdy E10BT były użytkowane zdarzało się iż były ładowane również z gniazda przeznaczonego do szybkiego ładowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności