Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki wokółuszne do 1500 dobrze izolujące


thoms

Pytanie

Cześć,

 

posiadam Beyery dt990 pro grające z Cambridge dacmagic plus od ładnych paru lat. Miłość trochę osłabła, chemia trochę się skończyła aczkolwiek głównym problemem jest ich półotwartość. Potrzebuję odciąć się od otoczenia, a niestety słychać w nich mocno to co się potrafi w domu dziać.

 

Słucham głównie rock, metal, blues. Szukam słuchawek z co najmniej taką sceną jak w 990, być może bardziej zwartego basu i ciut żywszego brzmienia. Rzecz bardzo ważna, wygoda. Siedzę w słuchawkach cały dzień.

 

Przeglądałem forum i rzucały mi się w oko audioquesty nightOwl albo A990Z.

 

Z góry dzięki na pokazanie jakiejś sensownej drogi.

 

Kwota 1500+ i spokojnie second hand wchodzi w grę.

 

 

Edytowane przez thoms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 9.02.2019 o 10:39, thoms napisał:

Szukam słuchawek z co najmniej taką sceną jak w 990, być może bardziej zwartego basu i ciut żywszego brzmienia.

 

4 godziny temu, Dzingi napisał:

A dlaczego nie można zmienić sygnatury dźwięku? Czy autor napisał, że DT990 mają dla niego najfajniejszą sygnaturę dźwięku spośród wszystkich słuchawek na świecie i ich następcą musi być 1:1 tym samym tylko w wersji zamkniętej? Ja też miałem AQNH (wróć, nadal mam) które mi się podobały, a teraz mam Focal Clear które mi się jeszcze bardziej podobają pomimo tego, że grają zupełnie inaczej.

Z powyższego wynika, że autor chce słuchawki żywo grające, a dla mnie np. AQ tak nie grają, stąd mu ich nie polecam. :) Co oczywiście nie zmienia faktu, że akurat mogłyby mu się spodobać, jako odskocznia od DT990. ;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, neonlight napisał:

 

Z powyższego wynika, że autor chce słuchawki żywo grające, a dla mnie np. AQ tak nie grają, stąd mu ich nie polecam. :) Co oczywiście nie zmienia faktu, że akurat mogłyby mu się spodobać, jako odskocznia od DT990. ;)

 

 

 

Autor potwierdza, chce słuchawek żywych ;) Autor potrzebuje ich, żeby nie zasnąć przed monitorem każdego dnia :D Aczkolwiek autor idzie w stronę analizy po co mu te słuchawki są i autor dochodzi do wniosku, że potrzebne autorowi słuchawki nastawione dużo bardziej na izolację niż na hi end dźwięk. To tyle w kwestii autora:D

 

A co ode mnie, chciałbym zachować jasność z beyerów, dlatego też myślę o pozostaniu przy firmie i pchaniu się w T5h. Odsłuchy są dla mnie mocno uciążliwe, gdyż ponieważ dom i praca praktycznie kasują opcję umówienia się w salunie nawet w sobotę. Aczkolwiek od czego wynaleźli kurierów ;)

 

Tyle tylko, że NADy mają ANC które to podobno nie zmienia charakterystyki przynajmniej na minus, tych słuchawek. Problem z nimi jest za to taki, że mało kto je ma i mało kto ich słuchał w wersji "70".

 

Polecicie coś jeszcze z ANC?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, thoms napisał:

A co ode mnie, chciałbym zachować jasność z beyerów, dlatego też myślę o pozostaniu przy firmie i pchaniu się w T5h. 

 

Fostex-y są właśnie jasne, ale mają więcej energii od DT990, tylko izolacja słaba, bo są niby zamknięte, ale jednak przepuszczają trochę, dzięki temu uszy się nie pocą, jak w typowych zamkniętych, coś za coś... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności