Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz do słuchania podcastów i kilkugodzinnych miksów.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w prezencie dostałem Fiio X3 Mark III, który nie jest zły aczkolwiek zawiodłem się na nim. Słucham bardzo dużo muzyki i są to przeważnie podcasty, występy z koncertów i kilkugodzinne miksy. Fiio niestety nie spełnia moch oczekiwań do słuchania bardzo długich ścieżek dźwiękowych, ponieważ ma bardzo wolny tryb przewijania. Żeby przewinąć coś do np. 3 godziny, trzeba bardzo długo czekać, co jest irytujące i niepraktyczne dla mnie. Poza tym denerwuje mnie fakt, że odtwarzacz się zacina czasem, przyciski są niewygodne w obsłudze i sam dźwięk również pozostawia wiele do życzenia. W moim odczuciu muzyka gra za bardzo środkiem i brakuje trochę dołu, ale może to kwestia słuchawek (ja akurat korzystam z sennheiserów hd-25). Mam pytanie do Was, jaki odtwarzacz będzie optymalny do słuchania podcastów i bardzo długich ścieżek dźwiękowych a zarazem jakość dźwięku będzie dobra? Dodam również, że słucham dużo surowego i starego funku, disco i jazz'u i słuchając takich klimatów , jakość dźwięku czasem pozostawia wiele do życzenia. Interesuje mnie coś w cenie od 700 do max 1300 no może 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Barto87 napisał:

Właśnie opcję pioneer'a biorę pod uwagę :) A przewijanie jest dosyć szybkie w nim?

Ja ze swojej strony polecam iBasso DX150, ale Pionek też jest dobry. Oba wspomniane odtwarzacze są dotykowe i na Androidzie, więc w razie czego możesz przewinąć palcem, albo ściągnąć apkę odtwarzacza która będzie miała odpowiednio szybkie przewijanie ;) .

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że Twój grajek za bardzo gra środkiem - Dx150 będzie miał więcej dołu od pionka. Oprócz opcji podanych przez Kolegów wyżej możesz polować na X5 III, całkiem nieźle stoi cenowo teraz, ale dla mnie jest mało rozdzielczy i za gęsty. Ma za to więcej dołu niż Pionek, ale nie jest tak technicznie dobry jak dx150. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności