Skocz do zawartości
Barto87

Odtwarzacz do słuchania podcastów i kilkugodzinnych miksów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w prezencie dostałem Fiio X3 Mark III, który nie jest zły aczkolwiek zawiodłem się na nim. Słucham bardzo dużo muzyki i są to przeważnie podcasty, występy z koncertów i kilkugodzinne miksy. Fiio niestety nie spełnia moch oczekiwań do słuchania bardzo długich ścieżek dźwiękowych, ponieważ ma bardzo wolny tryb przewijania. Żeby przewinąć coś do np. 3 godziny, trzeba bardzo długo czekać, co jest irytujące i niepraktyczne dla mnie. Poza tym denerwuje mnie fakt, że odtwarzacz się zacina czasem, przyciski są niewygodne w obsłudze i sam dźwięk również pozostawia wiele do życzenia. W moim odczuciu muzyka gra za bardzo środkiem i brakuje trochę dołu, ale może to kwestia słuchawek (ja akurat korzystam z sennheiserów hd-25). Mam pytanie do Was, jaki odtwarzacz będzie optymalny do słuchania podcastów i bardzo długich ścieżek dźwiękowych a zarazem jakość dźwięku będzie dobra? Dodam również, że słucham dużo surowego i starego funku, disco i jazz'u i słuchając takich klimatów , jakość dźwięku czasem pozostawia wiele do życzenia. Interesuje mnie coś w cenie od 700 do max 1300 no może 1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie mogę polecić pioneer xdp 100r, bardzo sprawnie działa i się nie zacina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gantom napisał:

Ja od siebie mogę polecić pioneer xdp 100r, bardzo sprawnie działa i się nie zacina.

Właśnie opcję pioneer'a biorę pod uwagę :) A przewijanie jest dosyć szybkie w nim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Barto87 napisał:

Właśnie opcję pioneer'a biorę pod uwagę :) A przewijanie jest dosyć szybkie w nim?

Ja ze swojej strony polecam iBasso DX150, ale Pionek też jest dobry. Oba wspomniane odtwarzacze są dotykowe i na Androidzie, więc w razie czego możesz przewinąć palcem, albo ściągnąć apkę odtwarzacza która będzie miała odpowiednio szybkie przewijanie ;) .

Edytowane przez e1mo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Barto87 napisał:

Ja korzystam tylko ze Spotify, ale wydaję mi się że nie powinno być z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałeś, że Twój grajek za bardzo gra środkiem - Dx150 będzie miał więcej dołu od pionka. Oprócz opcji podanych przez Kolegów wyżej możesz polować na X5 III, całkiem nieźle stoi cenowo teraz, ale dla mnie jest mało rozdzielczy i za gęsty. Ma za to więcej dołu niż Pionek, ale nie jest tak technicznie dobry jak dx150. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak miałem Fiio to dość mocno się przycinał, co może lekko irytować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi